Transiitviisa Venemaal

Tere!  Oleme 2 perega läbi Venemaa Sri Lankale. Lendame Riiast kõigepealt Domodedovo lennujaama ja paari tunni pärast väljub teisest lennujaamast (Šeremetjevo) lend edasi Sri Lanka suunal. Kas keegi on sellisel puhul kokku puutunud transiitviisaga? Kas on vajalik kõigile reisijatele ca 65 € transiitviisa muretseda? Oleme kohapeal 14 päeva ja lendame samamoodi ka tagasi. Ehk koju tulles samuti lennujaamade vahetus. :( Tänud ette vastuste eest!

1
2

... paari tunniga Domodedovost, Seremetjevosse? Tundub nagu "mission impossible".

3
0

Miks see "impossible" tundub? Meil on aega 4.5h vahepeal.

0
0

tule taivas appi -ja paari tunni pärast väljub teisest lennujaamast - paar on ikke eestmaal veel 2 mitte neli või rohkem

1
0

Paar tundi (2h.) on miinimum aeg jõudmaks Domodedovost, Sheremetjevosse.

Viisat on ikka vaja, olgu ta transiit v. mis iganes.

1
0

Lennujaama vahetuseks on viisat vaja tõesti ja see aeg võib napiks jääda. Kui ummikutesse seisma ei jää, võite kahe tunniga ühest lennujaamast teise sõita, aga lennujaamades on igasugused järjekorrad ka. Kui teil on piletid ostetud eraldi segmentidena (Riia-Moskva ja Moskva-Colombo), siis teisest lennust mahajäämise korral on teie mure, mis edasi saab- sel juhul ei anta lennufirma poolt uusi pileteid.

Aga ehk läheb hästi ja siiski jõuate. 

Lihtsalt huvi pärast küsin- kui soodsalt te piletid saite, et see lennujaama vahetust, võimalikke probleeme ja transiitviisa ostmist üles kaalub?

1
0

Saime Riiast Sri Lankale kokku 1 in / 518 euroga. Edasi-tagasi lennu. Transiitviisa lisandub sellele nüüd juurde veel.

0
0

Ja tänud, et keegi positiivset vastust jagab. Loodame samuti, et ikka kenasti jõuame.

0
0

Tehke kindlustust, sest kui Riia lend hilineb, kaotate oma connectioni. Väga risky business.

0
0

Ärge lennake Riiast Domodedovosse. Lennake Tallinnast Šeremetjevosse. Säästate viisade raha ja transfeeri maksumuse. Olenevalt kellaajast võivad Moskva ummikud olla hullud, Tundub, et aega on, aga kõik see kaob käest. Või on kaasajal kiire rong lennujaamade vahel?

0
1

Minul jääb arusaamatuks, mis lennufirmaga Riiast Moskvasse jõutakse aga miinimum ülemineku aeg eeskirjade järgi Domodedovast Sheremetjevose on 6h, teatud juhtudel isegi 7h. See tähendab, et alla 6 tunni ei sa jutu olla ka kindlustusjuhtumist.

0
0

Riiast Moskvasse AirBaltic. Kahjuks jääb mõistmatuks, mis ülemineku ajast te räägite?

0
0

Eks ta mõtles lenujaamade vahelisele liikumisele ja kõigile järjekordadele kuluvat aega. Vahemaa on 70 km muidu, mis transpordiga te plaanite selle läbida?

0
0

Plaanis on tellida transfer. Koduleht näitab, et arvestada tuleks 2.30 h.

0
0

Ja 4,5 tundi on lendude vahe koos passikontrolli, check-ini ja muuga? See jätab ju ainult kaks tundi mõlema lennujaama jaoks.

Mis kell lahkuva lennu check-in suletakse?

0
0

Miinimum ülemineku aeg on eeskirjade kohaselt miinimum aeg, mis kehtestatud ühelt lennult teisele jõudmiseks eeldusel, et lennud on samal piletil. Inglise keelne termin on minimum connecting time mille jaoks pole kindlat eesti keelset vastet välja kujunenud.

Antud situatsioonis kus tegu on lennujaamavahetusega siis pagas nii kui nii liigub koos reisijaga seega siin vajalik aeg ei peaks suurenema ka siis kui tegu eraldi piletitega. Pagas tuleb enda valdusse võta maandumis lennujaamas, piiriületamis formaalsusd täita ja siis saab teise lennujaama sõita kus pagas ära anda ja riigist lahkumis formaalsused täita.

AirBaltic lendab ainult Sheremetjevose. Domodedovst on erinevaid vedajaid edasi kuid saan aru, et ka sellist lendu nagu Domodedovo-Colombo pole olemas seega algselt esitatud andmeid pole eriti täpsed.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased