tripiks

kas kellegi on veel soov eestimmalt minema lennata . tahaks koos minna ja mõelda välja kus kuidas ja kuhu. ootaks mingi teavet kellegist kes joinida viiziks :P.seikluseks valmis kus iganes oleks chill.mis arvate?et räägiks ja mõtleks kuidas liiguksime varjante on eriti palju millist trippi sooritada.ekstriiim

On ikka soovi, kui kaasreisja kulud koos taskurahaga võtad enda kanda.

Mis keeles see postitus on tehtud?

miskelles sulle tundub.? ja kulud sul endalomakanda ikke

Kuule, Dža!Kui sa oled vene rahvusest, siis on su tekst veel andestatav, aga kui eestlane, tekib küsimus, mitu talve oled koolis käinud?

eestlane ja talved on meelest.

reisima.net lehel pakuti Kongo DV reisi

Miks te nii vaenulikud olete. Mul hakkab seest keerama kui nii palju negatiivsust koos näen.

Eestlase üks põhistresse on ülinõudlikkus ja see kumab ka postitustest läbi. Oodatakse, et kõik peavad ideaalsed olema(see on väike liialdus muidugi). Aga selline närimine on kahe otsaga, mõni teeb seda naljapärast, mõni ei saa ise arugi et teise kallal närib.

..vahet pole mis rahvusest või mis haridusega ! Kui Teil on soov kommenteerida, siis tehke seda orkutis või facebookis!

Minul on soov Eestist ära lennata - räägin nii eesti, vene kui inglise keeles. Olen naine 24 ning kõik pakkumised on teretulnud. diana.one@mail.ee

Dza- esmasest postitusest sul poolteist kuud juba möödas! Proovi veel nüüd..vaatame kas jutt on arusaadavamaks muutunud? Tahaks ka tegelikult teada kuhu ja kuidas sa lõppude lõpuks lähed!

nonii sellise jutuga siin jah. jõuaks kuhugi tänu kellega kaas abiganing kes näitaks üles entusiasmi ja pealehakkamist tripi suhtes. maailmas on ruumi ...

Oh issand!Jutt on vahepeal veelgi mõistetumaks muutunud!!!Kulla Dža!Miks sa pole oma "tuuri"alustanud???Vist keegi ei saa aru, mida või keda sa ootad?

Tahaks jah eestimmalt minema trippida, viizzzimist on täiega, üli chill oleks, tahaks hullu ekstriiiiiiimi.

Rääkige veel vaenulikkusest. Ei tea küll millest see tuleb? Valest toitumisest? Kui kõik suudaksid normaalselt suhelda ei oleks ka vaenulikkust, eks?

Nalja siin nüüd just pole, aruaamatust ka mitte ja ülinõudlikkusest rääkimata.

Kodanik Dža savutab Facebook andmetel juba Bermuudal... Aga admin võiks käesoleva teema autahvlile riputada, sest see on näitlik õppetund mida liigne kanepi tarvitamine inimese kirja-/ väljendusoskusega teha võib.

Parimat, Aare