Türgi/Kemer

Tere, läheme mai kuus mehega Türki Kemerisse. Kas sellel ajal on ka soe juba seal? Kuhu soovitate ekskursioone võtta? Ja kas keegi on peatunud Meder Resort 5* hotellis, kuidas olid toidud jms seal? Kas väärib seda tärni? Kas võtaks kaasa kohaliku raha ehk liire või dollareid? Aitäh ette vastajatele. 

olen kaks korda selles hotellis viibinud,Oma tärne ta küll pole väärt aga tema plussiks on mõnus basseini ala Toitlustus oli ikka nagu kõigis neis hotellides ,,pole viga.Rand oli natuke kaugel kuid hea oli sinna jalutada mööda väikestest kauplustest läbi pargi Rannas lamamistoole jagus.Kuna kõigis tubades pole rõdu siis proovi saada tuba neljandale korrusele seal on rõdud ,need on küll suitsetajate toad.Õhtuti pole seal küll midagi muud teha kui minna Kemeri kaubatänavale soppama,see ei ole kaugel.Jäi mulje,et see hotell sobib vanematele inimestele .

0
0

Kasulik on võtta kaasa yhe dollarisi,paarkymmend tykki,nii õelda tipi jaoks,see on tavaks,et tippi antakse,aga muidu vota kaasa eurod ja vahetad seal ära,saad TL parema kursiga kui meil,poodides saad maksta ka pangakaardiga,pole mingeid probleeme.Kemeri on väike linn,võrreldes Antalia voi Alanyaga......nagu Tallinn ja ...Keila voi Rapla ja ega ohtuti midagi teha pole,aga monus rannas jalutada  kohaliku sadama ymber..

0
0

Tahaks lausa vanduda. Isegi kui eesti keel pole kirjutajate emakeel, siis kirjavahemärgid ja suurtähtede kasutamine peaks ikka selge olema. Mingigi austus võiks ikka lugejate, ja ka enda, vastu olla.

8
2

@neandertaalNagu mulle ühes ingliskeelses foorumis teada anti, mitte keegi ei kasuta enam su krdi grammatikat :)

2
1

See siin on foorum ,kus tahetakse küsijaid aidata aga mitte eesti keele etteütlus mida peab viiele sooritama :) 

1
1

to entu1151....ära võta sydamesse....neandertaanlane on ....neandertaanlane,aga selles foorumis pyyame jah,olla     ylsteisele abiks....

1
0

To neandertaal, siinkirjutajad on eesti emakeelega, vead on võõrkeele mõjuta, isegi mitte grammatikavead vaid valdavalt puhas ükskõiksus. Eile nägin tänaval meest maas, seal ümber oli juba neli inimest, telefonid peos, läksin mööda. Sattusin vist allatuult, sest järsku kuulsin, et nende jutt oli ingliskeelne. Aga mina läksin mööda. Näha oli veel inimesi, võib-olla eestlasi, kes olid mööda läinud. Me oleme rahvas, kes suures osas ei hooli kaasinimesest ega iseendastki, maanteel vajutame gaasi, jääd nähes sõidame merre. Mida siin komast või suurest tähest lause alguses. Pean sinust lugu, neandertaal.

3
0

Entu1151 ja Benben -- abistamine ja teadmiste jagamine on väga positiivne ja selle foorumi eesmärk kuid kahetsuväärselt tihti satub silma alla sisult päris asjalikke teemaarendusi, mida peab vähemalt kolm korda üle lugema, et kirjutatust vähegi aru saada. Austame palun teisi foorumi kasutajaid ja teeme neile infost arusaamise lihtsamaks, vastasel korral pole sellest infost ju abi.Üks asi on grammatika aga elementaarsete põhimõtete -- lause algab suure tähega, linnade ja riikide nimed kirjutatakse suure tähega, sõnade vahel on tühik ning see tühik on kirjavahemärkide nagu punkt või koma järel  -- meelespidamine ei ole nii võimatu kui inimene vähegi kirjaoskuse omandanud on. Selles osas olen ma neandertaaliga ühel meelel -- mingigi austus eelkõige iseenda vastu peaks igal inimesel olema. 

5
0

Arvan,et põhirõhk siin on ikka inimese aitamisel oma kogemustele tuginedes ! Ei ole veel siiani lugenud siin ühtegi kommentaari millest aru poleks saanud......isegi vaatamata grammatika vigadele! Muide oma kogemustest tean kui ebamugav on mõnikord nutikast siin kommenteerida.Aga ikkagi tänu neile ,kes on suvatsenud aidata !

0
0

Olime Kemeris 2 aastat tagasi aprilli viimasel nädalal. Ilmaga vedas, sooja oli 25-30 kraadi ringis, ühel hommikupoolikul tuli veidi vihma. NB! Päikesekaitsega kreem väga oluline, suutsime endid esimese päevaga punaseks päevitada. Võtsime kaasa türgi liire, kuigi sai vabalt hakkama ka eurodega. Ekskursioone pakutakse tänavatel kohalike poolt, käisime laevaga rannikut mööda sõitmas ja muidugi türgi saunas. Ekskursioonide hinnad olid ikka üsna odavad, isegi Pamukkale reisi pakuti hinnaga 35.- dollarit/eurot ühele. Sel korral jäi võtmata, aga plaan samuti mai alguses uuesti Türki minna, seekord Side linna. Ja tahaks ikka Pamukkale ära näha.

0
0

Meie käisime Kemeris 2016. aastal maikuu lõpus. Ilus ilm oli, vihma ei sadanud ja õhk umbes +27. Meri veel väga soe ei olnud, umbes +20 kraadi aga ikka soojem kui meil :) ja supelda sai ikka. Plussiks on ka see, et sel ajal ei ole veel palju turiste.http://www.visitkemer.org/What-to-see/Attractions/Tahtali/index.html Tahtali on vaatamisväärne koht! Käisime seal ise kohaliku marsrutkaga. 

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased