Türgi saun Egiptuses

Kas keegi Egiptuses on Türgi saunas käinud? Tahaks reisil proovida. Oskab keegi ehk soovitada Hurghadas kohti, kus võiks käia? Peatume Sinbad hotellis ja selle hotelli kirjeldusest ei selgu, et seal Türgi sauna oleks. Järsku oskab keegi hindadest ka rääkida? Tänud ette.

Meie igatahes Hurghadas türgi sauna ei leidnud, kuigi otsisime. Sakkala peatänava ääres oli küll vastav silt väljas, aga sauna polnud kuskil.Ei olnud üldse ühtegi sauna. Küsitlesime ka kabedamate hotellide turvamehi, aga need ei osanud ka midagi tarka öelda. Soovitasid veekeskusesse minna kui pesta tahame. Meil nimelt polnud hotellis sooja vett.
Nii et kui leiad, jaga infot.

Tere.
Eelmise aasta märtsis oli hotellis Roma selline saun täitsa olemas.

mummi: on teil järsku meeles, mis hinnaga sellel ajal näiteks teenust pakuti? Tean, et Sharmis eelmine aasta oli võimalus käia, aga tegevust oli nii palju muud, et ei jõudnud. Nüüd tuli mõte esimesel päeval ära käia, siis hakkab päike paremini peale ja muidu ka tore kogemus kindlasti.

Läbi reisibüroo 35 USD, laps 5 USD

Täpselt ei mäleta ,aga äkki oli 25.-USD.
Käisin korra sealt läbi ,aga ei kasutanud seda teenust.
Kalliks pidasin.

Oskab keegi Hurghadas türgi sauna soovitada. Ja mis hind võiks olla kohalikelt ostes.

Tahaks teid hoiatada, kuna mul oli ebameeldiv kogemus, tõsi küll, Sharmis.
Ostsime ka tänavalt kohalikelt sauna, maksis sisuliselt sama, mis reisiesindajalt ostes oleks olnud, kaubelda ka ei andnud midagi. Ja sattusime venelaste urgasärisse. See oli õudne koht ja kogemus. Ehk siis olge ettevaatlikud.

Sellest infost on väga vähe kasu. Mis oli urgasäri nimi? Mis olid selle koha ebameedlivused?

Nime kahjuks ei mäleta enam. Urkaks nimetan pimedat, kitsast, lip-lipi-peal-lap-lapi-peal stiilis kohandatud ruumi pesemiseks. Et see nii on, saime kahjuks aru alles siis, kui riidest lahti juba olime, eesruum oli enam-vähem vastuvõetav. Mis toimus "pesemisel", jätaksin siin kirjeldamata. Kui ruumist välja saime, ootasid eesruumis 5-6 vene keelt kõnelevat, kuid välimuselt pigem kaukaasia-päritolu meest, kes üksmeelselt meid siis pilkudega hindasid. Kui piiksatasime, et hinnas pidi olema ka massaaž, siis üks sell halastas ja küsis, et kas me ikka saame aru, mida see massaaž tähendab.
Olen ka Türgis käinud mitmeid kordi erinevates saunades, seetõttu väidangi, et Sharmis kohatu oli lihtsalt urgas ning saun polnud asja juures mitte esmatähtis.
Muidugi oleme ise süüdi, et nii lollilt lasime end haneks tõmmata, kuid tahtsin lihtsalt teisi hoiatada, et olge tähelepanelikud sauna valimisel.

Täiesti teemaväliselt - ma olen reisinud Egiptusesse inimestega, kes Egiptusest otsisid ÕIGET Türgi kohvi ja kahe nädala jooksul olid nad ülimalt pettunud, et Egiptuses polegi seda Õiget Türgi Kohvi, aga meile tegi see koledamal kombel nalja :D

Ilmselt on selle Türgi sauna otsimisega väga sarnased lood!

Lisan:

Teemaalgatajale, sa uuri ehk siit hotellist ka: http://www.booking.com/hotel/eg/aqua-fun.et.html
Kunagi oli sealses hotellis Türgi saun olemas, aga minuarust toimetasid seal personali näol samuti slaavi päritolu´st inimesed.

Mina olen seda meelt, et türgi kohv, tee ja saun on kõige paremad ikka Türgis. Pole küll Egiptuses ühtegi neist tarbinud, lihtsalt polnud huvigi. Egiptuses ikka Egiptuse eri.
Peab tunnistama, et isegi Türgis oli suur vahe kuurordi (Alanya) ja suurlinna (Istanbuli) hamamidel.

Võimalik, et see oligi teatud suunitlusega kohta. Eks sellepärast igaks juhuks üle küsitigi.

Naabrimees, ma siiralt kahtlen, et mõni egiptlane või beduiin on türklase juures
massaaž´i õppimas käinud.

Ja see mida Signenu kirjeldamata jättis on täiesti tavaline tagasiside naiste puhul, kes on Egiptuses Türgi Saunas käinud. Üks Trip.ee kasutaja (meesterahvas) on massaaž´i tegijale lausa kätega kallale läinud (oma elukaaslase pärast) :P

Võimalik, võimalik, naabrimees. Aga kuidas soovitad sellel suunitlusel vahet teha, kui müüakse keset päeva, keset linna reisibüroos Türgi sauna?
Seepärast hoiatasingi, et uurige hoolega, mis suunitlusse lähete :)

Reisil olles teadmatus keskkonnas võib igasuguste kogemuste (seikluste) otsa sattuda. See on mingil määral paratamatus.

"Lõika" ennast ümber Naabrimees ja räägime edasi samal teemal!

Tänan, kuid ei paku huvi.
Edasipidi võite isiklikke soovitusi, ettepanekuid edastada sõnumite kaudu.