Turvalisus Türgis

Blond naine üksi Türki, Alanyasse.

Kas ohtlik ja pigem mitte või on siiski piisavalt turvaline?

Tahaks puhkust normaalselt nautida, kasutada ühistransporti, käia jalgsi linna peal, ka õhtuti, Päevitada bikiinides, riietuda vastavalt ilmale mitte pealaest jalatallani jne.

Palun jagage kogemusi, soovitusi.

ma kardaks kõige rohkem maavärinat

3
1

Tüüpiline Türgi kuurort ei erine tänapäeval selles osas suvalisest Euroopa kuurordist. See pole Egiptus. Pigem võiks seal karta blondeeritud slaavi daame, kes hommikupuhvetis justkui sigalas käituvad ning üle terve hotelli lärmakalt venekeelsete roppuste saatel suhtlevad.

12
0

Alanya ja selle ümbrusega tutvumisest https://www.alanya.ee/

2
0

Ühinen Buldoza tähelepanekutega. Pärast viimast Kemeri külastust otsustasime Türgist eemale hoida. (Soe liha kilekotti 5*UAI hotellis jms).

3
0

Tuleb eristada kuurordipiirkonda ja muud, n-ö tavalist Türgit. Millesse suhtutakse rahulikult rannapiirkonnas, ei pruugi olla tolereeritud väiksemates külades sisemaal. Transport on viletsam kui ELs ja seda isegi Istanbulis. Kuritegevuse mõttes üsna turvaline riik

2
0

Blond pea ei anna sulle mingit eelist :) Alanya on väga turvaline. Burka kandmist ei nõuta, isegi mitte blondidelt ;) Testitud :))

2
0

Olen blond naine ja olen Türgis ja Istanbulis korduvalt käinud, nii üksi kui ka blondi sõbrannaga. Pole tuvastanud midagi, mida peaks kartma kuidagi teistmoodi kui mistahes muus "tavalises" riigis. Sama hästi saavad mu pikad blondid kiharad tähelepanu ka näiteks Itaalias, Hispaanias ja Kreekas. Olen istunud üksi kohvikutes ja isegi baaris, käinud õhtust söömas, jalutanud tänavatel ja sõitnud ühistranspordiga. Kõige ohtlikum on seni olnud mõne Türgi poja kompliment või suvaline arutelu.

Muidugi ma võibolla pole kõige õigem inimene kommenteerima, sest ma olen oma blondide juustega käinud korduvalt ka Indias, Lähis-Idas ja mujalgi :)

4
0

Pigem huvitab, et kas Türgis on kuurorte, kus venelasi oleks vähem? Sügisel on küll kole, kui igal pool räägiti meiega vene keeles. Nagu Moskoovia oblastis oleks.

3
0

Väljaspool EU-d on nende kontsentratsioon kõikjal kõrge. Üldiselt, mida kallim sihtkoht ja mida keerukam sinna saada, seda vähem neid on. Venelane naljalt ei "reisi", venelane "puhkab" - ehk kiirelt kuurorti, kiirelt baari äärde ja siis vaatab edasi.

3
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased