Üheotsa piletid Taisse, 2+2

Tere!

Sai ostetud veebruaris üheotsapiletid Turkish Airlinesiga 4-le 2 täiskasvanut + 2 last Taisse, Phuketile. (oli plaan minna pikemaks ajaks.) Lend peaks olema 10.10.2023, algusega Riiast, ümberistumine Istanbulis, kuid tuli midagi ootamatut vahele ja kahjuks ei saa me minna. Pole varem sellist olukorda olnud..Kas keegi on piletitest ehk huvitatud või jäävadki need lihtsalt kasutamata?

Uurige alguseks Turkishilt järele millised võimalused nende piletitega on. Saab neid mingi trahvi eest tühistada, palju maksaks nimevahetus, palju reisikuupäevade vahetus. Saate võibolla neid pileteid lihtsalt hiljem kasutada.

3
0

Logi Turkishi kontole sisse ja tühista ära. Tasuta. Saad raha tagasi. Pilet võib ka kõige odavam olla.

Üllatas mindki, aga Turkishiga selline asi toimib. Isegi loetud päevad enne lendu sai tühistada.

2
1

On see kindel? Reeglite järgi saab kogu summa tagasi vaid Flexible-ga. Promoga ei saa üldse midagi. Samas pole ammu midagi tühistanud ka peale Flexible.

1
0

Mul olid eelmiseks sügiseks Turkishi suure sooduka käigus ostetud piletid Iraani. Kõige odavamad. Parasjagu mineku ajaks läks Iraanis mäsuks ja otsustasin, et pole sinna reisimiseks päris õige hetk. Vähem kui nädal enne lendu tühistasin piletid ära ja sain kogu summa tagasi. Vaatasin enne tingimusi ja oleks justkui pidanud vist ainult lennujaamamaksud vm tagasi saama. Aga sain 100%.

1
1

See võis olla mingi vastutulek Iraani puhul seoses muutunud poliitilise olukorraga vms. Nad on vahel päris agarad selliseid asju tegema. Vahel on info neil kusagil lehel olemas, aga vahel võib olla isegi ilma eelteateta.

Aga üldiselt saaks vastuse Tallinna kontorist. Kui ütlevad, et jääb kogu raha sisse või vastupidi, siis nii lõpuks on ka.

0
0

Kindlasti on lennufirma selle aja jooksul muutnud teie lennu aegu, kasvõi 5 minutit. Kui te seda muudatust kinnitanud ei ole, on teil õigus piletid tühistada ilma ühegi selgituseta.

1
1

See lennuaegade muutus võibki olla point. Lennuaegu muudeti korduvalt ja mingil hetkel ei hakanud enam kinnitama.

0
0

Tahtsin sama kirjutada, et võib aja muutmisele loota - kuu veel aega. Tühistada siis pigem hiljem.

Täpselt enam ei mäleta, aga vahetult enne lendu vist suurt graafikut ei muudetud. Tõenäoliselt jääb see perioodi, kus mingi hooaja graafikuid sätivad.

0
0

Jah. Turkishil on parim garantii muudatustele mitte reageerimine. Neil pole jätkuvalt ka mingeid tähtaegu, et pead kindlaks päevaks muudatuse kinnitamata või muidu broneering tühistatakse vms. Kui reis alles mitme kuu pärast ja päris kindel ei ole kõiges, siis jätad kinnituse tegemata ja vajutad hiljem nuppu, millega soovid hoopis tagastust muudetud lennu eest.

Enamike Euroopa firmadega see ei toimi (just kinnitamise või loobumisega venitamine), aga Turkishiga pole seni probleeme.

1
0

Kas muudatustel mitte mingi aeg polnud milles alates saab pileti tagastada.

0
0

Viieminutise muudatusega on veidi kahtlane, kas saab tasuta tühistada. Euroopa firmadel vist paarist-kolmest tunnist algab see.

0
0

Oman Airi pileti tühistamine USD 200.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased