Ümberistumine Sheremetjevos - 8 tundi lendude vahe päevasel ajal

Head uut aastat.

Pöördun kogenumate ja teadjamate poole (tripist vastust ei leidnud)

Kui Sheremetjevos on 8 tundi kahe lennu vahe, siis kas lennujaamast välja linna saab minna? Vaja selleks viisat?

Palun juhatage infoni.

Aitäh ette!

Lennujaamast väljaminekuks on kindlasti vaja viisat, sest sel juhul sisened Venemaa territooriumile.

0
0

1. Tunnen kaasa :(

2. Linna ilma viisata ei saa

3. Milleks üldse oma reisi alustada/lõpetada sellise "kogemusega"? 

See on üks jubedamaid/kehvemaid lennujaamasid, kus olude sunnil olen paar korda pidanud aega veetma/ümber istuma. 

Aga kannatlikku meelt ja positiivset suhtumist igatahes. :)

0
1

Kui Sheremetjevo lennujaama üheks jubedamaks pead, siis oled vähe reisinud. Rahvusvahelisel pole küll häda midagi. Kevadel pandi sinna isegi magamiskookonid, milliseid on väga vähestel suurtel Euroopa lennujaamadel...

3
3

ilma viisata ei saa, see on kindel. luban siiski soovitada bronnida endale lennujaama asuvasse hotelli, kuhu saab ilma viisata, sest asukoht on terminaali sees, korralik tuba aknadega kus saab dushi minna või pikutada, hind kyll krõbe circa 90 eur 5 tunni eest

0
0

Me oleme ka seal pidanud istuma ja viiest liikmest kaks nabiti seal lennujaamas kinni. Üks WC s suitsetamise pärast kuna seal pole suitsukambrit ja üks oma alkoholi tarvitamise pärast. Üks sai tänu Vana Tallinna pudelile (andis altkäemaksuks) vabaks, teine jäeti lennukist maha. Väga õudne lennujaam. Aeg liigub seal meeletult aeglaselt. Ma suutsin seal baaris elu kalleimat õlut juues kulutada rohkem raha, kui oleks Finnairiga otse ja kiirelt lennates piletitele juurde maksnud.

2
6

Veetsin eelmisel nädalal D terminalis kaheksa tundi ja ei mõista vist eelnevat kriitikat. Tasuta wifi, suur kohv u 3 eurot, normaalne temperatuur ja wc. Istumiseks toole jagus, lisaks mõned toolid pikutamiseks, millele samuti järjekorda polnud. Ainult elektripistikutest tundsin puudust. 

Terminalis olev kapselhotell:  https://www.svo.aero/en/services/in-airport/GettSleep Ise siiski ei kasutanud ega oska kommenteerida. Teistes termidalides asuvad kookonid on samuti bookingus olemas.

2
0

Kaheksa tundi D-terminalis küll mõtet passida pole. Nii pikaks ajaks on väga ok peatuma jääda E-terminali, kus arvukalt nii istumiskohti kui ka elektripistikuid (ka USB). Igati hubane on seal kasvõi ajaviiteks lennukeid vaadata.

Olemas erinevad pubid ja Burger King. Tasuta wifi toimib ka suht hästi. See 8h on igati üleelatav.

3
0

Tere,

Sheremetjevo on täiesti ok lennujaam. saad vabalt liikuda D, E  ja F terminalide vahel, mis on omavahel ühendatud. On piisavalt normaalseid söögikohti ja ka hinnad on suht soodsad. Võrreldes Helsinki Vantaa lennujaamaga on hinnad ikka väga soodsad. Jah, tõsi, kui oled suitsetaja, siis seda võimalust, et saaks suitsetada lennujaams sees, pole.

Suitsetamise ruum peaks olema olemas lounges " Moscow", mis asub  D Terminalis väravate 29-30 vahel. Kuni 4 tundi business lounge külastust maksab 3500 vene rubla.

Kohvikutes-söögikohtades on pistikud olemas.

Head ja turvalist reisi!

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased