Ümberistumised Bergamos ja Barcelonas

Tere

Lendame Gran Canariale  ja tagasi Ryanairiga.

Ümberistumised on Itaalias Bergamos ja tagasi tulles Barceloonas. Lennuplaani järgi on ümberistumise aeg mõlema lennu puhul 1 tund ja 35 minutit. Mis arvate kas saame hakkama käsi pagasitega?

Lendasin hiljuti Istanbulist Pegasusega Bergamosse ja sealt edasi Ryanairiga Tallinnasse,Bergamo lennujaam on suht väike ja kompaktne,kõik toimib normaalse kiirusega,1h35 min  peaks küll seal piisav aeg olema et uuele lennule jõuda.

0
0

Tunnine hilinemine pole lennunduses mingi ime ega tavatu juhus.

Eks peate vaatama, mis on edasised võimalused, kui maha jääte.

Ryanaril hoolitsuskohustus puudub, see on 100% teie probleem.

Kui on piisavalt alternatiivseid variante uue pileti ostmiseks ja sihtpunkti jõudmiseks, ja pole ka tähtis, millal täpselt kohale jõuate, siis miks mitte.

Lisaks uue pileti hinnale tuleb kaaluda ka igasuguste koroonatestide ja riiki saabumise ankeetide vajadust/riski ning nende aegumise aega.

Näiteks:

Ryanairi 2 piletit, kui kõik toimib - 75+75 eurot (150 eurot)

Kui teisest lennust maha jääd, siis viimase hetke uue pileti ostmine 300 eurot, öö hotellis 100 eurot, uus PRC test (kui vaja peaks minema) 100 eurot, kokku 75+300+100+100= 575 eurot

Kalli lennufirma pilet Canariale - 300 eurot

Siis vaatad neid kolme numbrit - 150, 575 ja 300 - ja otsustad, milline risk on kõige talutavam.

Ja ma üldse ei ütle, et 300 on ainus aruka inimese valik.

Jõukas inimene võib vabalt lennata ka 150-ga, sest riski realiseerudes pole mingi asi ka 575 maksta. Rohkem mõelda tuleb pigem vaestel, kellel pole seda 575 välja käia.

Ja ebaõnnestumise hind ei tarvitse olla 575 - see võib olla ka palju vähem või tunduvalt rohkem, aga tasub teha väikest eeltööd ja see täpselt välja kalkuleerida.

7
0

Eks ma olen ise ka kursis sellega, mis siis saab, kui ei jõua teisele lennule. Ei kirjutanud siia selleks, et keegi minu eest arvutus tööd teeks vaid reisiate kogemusele tuginetes. 

Lennud lendavad iganädalaselt ja siin peaks olema inimesi, kellel sellest kogemused on olemas. Kas just jätkulennu kogemus aga kindlasti lendudel vahemaandumis sihtkohta.

Lisaks eelnevale kirjutajale, et ikka ei saa küll teatud kuupäevadel 300 euriga piletit.

0
7

Kui vahe on alla 2h, siis enamik kindlustusi keeldub kompensatsiooni maksmisest (see on isegi kusagil lepingus, millele sa sõlmimisel linnukesega oma nõusoleku oled andnud). Panga krediitkaardiga kaasneva reisikindlustuse suhtes ei oska ma kommenteerida.

1
0

Keegi ei taha väga õigele küsimusele vastata, nagu Poliitikud

0
6

Olen neis lennujaamades ka alla  tunnise vahega lahedalt hakkama saanud.

1
0

Maailmas pole lennujaama, eriti sellist, kuhu Ryanair lendab, kus ei jõuaks pooleteise tunniga ümber istuda, kui on ainult käsipagas. Euroopas tekib raskusi ainult lennujaamades, kus tuleb ümber istudes Schengeni piir kahekordselt ületada ja läbida passikontroll (Ryanairi Inglismaa lennujaamad), mida antud juhul ei toimu.

3
0

To improved 

Alicante , Berlin S ,  barsa  näiteks .

Aga isegi Weeze lennujaamas kui seista järjekorras on oht 2 tunnniga isegi hätta jäta.

 Bergamo kui on äraantav pagas , 2 tundi on samuti ohtlik

0
0

Bergamos peaks hakkama saama selle ajaga, suht väike lennujaam. 

Barcelona kohta ei oska kosta, pole käinud, aga teoorias peaks hakkama saama.

Kui lennud ei hiline, siis on aja vahe piisav.

0
0

Lennujaamade väiksuse tõttu võiks jõuda aga kunagi ei tea mis lisa kontrollimeetmed selleks ajaks olla võivad. Ise olen Ryanairiga viimastel aastatel kordi lennanud ja ca 50% lendudest jääb hiljaks 15min-1h15min arusaamatul põhjusel st inimesed lastakse kõik gate juurde, vahest isegi bussile viiva ukse juurde ja siis lihtsalt ootad seal. Kui on ümberistumine tunnike või veel vähem olen võimalusel broneerinud fast tracki, Londonis on see meid päästnud kuid igal pool seda ei pakuta.

0
0

Huvitav mis vastust teemaalgataja ootab siit? Kas vastavalt sellele teeb otsuse? Kõik olukorrad on erinevad, lend võib hilineda, lisaks Covidiga seotud piirangud ja ümberkorraldused. Koonerdamine piletihindadega võib kalliks maksma minna.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased