Uus Meremaa paremad kohad kuhu minna. Coromandel või Bay Of Island?

Tere! Soovitage mida Peab kindlasti Uus Meremaal nägema. Kas Coromandel poolsaar Vöi Bay Of island? Olen 3 näd ja plaan külastada mõlemat saart. Seega oleks tore just kõige ilusamad kohad ära näha. Helen

Saatsin sulle privaatse sõnumi.

0
0

Mina valiksin Bay of Island. Uus Meremaal on väga palju ilusaid kohti. Kõiki üles lugeda pole ju mõtet. Meie alustasime Aucklandist ja lõpetasime Christchurtsis. Mõned kohad näiteks.Rotoroa, TransAlpine rong Christ churtsist Arthur Passi, Glacier, Milford Sound,The Anau jaaniussi koopad, Quenstown jne Ka Wellington ja Napier. Meie tuur kestis kolm nädalat ja kõik.kohad olid vaatamist väärt.

0
0

Sai seal veebruaris 2017 oldud 12 päeva, kui huvi võin selle kohta kirjelduse saata.

0
0

Miks mu vastus ära kustutati? Ainult ühte sõna ei sobi teemasse jätta? Roxburgh? See oli tõesti minu jaoks NZ kvintessents, eriti oma laia jõe ja mäeahelikega – aga paljud turistid pole seal tõenäoliselt käinudki. Rentige seal olles nt paariks päevaks jalgratas. Auckland on ka väga meeldiv.

0
0

Sinu väljatoodud paikadesse kahjuks ei jõudnud, kuid olime 2017 veebr-märtsis Uus-Meremaal kuu aega. See oli üks elu reise ja väga raske on midagi eraldi välja tuua. Põhjasaarel sai käidud Waitomos (tuur kindlasti Spellboundiga, mitte see peamine koobas) ja Kawhia kandis, Taranaki regioonis, Wellingtonis, Rotoruas, Tongariro RP-s, Thamesi lahe läänekaldal, Hobbitonis ja Waitakere RP-s. Lõunasaarele sai tiir peale tehtud Pictonist Invercargilli ja tagasi. Eredamad hetked vast Marlborough väinad, Abel Tasmani RP, Franz Josefi liustik ja selle ümbrus, Haast Pass, Glenorchy kant (täiesti ulmeliselt kaunid vaated), Fiordland, Otago ja Banksi poolsaared, Tekapo järve ümbrus ning Kaikoura. Mina eelamainitud kohtadest midagi välja praakida ei suudaks, kui siis vbl Wellingtoni. Uus-Meremaa linnad mulle tegelikult üldse muljet ei avaldanud (sh Auckland), aga ega sinna mindagi linnapuhkust tegema. Olen kirjutamas ka oma ringreisist reisikirja, kuid see nüüd lähikuudel kindlasti valmis ei saa :)

0
0

Tänud suurepäraste vastuste eest:)

2
0

Ei ole ikkagi vastust saanud, et miks mu kommentaar kustutati? Täpsustage kasutustingimustes siis, et ühesõnalised vastused on nt keelatud.

"Trip.ee-l on õigus kasutajate postitusi arusaadavuse huvides toimetada ning kasutustingimustele mittevastavad või teemaga mitteseotud postitused kustutada."

0
0

Kas keegi jagaks eelarvet nii umbes 3 nädalase reisi kohta?

0
0

Eks eelarve sõltub sellest, et millised on su nõudmised. Seljakotiränduri ja viietärniresortide (mida seal muidugi väga palju pole) vahel pendeldaja eelarved on üsna erinevad. Võin jagada enda kogemust eelmise aasta algusest - sõitsime ringi rendiautoga, ööbisime normaalsetes motellides/kodumajutustes ning vähemalt korra päevas tegime ka sooja söögi kusagil restoranis. Lennupiletid - 1100€ per inimene. Meie sooviks oli algus Tallinnast ja võimalikult kiire kohalejõudmine (st lühikesed vahemaandumised). Kui vahemaandumiste pikkus või lennu algus Eestist pole olulised, võib mõned sajad odavamalt ka saada. Autorent - 23 päeva läks 1400€ (ja see sisaldas Cooki väina ületuse autopiletit edasi-tagasi). Autoks 7 aastat vana Corolla. Tasub tähele panna, et suured rendifirmad ei luba Cooki väina autoga ületada, meie kasutasime APEX autorenti (mis tegelikult on küll AVIS-Budget grupi liige). Ööbimised - keskmiselt 130-160 NZ$ (kahene tuba). Alla selle väga ei leidnud, rohkem õnnestus küll paar korda maksta. Söögid - 15-20€ eest saab üks inimene söönuks, supermarketite hinnatase nõksa kallim kui Eestis. Tuurid ja vaatamisväärsused - pigem on kallimapoolsed. Näited: Milfordi kruiis ca 70NZ$, Albatrossikeskus Otagos ca 50NZ$, Hobbiton ca 79NZ$, poolepäevane matk Waitomos 75NZ$, Waiotapu geotermaalala 32NZ$ jne.

1
0

Oleneb, milliseid elamusi Te otsite? Isiklik eelistus oli huvi üsna ainulaadse looduse vastu. Kohapeal tundus populaarseim viis maa avastamiseks kämperid. Kohti, mida peaks külastama Uus-Meremaal on palju kuid vahele ei maksaks jätta Milford Soundi. Tasub googeldada (ka pilte) "milford sound 8th wonder of the world". Meie lendasime Aucklandist Queenstowni. Sealt võtsime rendika, roadtrippisime Milford Soundi ja suundusime edasi põhjasaare tippu. Meie käisime auto + telgid. Kui eelistate mugavusi, võiks esmane valik olla kämper. Enamlevinud kämperipakkuja on seal www.jucy.co.nz Kindlasti on vaatamist väärt veel Mnt Cook. Vaalavaatlus Kaikouras, kui teeolud on sõidetavad. Maavärinakahjustuste tõttu võib ümbersõite ette tulla. Kui pingviinid pakuvad huvi, näeb neid Akaroal. Kui soovite midagi adrenaliinirohket kogeda, tasub Queenstown`is broneerida bungy-hüpe. :)

1
0

2017 veebruaris kulus 12 päeva jooksul kohapeal 2-le 3500€, mis sisaldas kõike, söök-jook k.a.

1
0

Soovitaksin ka kämperit. Meie kasutasime Lõunasaarel kolme nädala jooksul sellist. https://www.spaceshipsrentals.co.nz/ Teoreetliselt on võimalik ööbida ka looduses - hea alternatiiv telgile. Me siiski olime kogu aeg kämpingutes, kus olid teenused: dušš, pesupesemine, köök, vihvi. lastemänguväljak jne. Mugavad olime :) Kämpinguketis https://top10.co.nz/ sai kohe kaarti vormistades soodustust ka. Põhjasaarel sõitsime ringi Britz'i bussiga. http://www.britz.co.nz/ See oli spaceship'ist parem, sest bussis sai ka täispikkuses püsti olla: oluline, kui vihmase ilmaga pead põhiliselt autos olema. Samas oli spaceship mägiteedel palju paremini juhitav: nagu sõiduauto. Tegin praegu väikese arvestuse, et kahe kiivimaalkäiguga on kahe poole kuuga kokku saanud ca 8000 km sõidetud. Aga väga hea meelega läheks veel :)

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased