Väikese lapsega Hurghadas ja hotell Alladin Beach Resort 4*

Plaan minna 4 aastasega 2 nädalaks Hurghadasse. Pole enne üldse egiptuses käinud :) Kõigepealt kas keegi oskab kommenteerida hotelli Alladin Beach Resort ? 4* http://goadventure.ee/aladdin-4.html kas see on korralik hotell?

Veel tahaks teada, mida võiks Hurghadas ette võtta koos 4-aastase lapsega? Kuhu soovitate minna ja milliseid ekskursioone näiteks võtta?

Kas näiteks "Sindbad" veeparki lastekse nii väikesi sisse üldse, või kuhugi mujale veeparki?

Kas Kairo ekskursioon koos lapsega on mõeldav, või on selle programm väga tihe ja pingeline?

Snorgeldamine - 4 aastane muidugi korralikult ujuda veel ei oska, samas on meie laps väga julge veehuviline, kas on lapsega võimalik ka snorgeldama minna - laps näiteks ujuks oma ujumisrõngaga ja siis meie kordamööda siis sukelduksime ja teine jääks niikauaks vee peale last valvama - kas on keegi käinud sellises vanuses lapsega?

ATV või dziibisafari???

Aladdin Beach hotell on selline suhteliselt mannetu 4*. Kui ma nüüd ei eksi, võib kasutada ka kõrvalolevate hotellide territooriumi, Jasmin Beachi oma ja Ali Baba oma (selles olen olnud). http://www.teztour.ee/?&controller=hotel&country_id=8&city_id=13&subpage=10&hotel_id=1100&l=1

Mina olen oma 4 või 5 aastasega käinud Hurghadast Luxori ekskursioonil. Pidas hästi vastu. Samas oli bussis veel lapsi, vaid mõni jonnis, nii et see on individuaalne. Pead ise oma last nii palju teadma.

Mina nende hullukeste kohalikega oma last kuhugi safarile küll ei veaks.

Mulle isiklikult tundub et Egiptuse kuurordid on pigem selliseks lebotamise puhkuseks. Hotellist nagu eriti välja käia ei tahagi (oleneb muidugi hotellist).

0
0

Olen olnud Jasmine Villages ja tahan Blöösile julgustavalt öelda, et lastega olemiseks on territoorium vahva: ilus suur aed igal pool. Peaasi, et kellegagi mängida oleks. Rand on ilus ja liivane, rannal on kõrkjaonne kodu mängimiseks ;)Lasteanimatisoon toimis. Väga lastesõbralik tundus Jasmini poolepeal õhkkond olevat. Ja Alladdin Beach´i majutus on loodetavasti värskem, kui Jasmine oma oli. Kusjuures söök olla Jasmines jälle parem.

0
0

Tulime just tagasi Sindbad Aqua Resort hotellist 4*. See 4* tähendab euroopa mõistes pigem tugev 2* või lahja 3*, minu isiklik arvamus. Sindbadi veeparki lastakse lastega ikka sisse ja seal on neil ka päevaks tegevust. Luxori ekskursioon oli minu jaoks väsitav , hommikul kell 4:30 minema ja õhtul kell 22:00 tagasi ca 560 km edasi-tagasi. Kohapeal vaatamisväärsustega (kuningate org, templid jne.) tutvumiseks aega ca 30-40 min per koht. Hurgadast Kairosse on veel pikem maa, siis juba mõtekas 2 päevane trip. Snorgeldamas/sukeldumas käisime ja näha oli, et lubati ka väiksemaid lapsi vette. Vestid olid muidugi seljas. Käisime ka dziibisafaril kuhu hulka kuulus ka pagidega ja ATV ga sõit kõrbes. Täiskasvanule suht igav ATV ja pagiga (ühes jorus, aeglaselt ja mööduda või rallida ei tohi) aga lastele võib täitsa põnev olla.

0
0

Kas veeparkidel mingit vanusepiirangut pole? Goadventure lehelt lugesin Titanicu kohta, et sinna lastakse sisse alates 5a lapsi alles...? Kuivõrd nad laste vanust kontrollivad? Kui on äge veepark, siis tahaks ikka lapsega ju minna.

Aga milliseid ekskursioone soovitate üldse sellise 4a mudilasega? Kas osta ekskursioonid reisibüroost või kohapealt?

Minek on meil GoAdventurega.

0
0

Õpeta oma lapsele selgeks sõna:"Five" ja ole veepargis tema vahetus läheduses.

Keegi Sinult tema passi nagunii ei küsi!

0
0

Mina lähen ka nüüd esmakordselt lastega reisile, ent varasematel reisidel on kellelgi sõpradest ikka laps kaasas olnud ja tõesti on see väga individuaalne, milline laps kannatab pikemaid väntsutamisi ja milline mitte. Ei ole ju mõtet enda ja lapse puhkust ära rikkuda, kui laps väsinud ja jonnu. Samas on Kairo ja Luxori reisid nii pikad, et väsitavad täiskasvanudki täiesti ära, mis sellest pisikesest siis rääkida.. ATV-ga safarile minna muidugi lahe, ent minu isikliku arvamuse põhjal siiski ebaturvaline, kui laps ATV peal kaasas sõidab.

Snorgeldamises ma ka natuke kahtlen, aga võite ju proovida. Eelduseks on muidugi see, et teete kodus vannis kõvasti trenni ja ta õpib läbi suu ja toru hingama. Minu sõprade 5-aastased igatahes veel hakkama hästi ei saanud :(

Olen ka kuulnud, et Titanicu veeparki alla 5-aastaseid ei lasta, ent Sindbadi omasse küll, ise lähemegi just Sindbadi hotelli ja plaanime suure osa puhkusest just veepargis veeta, sest see on lastele kohe kindlasti väga lahe. Samuti võiks minna klaaspõhjaga paadiga sõitma, endale igav, lapsele lahe. Kui kohapeal kuskil mõni delfinaarium silma hakkab ja seal etendusi korraldatakse, siis sinna kindlasti. Sharmis selline asi igatahes on, Hurghada kohta ei tea, ise ka esmakordselt Hurghadasse. Kairo ekskurssi ei soovita paljud hetkel üldse võtta, ikka natuke ohtlik see olukord seal, nagu kuulda on..

0
0

Selle hooaja esimene Kairo reis läks täna teele, nii et eks kuuleb peatselt, kuidas neil kulgeb.

0
0

Sasipea - millal teil minek? Me otsustasime ka Sindbad hotelli kasuks ja lähme 2. märtsil.

0
0

TO: pappadope

Saab võtta ka Private ATV sõite eelmine aasta võtsime maksime peale 5$ per nägu ja meil lasti kihutada ja rallida niikuis süda lustis olime 4kesi grupis

0
0

Saabusime just Aladdinist ja jäime rahule. Toad on tipp topp, puhtad ja korras, nii soe külm vesi olemas, kont töötas, koristati iga päev. Söögid-joogid täiesti OK, olime nädala kohal ja selle ajaga ära ei tüüdanud. Kuna hotellis ainult AI siis süüa saab praktiliselt terve päeva jooksul. Baarid lahti kell 9, alkot saab kella 10-st. Baarides teenindati normaalselt, jooke pandi ka ilma tipita normaalselt, põhibaaris võiks muidugi tippi anda, nägu läheb ikka rõõmsamaks. Kõhud jäid kõigil korda, toas minibaaris hinna sees näkku 2 pudelit vett päevas. Söömas-joomas sai käia ka neebrhotellide Jasmine ja Alibaba restodes-baarides, lõuna ja õhtusüügiks naaberhotellide restodes peab sama päeva hommikul hotelli vastuvõtust nn "toidukaardi" võtma, nende arv piiratud, suht hommikul kohe saavad otsa. Ka hotellide territooriumid avatud kõigile külalistele, samuti rannad. Ilus liivarand hotellil Jasmine, teistel sutsu kivine. Sai ka snorgeldada, näha erinevaid kalu kuid koralle mitte eriti. Võimalus kasutada tasuta jõusaali, tagatisraha eest pinksi, tennist ja minigolfi. Jasmine territooriumil väike "loomaaed" kus paar ahvi, paar koera ja jänes:) Kõigi kolme hotelli külalised saavad korra nädalas tasuta külastada üle tee asuvat "Titanic Aquaparki", täitsa lahe veepark. Ja meile ühest päevast piisas ka. Hotelli territooriumil olemas poed kohaliku stuffi ostmiseks, Jasmine terrassi vastas ka FIX-hindadega pood kes kaubelda ei viitsi. Ca 3 km kaugusel suur Fix hindadega kaubakeskus Senzo mall, pool tundi jalutada võib taksoga minna, ootavad hotelli väravas. Venelasi pidi olema ca 70% mis oli ilmselt ka tõsi kuid meil imekombel ei sattunud eriti agressiivseid indiviide niiet väga ei seganudki. meid ennast küll enamasti peeti esialgu hollandlasteks-sakslasteks. Pea kogu personaliga saab suhelda vene/saksa/inglise keeles. Õhtuti pakuti ka tasuta live-muusikat kust ei puudunud mõistagi ka vene hitid kuid mängiti ka palju muud täitsa mõnusat musooni. Pea igal õhtul ka mingi tasuta meelelahutusprogramm, samas pakuti ka üle päeviti grill-õhtuid koos rahvusliku programmiga, lisatasulise grillprae eest. Meil läks kolmesele seltskonnale 22 EUR kokku (laps sai väiksema portsu tasuta, samuti tasuta salatid, joogid, puuviljavaagen). Rannas pakuti aktiivselt kuni esimese tehinguni :) merereise, ATV safarit, sukeldumist jne Käisime nn 4 saare reisil (saared muidugi paras naljanumber kuid me ise olime sellest eelnevalt teadlikud) kuid snorgeldamisvõimalused väga lahedad. 35 USD inimene, 11 a laps poole hinnaga. Oli ka aktiivne Animation team kes väga pealetükkiv ei olnud, pakkus aeg-ajalt võimalust tantsuks, vesiaeroobikaks, veepalliks ja võrkpalliks, täitsa OK tüübid.

Kui keegi tahab midagi veel küsida siis palun

0
0

Me käisime väikese lapsega (peaaegu 4) Hurgadas paar aastat tagasi. Antud hotellis küll ei ööbinud aga natuke reisidest. Kairo mõtte matsime kohe maha sest liiga kauge ja väsitav sõit, pealegi seal päris tihe kava ning palju vatsimist palavas. Luxoris käisime ära, hommikune (4:30 siis väljasõit) bussisõit oli jube külm. Jopesid meil kaasas ei olnud seega lapse mässisime ujumisrätikutesse et vähegi soojemalt magada saaks, bussides soojendust pole. Läbi kõrbe sõites kogutakse bussid kokku, tuleb oodata sest siis minnakse relvastatatud kolonniga kuna on inimröövi oht (ka hiljuti on olnud juhtumeid mis ajakirjandusest ka läbi käinud, samuti ka Kairosse sõites) Luxor ise on vaatamist väärt kuigi iga asja jaoks tõesti üsna vähe aega sest tagasisõit ka pikk ja ega laps sellest paari aasta pärast tegelikult suurt ei mäleta seega rohkem teile endale mälestus. ATV sõidul käisime ka, leidsime selleks ajaks lapsehoidja. Tõsi kihutamist ja möödasõitmist ei lubatud kuid kõrbes sõit ja beduiinidega õhtusöök ikkagi tore kogemus, kuid lapsega ei kujuta seda ette sest tagasi sõites oli kottpime ning liivaluidetel raputas nagu kartupõllul sõites. Eks sa ise tunned oma last ja leiad vbla lihtsamaid retki kuid minuarust sellel reisil alla 7-aastaseid kaasa ei lubatudki. Lisaks mässitakse su pea ja nägu üleni rätikusse sest muidu on lendavat liiva kõik augud pärast täis. Soovitav siis enda rätik kaasa võtta muidu pead sealt ostma eraldi. Me käisime ka veel klaaspaadiga sõitmas, enamasti olidki seal lapsed ninad vastu klaasi suurtel kes snorgeldades rohkem näevad väga midagi erilist vaadata polnud. Ülevalt teki pealt võib vaadata kuidas meeskond toiduga kalu juurde meelitab ning mõni teadjam kala oskab juba veepiirilt paremad palad endale napsata. Ja siis viimaks nn paradiisisaare külastus ja snorgeldamine. Käisime kevadel ning meduuse oli tohutult palju, võtsime nii endale kui lapsele kalipso ja üks koguaeg jälgis vees, et meduusid lapse jalgade ümber ei trügiks, teine senikaua snorgeldas. Mina sain õnneks vaid pisikese kõrvetuse, osad aga lugesid seal oma punaseid laike nagu sipelgahammustusi. Peale pikka aega vees olemist võib ka palav ilm juba jahe tunduda (eriti lapsele) seega midagi kindlasti kaasa võtta mida peale saab panna. Aga jah, kui tahate et lapsele ka midagi meelde jääks tehke palju pilte, videosid sest muidu kipuvad kõik need toredad asjad aastatega ununema. Ainult väga kallist kaamerat ei tasu võtta, need võivad kellegile võõrale ka näppu jääda kes hiljem "nitsevo ne panimaju".

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased