Veebruaris perega Ko Samet'ele ja Koh Changile

Tere,

Küsimus selline, et plaanis 2 nädalat Tai saartel rahulikku puhkust nautida. Mõttes oli minna lennujaamast shuttlega Koh Changile, aga kolme aastasele lapsele kuue tunnine sõit liiast. Kas tasuks plaani võtta 3-4 päevane vahepeatus?

Või on muid häid mõtteid, kuidas reis Koh Changile ära hakkida?

Lennukiga Trat-i lennujaama ja sealt edasi. 

Või vahepeatus Pattayal.

0
0

Lennukiga Trat'i ei soovita, aega väga ei võida, võrreldes minibussiga (lennukile minek, maha tulek, pagas, minibussile, praam ). Mõned aastad tagasi läksime lennukiga, tagasi tulime minivaniga. Minivan esiteks mugavam, vähem asjadega ringi sebimist ja see teeb vahepeal tanklas/söögikohas peatuse ka, saab jalga sirutada.

0
0

Käisime detsembris 2019 natuke vanema lapsega Koh Changil. Vahepeatus Pattayal on selles mõttes hea, et peale lendu saab suhteliselt kiiresti hotelli. Suvarnabhumi lennuväljalt Pattayasse maksis taksoga 1500 bahti ja võttis aega alla 2 tunni. Pattayalt Koh Changile võtab ainult ca 1h vähem kui lennuväljalt otse Koh Changi, seega vähemalt 6 tunnise bussireisiga peab ikkagi leppima.  

Kindlasti ei tasu ainult Pattayaga piirduda põhjusel, et hea lähedal minna. Seal võib mõneks päevaks vahepeatuse teha aga Koh Chang on 100% väärt, et 7 tundi bussiga sõita.

0
0

Palun soovitage parimat transporti BKK lennujaamast Koh Changile?

Mis ettevõte, kas etteborneerides või kohapeale? Ja muud olulised tähelepanekud.

0
0

Taksoga oli ca 100 eur https://www.bangkoktaxitransfer.com/?gclid=EAIaIQobChMIuZ6Utt2H5wIVyYGyCh2TCQFWEAAYASAAEgK41PD_BwE Lapsega on see parem, kui minivan'iga, saab peatuda vajadusel.

0
0

Lennujaama esimeselt korruselt läheb mikrobuss, pileti saad kohapealt osta. Sõltub mis kell lennujaama jõuad, kuna viimane praam läks vist 7 paiku õhtul.

0
0

Jõuan hommikul kell 10. Takso on parem kui mikrobuss, see tähendab mida kas need bussid ei ole taksod? Takso viib ikka üle ja hotelli ette?

0
0

Raha eest saab kõike, aga üldiselt ikka ainult sadamasse. Praamiga üle ja võtad uue takso teiselt poolt. Hinnad on krõbedad, aga ikka odavam, kui Bangkoki taksoga.

0
0

Ko Changi puhul on reeglina siiski hinnas hotelli viimine private transferi puhul (s.t. praamipilet hinnas).

https://www.kohchangminibus.com/

Nagu näiteks sellel lingil näha. Nendest hindadest kuni 1000 bahti saab ilmselt odavamalt selle privaattransfeeri.

Lennujaama regulaarne minivan on ikka tüüpiline bussiteenus, 12-15 inimest sees või mis sinna mahub. Minu teada viib ka praamiga üle ja hotelli kohale.

0
0

Ei pruugi viia hotelli kohale - meid Kai Baes viskas välja ja kutsuti songataw vastu, mis siis 100 nägu Lonely Beachile viis.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased