Veini pakkimine

Vahel ikka küsitakse kuidas reisil veini pakkida. Tegin ühe video, ehk on abiks.

https://www.youtube.com/watch?v=BuSx23Yksac

13 minutit ettevalmistatud vahenditega... Ja mis turvakontroll sellistest pakkidest arvab? Äkki oleks lihtsam e-poest veini tellida või riietesse toppida nii nagu enamus meist teinud on.

4
0

Ma pakin kullakange põhimõtteliselt samamoodi. Great job!

1
0

Pakin ka juba aastaid veine, kaasa võetud mulli kilekottidesse, mis ei kaalu midagi,maksavad olematut hinda ja saab korduvalt kasutada. Mullikotti, siis riiete sisse ja pole kunagi üksi pudel puruks läinud.

2
0

Mina olen pakkinud alguses kilekotti, siis mõned kihid pesu jms riietusesemeid.

Kotiks tavaline Adadise 500 kroonine spordikott. Seni on läinud hästi.

Suusareisil olen 2 pudelit pannud suusasaabastesse.

3
0

Pakendipoodides leiab samuti kasulikke abivahendeid, näiteks täispuhutav kaitsekott ning jõupaberist ümbris. Hind mõlemal alla euro.

2
0

@jaanusm Kui saate 70. aastaseks, siis võite aega võtta, palju teil kulub pakkimiseks. Mul on penskarina aega küllalt.

Turvakontroll ei ole midagi arvanud. Olen nii Georgiast toonud veine alates 2011.a. Mõnel aastal olen kaks korda käinud.

e-poest tellides maksad: Euroopa Liit 1 pudel: 250₾, 2 pudelit: 360₾, 3 pudelit: 450₾. Tarneaeg: 3-4 nädalat. Maksimaalne pudelite arv ühele saajale on 3.

https://8000vintages.ge/delivery/

Kuna tollivabalt saab tuua kuni 8 pudelit veini, kui kangemat kraami kaasa ei võta, siis riiete sisse ei ole väga võimalik nii pakkida, et pudelid üksteisega kokku ei puutu. Nii pakkides olen toonud ka väga kalleid veine muretult koju. Võibolla olete näinud, kuidas kohvreid lennujaamades pillutakse.

See lihtsalt üks võimalik variant pudelite pakkimiseks. Mõned korrad olen nii pakkinud kogu seltskonna kaasa toodavad pudelid ja meepurgid.

2
1

Kui on meeles, viskan minnes kohvrisse mullikilet. Olen ka riietega polsterdanud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased