Venemaa külastamine

Tere!

Ehk keegi teadjam oskab öelda, kas praegu on võimalik Venemaale minna või ei taheta üle piiri lasta ? Nimelt on suur soov läbida üks koolitus seal, kuid pole õrna aimugi , kuidas hetkeseisuga see teostatav on. Nii palju kui saatkonnast uurisin, ei osatud öelda väga selget vastust. Äkki kellegi tuttav / sugulane on käinud lähiajal ?

Minu teada ametlikult keelatud ei ole. On äärmiselt ebasoovitatav.

Kuidas ja kas Sa viisa saad, ei tea.

Samuti pole teada, kuidas tagasi saad, sest küllap see piir _täielikult_ kinni varem või hiljem pannakse. Põhimõtteliselt oleks vast juba mõned kuud tagasi riigile olnud strateegiliselt ja taktikaliselt õige Narva sild õhku lasta ja Eesti-Vene piirile kaevata Eesti poole lisaks sügav kraav, mille venepoolsele kaldal paigaldada kõrgepinge all olevad traaktõkked ja kraavi lasta krokodillid.

16
6

Huvitav, mis pagana koolitust seal Venemaal antakse, et sellejaoks peab sinna ronima ja mida mujal ei saa? Mõni tuleproovi selgeltnägija?

Keelatud ei ole, kui viisa olemas. Kui oled EV kodanik siis saad tagasi ka.

10
5

Küsisin abi, aitäh toetavate kommenaatride ja moraali lugemise eest :). Mõnel alal paraku Venemaal on koolitajad mõnes vallas hetkel kõrgemal tasemel kui enamikes teistes kohtades. Samal tasemel koolitus on olemas näiteks Londonis, kuid hinnavahe 5-kordne :).

5
16

Helista näiteks Citytravelisse ja küsi. Nemad teavad küll.

0
0

Isegi enam ei ole mingeid erilisi nõudeid piiril. Keegi ei torgi su nina.

0
1

Moraali oleks tõesti vaja lugeda, sest tundub, et see asi on teemaalgatajale võõras. Kas sa tõesti ei adu, mis toimub? Ei saa aru, et iga sent, mis sinna tassid läheb ukrainlaste tapmiseks? Ja kui Putin vähegi julgeks ka meie tapmiseks! Sellise riigiga ei tohiks üldse, absoluutselt suhelda. Mitte mingis vormis.

31
4

Ma küll tavaliselt poliitilistesse asjadesse ei tahaks minna, aga ma nüüd kindlasti sama meelt mis Topsuke. Sa ei saa sellisel ajal vaadata kuidas sul soodsam on- jeesus kas sa aru ei saa mis toimub või? Uskumatu püstitus!

22
2

Saan aru, et Ukraina sõda pole mingi argument.
Huvitav, kui näiteks venelased Tallinna pommitataks, kas siis läheks võimalusel ja viiks ka soodsama hinna ettekäändel raha pommitajale kohe koju kätte?

14
2

Taaskord arvan et pole vaja ärrituda. Teema on feik. 20 tundi tagasi uus kasutaja tahtis näha reaktsiooni. Loomulikult keegi ei läheks sinna.

3
3
Lennupakkumised
Reisikaaslased