Vietnam, viisavaba Phu Quoc

Lendan ho chi minhi ja sealt 2 tunni pärast phu quoci ,kas peab vietnami viisa ka tegema.Pärast phu quocist otse kuala lumpurisse.Akki keegi käinud ja teab.

Ivo

Ikka pead, saad kohapeal või e-viisa. Tahad rohkem teada saada, kasuta tripi otsingut

Küsin sellepärast,et saarel peaks olema 30päeva viisavaba

Tundub, et sul on õigus, mina seda nt ei teadnud.

Oli jah niisugune teade,et saarel saab olla viisavabalt 30 päeva.

Tavaliselt lähevad kohalikud lennud hoopiski kohalike lendude terminalist,mis asub paarisaja meetri kaugusel.
Seda peaks kindlasti uurima,kas üldse viisavabalt saab sinna terminali.
See teade viisavabaduset kehtib kindlasti,kui rahvusvaheline lend maandub Phu Quoci lennuväljale.

ivok65, sel lehel, mida sulle jagasin, on paremas menüüs ka Contact us, kirjuta neile sealtkaudu ja küsi igaks juhuks üle ja kirjelda väga täpselt oma lennuliine

Saab, aga paras keberniitus pidi olema. Tunnike tuleks arvestada paberimajanduse peale kui midagi muutunud pole. Piirivalvega peavad lennujaamatöötajad asja kooskõlastama, et siselendude terminali pääseks. Seal võib ikka korralikult lõksu jääda kui näiteks esimene lend hilineb.

Selleks, et jõuda kohaliku lendude terminali/lennujaama, pead rahvusvahelisest terminalist väljuma ja kõndima paarsada meetrit. 

Ei ole üldse hindel, kas sind ka HCMC lennule lastakse, kui sul ei ole viisat või approval letter'it, kuna seda tahetakse näha juba väljuva riigi check in lauas. Ka HCMC passikontrollis vaatavad, et sul oleks viisa.

Approval letteri saad osta internetist, mille hind on ca 6$ vormistatakse 2 tööpäevaga ära ning viisa ise maksab lennujaamas 25$. Kui lendude vahel on väga vähe aega, siis saad veel 15$ eest osta n.ö. fast tracki, kus sul on inimene vastas ning viisa vormistatakse sisuliselt järjekorrata. 
Ajaliselt kulus meil kõik kokku, et jõuda rahvusvahelisest kohaliku lendude terminali 1-1,5 tundi.


Lennul Helsingi - Istambul - Saigon küsiti juba Helsingis

approval letterit,muidu ei oleks lastud lennule.
Viisa vormistamine Saigonis võtab küllaltki palju aega,
eriti aga siis,kui samal ajal saabub mõni lennuk mujalt.
Kuna pääsesin kohe vastava luugi ette,siis läks aega õnneks vähem kui 20 min ,kuna olin välja printinud juba kodus viisavormi ning täitnud selle ja kleepinud sinna peale ka foto ja 25 $ oli ka juba valmis pandud.

Sain sellise vastuse

Thank you for contacting us.
With your provided flight itinerary, we would like to inform that you can enjoy the visa-free to enter Phu Quoc and no need to apply for a visa. We hope this information is helpful to you and we wish you a nice time in Vietnam.

Peab vist proovima ilma viisata,lendu lükati ka edasi nii et 3 tundi aega.