Kust leida viimase hetke pakettreise?

Tere,


Kas on sellist lehekülge olemas, kus oleks kajastatud kõikkide euroopa riikide viimase hetke pakettreisid? Või vähemalt EL riikide? 

Kõikide Euroopa riikide pakettreisid? Väheusutav. Ja põhiküsimus mu meelest oleks, kuidas sinna kõikidesse Euroopa riikidess viimasel hetkel pääseda. Nii et mõttekas on omada ülevaadet vaid nendest alguspunktidest, kuhu Eestist kiiresti saab. Ja neid on vaid üksikud.

Lapsepõlves kaevu polnud mul. Kust pidin jooma ma?

Oskab keegi aidata, proovin siin broneerida tui.fi lehelt lende ja see leht ei ole rahul minu poolt sisestatava mobiiltelefoni numbriga. Olen proovinud nii 00, +372, 372 algusega. 

Milles probleem, peaks ju saama Eestist osta?

Leidsin vastuse siit

Ja rida 0 aitas

Aga ära otsi paketti. Pane see ise kokku. Näiteks vaata Bangokki lend, seda peaks soodsalt leidma ja Phuketis saad 5 tärni hotelli 2-eks nädalaks 5 - 700 ERO eest. Pole vaadanud, aga madalama tärniga siis vist puhta tasuta.

LP ago7, ehk oled nii kena ja paned siia lingi, kus saaks broneerida Phuketis 2-eks nädalaks 5* hotelli 5€ eest (hädapärast sobib ka 10€). Ise kuidagi ei leia. Tänud ette :)

Sorri, kui eksitavalt kirjutasin. Pidasin silmas 500 - 700 EURi. Vaatasin praegu, hotell Aiyaree Place 2 nädalat 269.-; Centara Grand Phratamnak Pattaya, kus olen ise viibinud: 684.-, mis antud hotelli kohta tõeliselt soodne. Ja nende kahe hinna vahele jääb oma paarkümmend hotelli.