WIFI Türgi hotellides

Kas Türgi hotellides on wifi ning kas see on lisatasu eest?

Mõnes on mõnes mitte.

2
0

See sõltub su hotellist. Ja see on igas riigis nii, et sõltub hotellist. 

Üldjuhul, kui tõesti tasuta WiFit toas ei ole on tihti kuskil WiFi alla, nt fuajees.

1
0

Türgi on sitaks suur riik. Paljudes on, osades on raha eest ja osades ei saa sa kuidagi wifit. Ise olen alati ostnud Turkcelli turisti simi. Loomulikult mitte lennujaamast, seal on hind täpselt 2 korda kõrgem.

1
0

Nagu mainitud, Türgi on väga suur riik ja üldistusi seetõttu keeruline teha.  Aga WiFi on hotellides reeglina olemas - mis ei tähenda samas seda, et sul ka toas levi oleks, sest ruuteri asukoht võib olla ei-tea-kus või vajalik ruuter "täna ei tööta".  Kui on ringi reisimist, siis ma pigem loodaks ka pigem kohalikule SIM kaardile. Aga võrreldes naaberriikidega on see kallis. Kui mälu ei peta, hakkasid hinnad 20 dollarist.

1
0

Olen olnud hotellides, kus wifi küll tasuta, aga levi küllaltki olematu või ainult mingis toa nurgas

0
0

Kohalikku SIM kaarti ostes tuleb arvestada, et isegi esindustes ei ole turistile müüdavate SIM kaartide hindu väljas, tuleb küsida ning saad siis myfriendi hinna, mis tavaliselt jääb vahemikku 30-40 USD. 

Siin võib olla kasulik teada et nt Turkcelli 20 GB kaardi ametlik hind on 289.80 TL + 112 TL avamistasu ehk ca 22€, vt https://prepaid-data-sim-card.fandom.com/wiki/Turkey. Seda hinda pole aga mitte isegi Turkcelli ingliskeelsel lehel: https://m.turkcell.com.tr/en/aboutus/traveling-turkey/local-sim-card-for-your-vacation vaid selle leidmiseks tuleb hoopis minna nende türgikeelsele lehele, kus selle õige hinna leiab, loomulikult ka ainult türgi keeles, et turist seda jumala eest ei teaks: https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/tourist-welcome-pack

3
0

Maksime selle aasta mais 8 p eest 16€ kui õigesti mäletan Kemeris Viking Star hotellis. Pean mainima, et elu parim nett. Mitte kunagi polnud ühtegi läägamist. Teised, kes ei raatsinud maksta istusid Lobby baaris ja üritasid kuidagi mingit netti saada, aga esimesel päeval proovisin ka ise ning see oli mõttetu istumine. Lihtsalt meie kogemus selles hotellis- mujal võib ju teisiti olla.

0
0

to Buldooza 

lennujaamas oli 40 euri 

esimene peatus enne hotelli (meil sõit 50 km oli ) 30 euri 

linnas 17-22 euri nii Turkcell kui Vodafoon

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased