Viimased kommentaarid

Vaata Salva kindlustust, neil on tekkinud just nüüd Covid19 osas võimalused kindlustusjuhtumiteks.

Otsin reisikaaslast septembris Rumeenia kultuurireisile. Olen väga palju reisinud naine 50+

Noormehed norsu, AndresR, andresk, kes te minu postitusele vastasite - teadmiseks, et ma võiks vanuse poolest teile ema olla. Minu puhkused olid praktiliselt kogu töötamise aja 45 kalendripäeva ja praegu ma olen väljateenitud aastate eest juba pensionil. Pole kunagi olnud huvi ega tahtmist naisterahvana kuhugi üksinda ja omal käel minna ja mul pole ühtegi sellist sõpra/tuttavat/sugulast, kes tahaks kaasa tulla, võõra inimesega mina pole nõus kuhugi seiklema minema. Hindan mugavust ja professionaalset teenindust, pole siiani pidanud pettuma ja kavatsen samas vaimus edasi lasta. Ja minusuguseid on palju ja nendel reisibüroodel, mille teenuseid mina kasutan, on püsikliente, kes käinud nendega reisidel juba mitukümmend aastat. Nagu öeldakse - igaühele tema soovide, vajaduste ja võimaluste kohaselt, nii et edu nii teile kui teistele vabakutselistele maailmaränduritele!

Mul tekib ka küsimus, et kas need inimesed, kes siin uusi (ja tavaliselt kaugeid ja eksootilisi) riike kümnete kaupa üles loevad, tööl ei peagi käima (28-35-päevase korralise puhkusega pole võimalik kuude kaupa kuskil Kagu-Aasias rännata ja kõik see nõuab ikka mingit finantseeringut ka), või on see kõik seotud oma tööga või elatakse välismaal ja reisitakse siis oma siit Eestist vaadates eksootilistes naaberriikides. Aga laske käia, kui aega, raha ja huvi on! Mina isiklikult 2x samas kohas küll ei lähe, olen jõudnud elu jooksul 46 riiki. 2017 aasta reis oli Sardiiniasse, Korsikale ja Toscanasse. 2018 on plaanis Norra ja Rumeenia. Sooduslennud ei huvita, ma käin juba aastaid organiseeritud kultuurireisidel.

Tegu ilmselt Germalo Reiside grupireisiga. Käisin nendega Jordaania-Iisraeli grupireisil eelmisel sügisel. Meil polnud küll Iisraeli sisenemisel mingit totaalset kontrolli ega läbiotsimist, küsiti ainult, ega keegi kellelegi üleandmiseks midagi kaasa ei andnud ja ega relvi kaasas ei ole. Paaril inimesel vist paluti kohvrid avada, suvaliselt nimekirjast valiti välja. Eks see loomulikult sõltub sellest, kes ja mis tujus piiril tööl on. Iisraelis maksin niipalju, kui mul vaja oli, dollarites või eurodes, ei hakanud Eestis midagi vahetama ega kohapeal valuutavahetust otsima. Ei pea ka ennast silmini sisse mässima. Naistel olid õhukesed õlasallid, mida vajadusel peale võtta ja no miniseelikus ja shortsides ka neil päevil keegi ei käinud, kui oli ette öeldud, et külastame pühapaiku. Jordaaniast lahkumise maks on kahekordne, kui vahepeal Iisrealis käia ja lahkuda siis Jordaania lennujaamast.

Kasutaja Kaarina1, saatsin 06.01. kontol sõnumi, oleks kena kui vastaksite.

Seoses senise reisikaaslase loobumisega otsin jätkuvalt naisreisikaaslast 21.-28.03.2014. reisile.

Reisikaaslane on leitud. Aitäh kõigile kontakti võtnutele.

Kellel värskeid kogemusi – kui palju maksavad kohapeal Alanyas müüdavad ekskursioonid – Pamukkale 2-päevane (või kombineerituna veel mõne vaatamisväärsusega), Kappadokia 2-päevane, Perge-Aspendos, džiibisafari, merepäev, Roheline kanjon jms. Oskate soovitada mõnda kohalikku korralikku bürood?