Tirts7

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere,

Meie võtsime auto läbi Nationali Uk lehe. Käisime Floridas novembris, kuu aega, terve perioodi oli rendiauto. Uk leht sai valitud nende kindlustuste pärast, et midagi ei lisanduks rohkemat. SunPassi tegime ise Usas, asja enda (mini SunPass vms) ostsime 5 või 6 dollari eest suvalisest poest, aga aktiveerimiseks oli vaja kohalikku numbrit. Meil oli vaja nagunii mobiile ja T-mobilest võtsime pre-paid paketi. SunPassi saime tehtud, olime ka nädala Orlandos ja kaardilt läks hiljem maha alla euri, ei süvenenud isegi, mille tarbeks. SunPass on seotud mu mälu järgi autonumbriga ja enne, kui autot pole aktiveerida midagi ei saa.
Selle va geobloki saab maha võtta mingite piirangutega, google aitas meid selles, aga enam ei mäleta täpselt, mida tegime.
Ahaa, see ka veel, et see Sunpass sai kleebitud tahavaate peegli juurde esiklaasile ja selle maha võtmine autot tagasi viies oli omaette lõbustus, meil aitasid seda sealt maha saada märjad salvakad. Samuti jälgisime ise kontot ja vajadusel kandsime raha juurde.

Tere,
tsiki, mis teil need muutmiste põhjused olid? Kas teil olid üle ookeani lennud, ümberistumisi?
Kui kaua enne reisi ette piletid ostsite ja kui kaua enne hakkasid need muutuste jamad peale? Lahendusi pakkusite ise välja või tickets.ee?

Tere,

Kas keegi teab öelda, kas pileti ostmisel läbi Tickets.ee ja valides, et maksa otse lennukompaniile (lisandus mingi summa otsa, tickets.ee ise promos hirmsasti läbi nende enda maksmist) on ka mingeid eeliseid või annab see rohkem turvatunnet?

egle09, Ikka on tingimustes kirjas jah, meil oli ikka terve korter meie päralt ja kohapeal ei olnud ühtegi tõrget, lihtsalt see eelnev ülesütlemine tekitas ebameeldiva tunde ja hirmu, et nii võib uuesti juhtuda. AirBnB muidugi ise väidab, et kõik on legaalne jne. Samuti pakuti kogu raha tagasi või +10% raha juurde, kui uuesti läbi AirBnB võtame. Kui tingimuste osas jääb mingi kahtlus, siis mina olen alati üle kirjutanud ja uurinud täpsemalt üle.
Me eelistasime korterit hotellile puhtalt seetõttu, et hotellitoad on imepisikesed, samas magamist ei sega see, kui lapsi pole, kes liikuda tahaksid. Meil siiski üks oli ja tahtsime natuke rohkem liikumisruumi saada ja söögi tegemise võimalust. Arvestama peab, et ega korteridki seal liiga suured ei ole, see on samuti tihti kuulutustes juures, et tegemist on nö tõelise New Yorgi korteriga.

AirBnB osas peaks teadma üht asja, nimelt otsisime ise Manhattanile majutust, siis osutus, et seal on korterit välja üürimine/rentimine suuresti illegaalne. Seal oli erisusteks see, et maja omas üks omanik, rent oli pikem, kui 30 päeva või kui majas oli max neli korterit (selles punktis võin eksida) ja juhul, kui korteriomanik ise on ka korteris. Muudel juhtudel ei tohiks nad rentida.
Meie võtsime riski ja canceldati majutus umbes kuu enne ära, õnneks leidsime teise ja sellega kõik sujus ka. Kui jälgid AirBnB-s neid kuulutusi, siis tihti on seal ka kirjas, et ära ava ust kellelegi, ütle, et oled sugulane sõber jne. Ja tihti on juures ka jutt, et peab vaikselt olema jne.
Kohapeal meil sujus kõik ja rentimisega probleeme ei esinenud.

Sama siin. Läksime veebruari alguses CDG kaudu, ei olnud ühtegi kontrolli, aga terminalide vahel liikumine võtab aega, just see bussiga liikumine.
Tulles kaks turvakontrolli täpselt nii nagu randomize kirjeldas. Lastega reisimisel eriti tüütu. Turvakontrollid iseenesest on kiired olnud ka meil.

Meil selle aasta alguses olnud kaks lendu üle ookeani, mõlemad lennu ümberistumisega ja ühel piletil. Mõlemal korral oleme nii minnes, kui tulles pidanud tegema eraldi kõik check-inid. Korra läinud Adriaga ja korra Air Balticuga, mõlemal korral teinud Tallinna lennujaamas enne minekut umbes 1.5h enne lendu. 2h on piisav vahe, kui pead tegema Münchenis, lähed aga otse endale vajalikku kohta, tabloodel kõik jutud olemas, kui vaja küsid abi ja teed ära, aga seda, kas peab, saad siit Tallinnast enne teada ja tulles saad sealt teada.

Seda juba eespool öeldi, et laps tuleb kindlasti välja võtta. Meie oleme käinud Emmaljunga buddy s käruga (mõõtmetel ehk isegi natuke suurem, kui City Mini, kindel siiski pole) Pariisis ja USAs. Pariisi läksime Estonian Airiga, kus käruga läksime lennukini, tagasi tulles sealt pidi käru ära andma. USA kogemus on värske, siitpoolt ei uurinud isegi, kas saaks minna, andsime ära kohe ja võtsime USAs maha. Sealt tagasi tulles laps magas, ja pakuti, et võime minna lennukini, siis võtta Amsterdamis ise käru lennuki juurest ja edasi siis ei tea, kas oleks lubatud lennukini või oleks pidanud ära andma, sest me võtsime lapse üles, kuna turvakontrollis nagunii vaja välja võtta. Nüüd oleme kohe minemas St Martinile Kariibidele, kus on kohe kirjas piletil, et käruga, ükskõik, mis mõõdus, ei saa lennukisse.
Pika jutu kokkuvõte, see sõltub lennufirmast, lennukist, töötajate suvast ja jumal teab, millest veel.

hulltunnel, mul on läbi Flightfinder.fi, eilne suhtlus nendega ei viinud kuhugi. KLM-i helistasime, nemad ütlesid, et nad muuta ei saa, Flightfinder.fi peaks nendele andma muudatuse teate lihtsalt edasi ja oleks muudetud. KLM-i lehel olid meil lennud enne olemas, nüüd on ära kadunud EA lennud, siise logisin ma confirmation numberiga ja perekonnanimega KLM-i lehele.
Flightfinder.fi-le sai eile juba üsna kuri kiri saadetud, sest pakkusid, et ostaksime neilt juurde plus või max paketi, mind absoluutselt ei huvita mingid lisapaketid, kui neil on kohustus vahetada piletid ümber. Praeguseks kurjemale kirjale pole vastust tulnud. Kui peaksid saama, mingit selgust nendega suhtluses või keegi teine, kellel läbi flightfinder.fi, siis kirjutage palun siia ka.

Minu lend on samuti läbi Flightfinder.fi-st ostetud, läbi KLM-i, sihtkohaks New York ja ümberistumine Amsterdamis. Praegu KLM-i lehelt vaadates on ära kadunud üldse minu TLL-AMS ots (sealjuures on jätkulend Deltaga ja see on üldse eraldi lehel, kuigi tegemist KLM-i koostööpartneriga), näitab ainult New York-Tallinn otsa, seal on veel viimaseks otsaks Estonian Air.
Samas ämm, kellega koos lähen, aga kelle pilet on ostetud läbi ticket.fi on kenasti KLM-i lehel juba esimeseks otsaks pandud Adrian, samas tagasituleks on jätkuvalt Amsterdamist Estonian Air ja temal on kogu lend olemas KLM-i lehel, kuigi lennud on meil kõik samad.
Hakkan nüüd õhtul samuti suhtlema nii KLM-i, kui Flightfinderiga, et saada selgust.

Reaper, kas saaksid palun hoida enda käekäiguga KLM-ga suhtlemise osas kursis, mul on samuti läbi nende pilet jaanuaris, aga olen juba aru saanud ka, et hakatakse pendeldama pileti müüja ja vedaja vahet. Minul pilet küll läbi Flightfinderi ostetud, aga nendega siiani toimunud suhtlus on viisakalt öeldes ebamugav.

frank, kas pole varianti osta ise uus lend, et siis reisi jätkata? Lugesin siit ka eespoolt, et ei saa enam minna lennukile vahepealsest peatusest, kui on ostetud nö üks pilet. Ma ise ei tulnud selle pealegi, igasugune kogemus puudub, arvasin, et halvemal juhul muretsen uue Amsterdami lennu pileti omade kuludega ja istun sealt õndsalt jätkulennule.