Viimased kommentaarid

Väga palju häid soovitusi, valik läheb järjest keerulisemaks.

Vsop, ega kõrgus ei ole nüüd päris omaette eesmärk. Veidi vaid ses mõttes, et tahame proovida, kas meil on kõrgusega probleeme või mitte. Väike mõte minna Kilimanjarole, aga enne alustaks ronimisi vähe madalamal, et esimese hooga nii kõrgele minna ei tahaks.

Täpsustuseks matkarajale - kivid ja kännud sobivad ;) Pidasin silmas sellist matkarada, kus pole vaja erivarustust ehk köisi ja muud sellelaadset. Nagu ka mainisin. Muidu liikudes 3000 poole arvakski, et rada ei pruugi väga kerge olla ja arusaadavalt ei eelda laudteed või kooremultsiga kaetud. Aga, kuna pole enne käinud üle 1500, siis lootsin ehk leian siit soovitusi. Ka Alpidesse minek esmakordne. Loomulikult olen igasuguseid lehekülgi ka googeldanud - ühtkoma teist on ka silma jäänud. Ka tripis ringi vaadanud, aga ei leidnud.  Parimad soovitused on ikka inimestelt, kes ise käinud.

Tegime testi Migombanis 11.02 öeldi et mingil juhul enne 14.02 vastuseid ei saa. Olid siiski olemas 13.02 kell 13.00 Neile tuli isiklikult järgi minna. Meil käis autojuht, kuna lendasime juba sasrelt ära. Saatis meile pildid. Kilimanjaro lennujaamas tegime ka kiirtesti. Amsderdam nõudis mõlemaid.

Amsderdamis ei tahetud meid nende piltidega Riia lennule lasta. Väga suur närvide mäng oli. Kõik lasti peale ja meid lõpuks siiski ka kõige viimadtena, peale pikkiläbirääkimisi.

Enamikul juhul reisimisel tuleb teha enne reisi testid. Tansaania puhul ka, kuna sinna ei lähe otselendu. Amsderdam nõuab topelt, Rootsi hakkas ka nõudma. 

Viiruse võid saada kust iganes. Kui aga saad reisilt tulles, siis vaadatakse sinule lihtsalt rohkem viltu

Kas Poolast tulles tuleb karantiini jääda?

Väga palju kasulikke nõuandeid! Aitäh! Jätkan otsinguid ja olen ootel. Seiklemise vastu pole midagi, lihtsalt pole seda veel teinud! ;) Eelmine aasta panime kokku Vietnami reisi. See oli vast esimene selline kaugem ja ise kokkupandud reis.

Kuupäevi annab nihutada siia-sinna, lihtsalt tööandja tahab vähemalt paar kuud ette teada ;) Enda jaoks pole oluline. Huvi on natuke kultuuri ja ka rannapuhkust, ilusaid randu jne. Ei ole ise palju reise kokku pannud ja lennupiletite otsimisel võhik. Hetkel leidsin Kuuba 700 €, mis tundub liiga kallis. Minek on kahekesi.

Väga ilusad pildid! Mis firma pakettreisi kasutasite?