Viimased kommentaarid

Kas Dubai ei tule kõnealla ? Sinna saab sisse lihtsalt ning kõik kohad avatud samuti. Vähemalt dets lõpp-jaanuri alguses on seal mõnusam kliima, kui Kanaaridel.

Traktor, et siis nagu saab sisse, kuid peab karantiini jääma kaheks nädalaks ? Mingit taolist uudist nägin ka Visitmalta lehel, et arvestama peab kuskil 1400 euroga toa eest. Plaan oli nagunii seal 10 päeva kokku veeta, ja see summa olekski tulnud sinnakanti :D Aga jätan siis pigem Malta järgmiseks suvepuhkuseks :)

Pidime perega lendama Maltale 17ndal sel kuul, 9ndal tuli teade, et Malta laseb sisse ainult vaktsineeritud täiskasvanud alates 14ndast juulist ning lapsed 6-11a peavad tegema PCR testi.  Viimasest doosist peab möödas olema 14 päeva, mina sain möödunud pühapäeval seega ei mängi välja ja jääb sinna minematta. Väga imelik käitumine ja nagu VisitMalta fb lehelt lugeda, rikkus see otsus päris mitme inimese puhkuse ära. Vaktsineerituna on ju võimalik ikka nakatuda ja levitada viirust, test näitaks vähemasti ära kas oled nakatunud või mitte. Aga tundub, et paljud riigid lähevad lõpuks seda teed. Visitmalta lehel mainiti ära ka milliseid vaktsiine nad aksepteerivad, muust nagu pole juttu olnud.

Endal kolmekesi reisides (ise,  naine ja laps) olen ostnud ikka ette ära kohad et välistada seda juhust kui nad hakkavad mööda lennukit laiali toppima.

Sai Istanbulis veedetud nädalake märtsi lõpus. Maski pidi kandma igalpool, väljas olles kui juhtus nt kiirabitöötaja läheduses olema ja endal mul mask jalutades nina alla tõmmatud, kästi viisakalt ninaette tagasi panna. Muidu olid kõik poed ning restoranid avatud, hotelli basseini osakond oli suletud koroona tõttu, samas jõusaal jällegi avatud. Lendasime läbi Soome, kuna tollel hetkel polnud Eesti liin veel avatud, kuid kõik toimis väga hästi ning peale maski kandmist ei täheldanud erilist muutust korontsi eelse ajaga.