1 päev Ateenas

Tere! Oleme 1 päeva ainult Ateenas (kell 12-21). 3 täiskasvanut + 3 last (7-14). Kus on mõistlik käia selle ajaga ja kuhu üldse jõuab? Lennujaamast hoopis kuskile randa minna ja seal lähiümbrisega kohtuda ning viimast võtta päikesest?:) Sel juhul mis rand?

Kui kellelegi soovitusi, olen väga tänulik! G.

Tere. Näiteks sõitke lennujaamast otse Parthenoni. Seal ilusad vaated Ateenale + ajaloolise väärtusega koht, seejärel jalutage alla Monastiraki, kus saab on soovi korral süüa ja turul vaadata/ostelda, on tegelikult ilus koht. Pärast võib lähedalasuva Syntagma väljakult trammiga nr. 5 ( metroo ei sõida ranna lähedale ) sõita lõuna-ida poole, suund Asklipiio Voulas, see sõidab päris kaua, mingi pool tundi rannarajooni. Igatahes alates Edem`i peatusest tuleb põhimõtteliselt katkematu mitmekilomeetrine rannariba, kus saab ujuda ja lähedalasuvates hotellirestodes olla. Seal lähedal läheb ka mingi buss otse lennujaama, aga võib-olla nii suure seltskonnaga oleks mõistlik takso võtta lennujaama, takso oli täitsa norm hinnaga

0
1

Suur tänu soovituste eest! Uurin kohe võimalusi.

G.

0
0

Tulime just Kreeka ringreisilt ja viibisime ka Ateenas ühe päeva,mis on täiesti piisav.Soovitan ka ära käia Parthenonis (pilet 20€) ja palju ilusaid vaateid avaneb ka Lycabettuse mäelt.Kesklinnas,Syntagma kõrval asub ka ilus roheline park,kuhu saab jalutama minna. Kui aga tahate randa minna,siis nõustun eelmise kommentaariga- Voula on päris ilus rajoon.Meie käisime Vouliagmeni järves ujumas(looduslik termaalspaa,kus väikesed kalad tulevad su keha näkkima :)

0
1

Aith soovituste eest, AiliN!

G.

0
0

Kas keegi hetkel Ateenas ei kola? Hea oleks mõned joogid kohalikus bulevardis teha.Olen Akropolis,vsrsti lahkun.

0
0

Palju maksab lennujaamast linna sôit ühistranspordiga?

0
0

Ekspress buss (nr x93... x96): 6€ Metroo 1 ots: nägu 10; 2 nägu 18 1 nägu edasi-tagasi 18€

Bussiga sõit ca 40 min, metroo veidi kiirem.

2
0

Kas bussiga x96 saab ka Pireuse kruiisisadamasse?

0
0

X96 sõidab jah Pireuse sadamasse.

http://www.athensairportbus.com/en/

1
0

Mul on vaja ohtul jôuda Keramikose metroojaama. Seal, Elasidoni tânaval, kus tahan korterit rentida. Palun lahketel teadjatel ôelda, on see ok koht vaid pâevapikkuseks Ateena kylastuseks? Kas jala Akropolile on paras jalutuskâik?

0
0

To Fleur de Sel

Sul oleks mõttekam sõita metrooga Syntagma peatusesse, istuda ümber rongile Elleniko suunal ja sõita üks peatus (Akrópoli), saad rutem ja aega on rohkem ringi vaadata. Muidu lihtsalt väsitad ennast.

http://www.stasy.gr/index.php?id=33&no_cache=1&L=1

0
0

Kustutatud

0
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased