Aeroflotiga Taisse!

Tervist!
Plaan minna Taisse veebruari kuus.Pileteid uurides leidsin ,et Aeroflotiga läbi Moskva lennates saaks suht mõistliku hinnaga.Küsimus siis kas kellelgi on olnud probleeme selle lennufirma või siis Moskva lennujaamaga?

Ette tänades.

Käisime just Aeroflotiga Riia-Moskva-Bangkok-Moskva-Riia ja kõik oli väga OK!

Tere Cal ja Michell,kas ymberistumisel Moskvas vaja ka viisat.Aitäh

Kui oled sama lennujaama transiittsooni ja mitte üle 24h siis ei ole viisat vaja. Lennujaamade vahetus eeldab vähemalt transiitviisat, mille saamisega ei ise-enesest probleemi, kuid mis ikkagi maksab ca 56 euri koos viisakeksuse teenustasuga ja saamine võtab aega ca nädala.

Tulime eelmise nädala lõpus Bangkok- Moskva- Helsinki ning midagi halba pole öelda, teenindus mugav, jalaruumi piisavalt ning lennuk oli uus, mai 2014 esimese lennu teinud.

Moskva lennujaam pole sugugi hull, asi käis seal ikka väga kiirelt ja organiseeritult, võrreldes nt kasvõi Bangkoki lennujaamaga. Terminalist D terminali F saab umbes 30-40 minutiga, seal sees juba siis vahepealne turvakontroll ja rahulik jalutamine. Äraantavat pagasit välja eeldatavalt ei pea võtma, reisijad ja käsipagas kontrollitakse täiendavalt üle. Head reisi!

Olge ettevaatlikud lennujaama poodides maksmisega.Krediitkaardi riba tõmmati luba küsimata aparaadist läbi. Hiljem avastasin, et oli 3× summa maha võetud. Võimalusel maksta poodides deebetkaardiga.

Miks sa ei lase pangas üleliigseid makseid tühistada? Kui on magnetriba kasutatud peab ka kassa tsekil olema sinu allkiri. Ilma selleta on makse tühine.

Igaks juhuks kusin ule uhe korra veel: E ja F terminalide vahel ei pea ma kuskil tsoonist lahkuma? Liigun tagasi Eesti poole uhekordse reisidokumendiga, seega jaaksin selle paberiga vaga janni kui mingid ametimehed kuskil vahepeal on.

aasta tagasi küll ei pidanud

Šeremetjevo terminalid D, E ja F on kõik kõrvuti ja rahvusvahelised, Täiesti tavaline ümberistumine nagu igas lennujaamas, Venemaa viisat pole vaja.
Aga mingi dokumendikontroll ilmselt siiski on vahepeal. Kui sind selle ajutise dokumendiga algpunktis lennukisse lastakse, siis saad ka Moskvas hakkama sellega.