AirBaltic -70% sooduskood

Kupongikood 20000FBaa63 annab tänasest kuni 5. aprillini airbaltic.com veebilehelt Airbalticu lende broneerides lennuhinnast -70% soodustust (kehtib ainult lennuhinnale, ei kehti lennujaamamaksudele, pagasitasudele ega maksekäsitlustasudele), kui kogu lennu vedajaks on Airbaltic (s.t kui mõnda lennusegmenti opereerib teine vedaja, siis soodustus ei kehti). Kehtib 15.04-30.06 economy klassis lendudele. :) Soodustus lõpeb 5. aprilli südaööl.

Kui pileti välja lunastan, kas nad ei küsi mingit kupongi vms?

VÄga huvitav pakkumine. Aga olen natuke võhik. Vaatasin AirBalticu kodulehelt järgi, et kui 22. Aprillil lennata Riga-Malaga siis hind on 3705.- miinus 70% ja hinnaks kujuneks siis 1111.- Sain ma õigesti aru?

Ei saanud õieti aru...loe esimest postitust, seal kirjas, millele see soodus kehtib.

Kas pileteid saab osta ainult ühele inimesele?

Okei, aga kuidas ma siis eraldada saan ja tegeliku hinna välja võtan?

hinna arvestamine on lihtne.

  1. Vali välja lend 2.Vaata all kuvatavat koguhinda koos lennujaamamaksude ja muude tasudega. Kui lennu omahind on näiteks 21EUR, siis olenevalt marsruudi pikkusest on ühe otsa hind orienteeruvalt kuni 100 EUR või rohkem, sõltub sellest kui kaugele tahad lennata. Kui reisid äraantava pagasiga või ostad muid lisateenuseid bronni käigus siis tuleb see lõpphinnale otsa. Kõik maksud kuvatakse lõppsummana alles bronni lõpetamisel, st kui suundud juba maksma.
  • -70% on põhimõtteliselt AINULT ISTEKOHA BRONEERIMISE EEST AB lennukis või AB lennukites kui on ümberistumisega lend. Seetõttu on oluline tähele panna, et soodushind on ainult lennu omahind, lisamaksud on eraldi ja täistaksiga, sest lennujaamatasude ja muude tasude pealt ei saa lennufirma hinnaalandust teha. Ja veel, kõige soodssamana tundub lend siis kui tegemist on üheotsalennuga. Kui tahad edasitagasi, korruta ühe otsa hind 2-ga ja pane lisatasud juurde. Ja soodusefekt kaob enamasti siis kui hakkad bronni eest tasuma. AirBaltic on väga kavalalt ühe lisateenimisvõimaluse rakendanud- pakuvad võimalust suurema kui 1500 EEKuse lennu tasumise jagada 2-ks. Ja küsivad selle eest tasu, ca 150-200 EEK, kui ei eksi, see protsent sõltub lennupileti täishinnast.

Ahah. Tänud. Õigeks hinnaks kujunes siis Riga-Malaga 1507.-

Facebookis pakuvad nad kupongikoode iga päeva jaoks eraldi.

2008 lõpus kui Tallinnas avati AirBalticu kontor, oli kampaania, et sai 1000 eeki eest osta edasi-tgasi pileti valitud Kesk-Euroopa sihtkohta, olenemata lennu kuupäevast ettemääratud ajavahemikus (mis oli toona vist jaanuar, veebruar, märts 2009). Pagas oli hinna sees ja pileti tüüp ei olnud mitte economy stricted vaid regular economy (st sai veel hiljem mingi tasu eest muuta nime ja kuupäeva ning lennumiile SAS Eurobobus kaardile ka täitsa korralikult). Ise sai Müncheni piletid võetud toona. Nii et see, et lennufirma mitte kunagi lennujaamamaksudest ja muust värgist kunagi alla ei võta või mingit osa enda kanda ei võta, pole ka päris õige. Erandeid aegajalt ikka juhtub. Ka siis, kui sa näiteks võidad mingi lennupileti - siis reeglina ei ole ka vaja ise mingeid makse maksta. Tänu masule on muidugi selliseid kampaaniaid kahjuks väga väga väheks jäänud...kuid mõned siiski on ja vahel mõnel ka joppab :P

Tänane kood on 20000FB4zt7, muud tingimused nagu eespool kirjeldatud.

Kas deebetkaardiga saab online pileteid osta?

Suhteliselt meeldiv, pilet Ammani ja tagasi Beirutist 2400.- Ja nii head lennuajad.

Eestist algavate lendude puhul saab teostada Internetipanga makset Swedbank'is. Vähemalt nt. broneerimisel Tartu - Riia - Amsterdam asi toimis.

Pileteid saab osta deebetkaardiga, kui see on välja antud Lätis.

Mulle pole kordagi pangalinki pakutud. Ikka ainult krediitkaart (lennud algusega Tallinnast Itaaliasse) . Pangalinke olen näinud lennupileteid vahendavate reisibüroode broneerimissüsteemides. Seal jah saab maksta.

Lihtsalt lisan tasumisel koodi ja kõik?? Lennujaamas ei hakka keegi küsima, et kus mis jne ?

Ei küsi nad seal lennujaamas midagi ega siis check in tegijat ei huvita palju sa oma pileti eest maksnud oled, kes selle eest tasunud on või kuidas seda tehtud on. Peamine ikka see, et sul oleks bronni kinnitus olemas ja asi ants.