Alkopettus hotellides Shores Amphoras ja Aloha.

Kõigepealt mainin, et olen täielikult teadlik kus on võimalik Sharmis osta normaalset alkot, aga mind häirib, et kõrgelt hinnatud hotell tegeleb pettusega. Nimelt nendes hotellides pakutakse kange alkoholi asemel umbes  10-15 kraadini lahjendatud denatureeritud piiritusemaitselist vedelikku. Kõik kohalik viin, viski konjak ja rumm oli selline. Kui see kohaliku napsu maitse eripära oli juba ammu teada, siis sellist tempimist kohtasin küll esmakordselt ja seda  5# hotellis. Pärisin selle kohta aru ka hotelli managerilt, mille peale ta näitas pudelil kirja 40 ja arvas, et sellega ongi kõik korras. Meie eestlaste seltskond, aga seda imejooki enam küll suhu ei söandanud võtta. Rääkides animation teami töötajatega, ütlesid nad, et see tulebki sellisena tehasest ja on kogu Egiptuses niimoodi, majandus olevat halvas seisus, ning hoolitsetakse puhkajate eest, et need ennast liiga purju ei jooks. Jäingi peaaegu seda uskuma, aga Naama bay turul juhtusime kokku teiste eestlastega, kes ütlesid, et nende hotellis on küll kange alko õige kraadiga ja seda on võimalik tarbida,   

Kas kellelgi on veel vastavaid kogemusi Sharmis ja millises hotellis, oleks seetöttu huvitav teada?     Seda siis selle hotelli alkopoliitika eripärast, aga korallriff, kalad ja meelelahutusprogramm olid siiski tasemel, mida me sinna otsima läksimegi. 

PS. Nüüdseks on testitud ka kaasavõetud näidised: viina kanguseks tuligi  10 %,  viskil ja dzinnil 17%.

Ka lahtine õlu, mis on vaadis, tulebki tehasest lahjemana, seda võidki jooma jääda. Täpselt sama on ka Türgis. 

  Olin WRC ralli ajal septembris Marmarises, Green Nature Resort 5*, Al. 

  Dzinni kokse oleks võinud jooma jäädagi, nagu limonaadi.

2
0

Kohalikku viina, džinni ja rummi ei jooks ka siis, kui peale makstakse, kõik ühtmoodi odavaim lake mis torust annab tulla. Pigem võtta lennujaama tax-frees liitrine pudel Beefeaterit (18$ Hurghadas) või muud ja teha omad joogid ise,siis saab enam-vähem kvaliteedis kindel olla

1
1

Naama Bays on mitu alkoholi poodi, kus korralikku alkoholi müügil. Erinevad hinnad ja suur valik.

0
1

see ju suht teada fakt, et nad k***vad sulle sinna sisse

0
0

Vanad ja väsinud lennukid, hilinemised, ebameeldiv seltskond lennukis, tunde kestvad transfeerid, probleemid hotellide ja toitlustusega, giidi poolt pakutavad hingehinnaga ekskursioonid... Alkohol, mis ei kõlba juua. Miks te neil paketireisidel käite???

9
4

Pakuks, et paljude jaoks on argumendid tähtsuse järjekorras sellised:

1. odav hind

2. vähene maksumus

3. madal hinnalipik

4. soodne on

9
2

jaanusm

"Vanad ja väsinud lennukid, hilinemised, ebameeldiv seltskond lennukis, tunde kestvad transfeerid, probleemid hotellide ja toitlustusega, giidi poolt pakutavad hingehinnaga ekskursioonid... Alkohol, mis ei kõlba juua. Miks te neil paketireisidel käite???"

Teemaalgataja tõstatas küsimuse, solgitud alko kohta, kõrgelthinnatud ja Al, Sharmi hotellides.

 Ise tõin omaltpoolt näite Türgi kohta. Mis puutub siia paketireis? Kas paketireisijal ja ise hotelli ostnul on alko suhtes vahet? Kas 5* Al,hotellil on see normaalne? Solkimisest peabki kirjutama, siis teab millist hotelli valida.

Ise pole paketireisidel käinud juba 15a.

4
0

Tänan eespool kirjutanut asjakohase märkuse eest,  tahtsin tähelepanu pöörata 

 alkopettusele

Sharmis ja võimalusel ka tagasisidet just selles osas.

Muuseas, võtsin nimme jooki kaasa ja hetkel on testitud ka kaasavõetud näidised ja kontrollitud mõõtmine näitas viina kanguseks 10 % (ups!) ning viski ja dzinni kanguseks 15 %.

Selline on siis jook kõrgelthinnatud 5# hotellis, võibolla ka mujal, praegu veel ei tea. See  hotell on isegi 32. kohal Tripadvisori järgi kõigi Sharmi hotellide hulgas.

Aga pakettreisidest ja Egiptusest niipalju, et sellisel ajal nii palju päikest, ilusaid koralle ja kalakesi- see tasub minemist.

3
0

jaanusm, äsja Egiptusest Hurghadast naasnu kiirkomm:

1. Lennuk oli kõva 4+, ainult jalaruumi võinuks rohkem olla

2. Minnes ja tulles õigeaegsed saabumised (+-5 min)

3. Igati normaalne seltskond, viimasena lennujaama jõudnu boonusena vaba istmerida lennuki keskel :)

4. Transfeer 25 km kaugusele 35 min vahepeatuseta 

5. Toit ok, kui hommikul oakohvi ja värsket saia saaks, oleks lausa väga hea

6. Giidi tänasime viisakalt pakkumiste eest ja bronnisime oma linnasõidud Careemi ning tuurid Getyourguide äpi kaudu.

Loomulikult kuulusid nädalasse ka kõhulahtisuse kütkes veedetud, peldikutunnid, hingehinnaga hotelli apteek, vaidlused taksokunnidega, koletätokatega purjakil briti tiinerid ja kohalik solknaps, aga no kuulge, kogu selle lõbu pärast me Egiptuses käimegi! :-)

9
0

Need britid on mind ikka imestama pannud, hommikul hakatakse pihta ja mõni nobedam saab päevas isegi 2 peatäit kätte , puhas võit:) Inglismaa pinda on jalg puutunud ainult lennujaamas, kas nad ka koduses õhkkonnas nii jõuliselt pummeldavad või on tegemist ikkagi puhkusega kaasneva lõõgastusega?

0
0

Oliver. inglismaal on alkohol 3-4 korda kallim. Sellepärast nad nii ohjeldamatult joovad. Hispaania hotellides, puhates AI paketiga, nad ka baariletist kaugemale ei saa.

0
0

Panin selle Sharmi uudisrühma üles ;) Las kibavad natuke. 10% ikka tõstab kulmud kõrgele küll! aga eks see olegi maailma toitlustusasutuste  klubide pubide jms äri teema üldisemalt ja laiemalt :P

2
0

Tore, las teavad, kes loevad.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased