Ameerikasse Riiast - hind alates 297 EUR!

Reisiekspert pakub:

Atlanta 393 € Boston 350 € Dallas 477 € Las Vegas 561 € Los Angeles 308 € Miami 435 € Orlando 435 € Philadelphia 371 € San Diego 561 € San Fransisco 561 € Washington 297 € San Juan 535 €

Hinnareeglid:

  • hinnad kehtivad edasi-tagasi piletitele turistiklassis algusega Riiast kohtade olemasolul vajalikesse broneerimisklassidesse
  • lennuperiood: 01.09.12-14.03.13, kohti on rohkem saada alates veebruar 2013.
  • piletid saab osta: kuni 14.03.13. ja kuni kohti jätkub
  • piletit ei saa muuta
  • piletit tühistada ei saa
  • minimaalne kohaloleku aeg: ei ole määratletud
  • maksimaalne kohaloleku aeg: 12 kuud
  • lastele soodustused: vanuses 2-11.a 25% ja vanuses 0-1.a ilma istekohata 90% täiskasvanu hinnast
  • hind sisaldab lennujaamamakse ja Reisieksperdi teenustasu vastavalt nende tasemele 06.06.12.

Viimaste aastate üks parimaid pakkumisi vähemalt LA suunal, arvestades, et Riiga saab erinevaid võimalusi kasutades üsna soodsalt.

Kommentaariks veel, et LA väljareklaamitud hind oli märtsi alguseks täiesti olemas. Marsuut RIX-IST-JFK-LAX-JFK-IST-RIX. Vedajad Turkish Airlines ja American Airlines USAs. Mõlemal suunal lennuaegadest tulenev ööbimine Istanbulis. New Yorgi peatused 2,5-3 tundi.

Kas saab lingi pakkumisele lisada?

Link pakkumisele: http://www.reisiekspert.ee/default.asp/ac/eripakkumised/subac/lend/id/5490/lan/ee Infoks veel, et ka aastavahetuseks õnnestus hinnaga 308 eurot LA lendu saada.

Mis marsruut aastavahetuse reisil tuli, kas minnes läbi NYCi (ja siselend Americaniga) või Turkishiga otse IST-LAX?

Aastavahetuseks tuli sama marsuut mis Maxi kirjutas, seega läbi NYC ja siselend AA. Minnes saab mõned päevad NYC-s ka olla.

Kas ma saan reaalselt kuupäevi ja hinnatabelit ise ka kuskilt internetist vaadata? Reisiekspert ju nädalavahetusel ei tööta, kuid hea oleks teada, kas just minu soovitud kuupäevadel on võimalus reklaamitud hinnaga lennata. Marra30-le - kas NYC lisapeatus tõstis hinda kallimaks või saidki 308euroga nii NYC paar päeva kui ka Los Angeles lennu?

Lendude kohta niipalju, et minu arusaamist mööda peab paketis olema USA siselend AA-ga. Sellest nii odav hind :) AA on teada firma, kelle kaudu aeg-ajalt üllatusi leiab.

Kas keegi on kokku puutunud Turkishiga Istanbulis vahepeatust tehes kokku asjaoluga, et Turkish pakub tasuta hotelli, kui vahepeatus piisvalt pikk ja mõlemad lennud Turkishiga? Copy-paste Turkishi lehelt:

  1. Do You Provide Accommodation Services at Transit Locations to Passengers Who Have Connecting Flights? Passengers have right to have free hotel accomodation only when there is more than 10 hours (7 or more hours for business class passengers) between two  international connecting flights due to Turkish Airlines’  schedule structure for maximum 2 nights. Both of the connections must be with Turkish Airlines, reservations must be confirmed and transfer flight’s reservation must have done for the first scheduled flight. Hotels will be Turkish Airlines’ corporate hotels that will be provided though “Hotel Desk” office which was located at the arrival floor after customs. Passengers should have checked visa procedures in advance. In the event that they are not granted visas at the transit, Turkish Airlines assumes no responsibility for providing hotel services. For detailed information, please call +90 212 4440849

NYC-s viibitud päevad hinda ei tõstnud, hind tuli ikkagi 308 eur. Mina tellisin piletid reisieksperdist ja kahjuks ei tea kohta kust saaks ise vaadata sobivaid kuupäevi.

Ise tasuta hotelliga kokku puutunud ei ole, aga välja lubatud see neil on. Vahe kahe lennu vahel peab olema väikseim võimalikest. Ja kuna Riia ja NYC lennud tõesti omavahel ei klapi, siis peaks selle majutuse probleemideta kätte saama. Internetist leiab piisavalt palju positiivseid kommentaare selle kohta. Minu poolt üks lisapluss kohe Turkishile juurde. Euroopa firmadest ei paku vist keegi enam turisti klassile tasuta öömaja.

Estravel vastas Istambuli ööbimise küsimusele: "Sain teada, et antud kampaania piletite puhul tasuta majutuse võimalus Istanbulis puudub, kuna piletite puhul on veoleping sõlmitud American Airlinesiga ja seetõttu Turkish Airlinesi tingimused nendele piletitele lisateenuste puhul ei rakendu"

nuputame, ikkagi väga hea pakkumine

Päris hea kütuselisatasuga lüpsmine jälle AA'le, see pole pakkumine, vaid lihtlabane tüng :P Indrek, ei saa olla ju mingit otselendu, AA'ga peab üks ots olema, et asi funkaks.

Snoop kui analoogse ja siiani mastaabseima tünga 3999 eeku 3 sihtpunkti usas tegi Finnairi tütarfirma, siis järelikult ei nähta probleemi.

Snoop, tean, et üks ots peab olema AAga, ent pidasin silmas minekut Turkishiga LAsse, siis siselend AAga JFKsse ning tagasi JFKst jälle Turkishiga. Ent nagu on selgunud, saab selle "pakkumise" raames lennata Istanbulist kas New Yorki või Chicagosse ning sealt siis Americaniga ühte USA linna, nt Los Angelesi ja tagasi. Pärast taas Turkishiga Istanbuli kaudu Riiga.