trip-krainetrip-ukraine-dark
Aprilli alguses sooja

Tere

Kas keegi oskaks soovitada Lõuna Euroopas või nati kaugemal sooja puhkama minna. Kus oleks vähemalt 25 kraadi sooja sellel ajal. Muidugi oleks ikka midagi huvitavat teha ja vaatamist ka.

Kui ei soovi liig kallist, siin Kanaare avastama.

Aa kui soe seal on aprilli alguses, ega muidugi raha väga takistuseks ei ole, lihtsalt tahaks saada kuhugile sooja ja päikest ja turisti piirgonda ka eriti ei soovi. aga kui Kanaarid siis mis seal põnevat oleks kui näiteks võtta auto ja väheke ringi kolada.

Maroko - otsi foormist. On ajalugu, randa, turismi, vähem turismi, lund, kõrbe, mägesid, city'sid jne. Ja odavaid ning kallemaid võimalusi sinna lendamiseks.

Temperatuurid seal hetkel 20-25 vahel, selleks ajaks kindlasti juba 25+

Marokos õhtul külm ja tuul puhub sokid jalast ära,ujumisest pole ka mõtet unistada!Aprillis kindlasti mitte!Gran Canarial on praegu 25,Samas oli nädal aega 20,22 ja torm!Gran canarial kindlasti plussiks õhtune mahe ilm ja ujumisvõimalused!

Kui raha just takistuseks ei ole, siis lenda Keeniasse. Seal on praegu väga soe, sulad kohe päris hästi üles. Saad minna safarile ja näha huvitavaid loomade kooslusi oma loomulikus keskkonnas. Valik on väga suur ja üllatav.Saad elamuse. Võib elada telkides või luksuslikumates bungalodes, nii kuidas soovi on ja valida rajoone, kuhu minna. Sealjuures tutvuda ka kohalike pärismaalaste elulaadiga. Kõige parem on võtta otseühendus giidiga, et leppida kokku aeg, kohad, hinnad jm. Ta võib tulla ka lennujaama vastu, nimi Patrick, kellega mul on olnud korduvalt väga head kogemused. maweu_2005@yahoo.com

Mina valiksin Malaga! Edasi-tagasi piletid 150-200 eur ja +25 sooja on aprilli algul olemas:)

Kust saaks 150 euroseid lennupileteid märtsi lõpuks, aprilli alguseks? Ette tänades, kui keegi teab.

Aga küsi ta käest,et +25 oleks ka olemas!

Kuhu ja kui kauaks. Malagasse saab, tagasilennul peab küll öö lennujaamas veetma. Maltale saab, samuti tagasilennul öö lennujaamas. Skyscanner abiks ja Ryanair lendajaks (käsipagas).

Lihtsalt infoks..

05 aprill hea variant Tallinn-Malaga hind 77 eur suund. Üks ümberistumine samal päeval Manchesteris.

15 aprill norm variant Malaga-Tallinn 93 eur suund. Üks ümberistumine järgmisel varahommikul Frankfurt-Hahn lennujaamas.

18 aprill kindlasti parim hind/variant Malaga-Tallinn, ainult 55 eur suund. Üks ümberistumine järgmisel varahommikul Manchesteris.

Lennufirmaks ilmselgelt Ryanair:D

Malaga aprilli alguses võib olla vägagi jahe. Võimalik, et temperatuurid on hoopis alla 20. Hetkel on näiteks 22. märtsi ilmaprognoos + 17 kraadi.

Ei tea mis ilmateadet af vaatab, kuid Accuweather annab Malaga 22. märtsi ilmaprognoosiks + 22 ja sealt edasi + 22, +23, +23, +25 Aprilli alguses viibinud Alicantel ja Malagal mõlemas ning jahe pole seal olnud:)

Lõuna-Portugal ja Faro, peaks soe olema ning näiteks soomlased teevad sinna tšartereid ja müüvad reise.

Einoh, kui Malagas paari nädala pärast selline troopika, siis eks ma olen vana tobu, et samal ajal hoopis Taisse sõidan.

http://www.yr.no/sted/Spania/Andalucía/Málaga/langtidsvarsel.html

Selle norrakate saidiga on üks lugu rääkida: tuli sõber mulle Lõuna-Hispaaniasse külla, läksin talle ja ta naisukesele lennujaama vastu (Malaga). Ilmus nähtavale, fliis näpus. Küsisin, et ???. Ütles, et oli vaadanud seda norrakate saiti ja seal näitas, et...+23. Küsisin, et äkki vaatasid öösel ja öiseid temperatuure, kuna väljas oli ligi +40 päikese käes ja nii kogu selle nädala, mis ta külas viibis (tegu oli siiski augustikuuga). Kuigi, olen ka seda norrakate ilmasaiti uurinud ja eelmisel aastal näitas Eesti Jaanipäeva ilma üpris täpselt. Hispaaniasse plaanides võiks uurida nende oma veebe nagu www.eltiempo.es Kuldreegel on, et Lihavõtete ajal sajab- on nad siis aprillis või märtsi lõpus, aga siis sajab, enne ja pärast ilus:) Ja kui ilma näitab +17, siis tähendab see seda, et see varjus ja mõne meetri kõrgusel. Kohe ka küsimus: "mis on Eesti juuli keskmine temperatuur?"

Muidugi on õige uurida kohalike meteoroloogide andmeid, kuigi enda kogemus yr.no osas on reeglina positiivne. Norrakatel on kõvasti raha, seega on korralikult investeeritud ilmaandmete kogumisse ja töötlemisse. Hetkel on norrakad isegi optimistlikumad Malaga ilma osas kui eltiempo, mis 25. märtsiks ei paku rohkem kui + 15.

No aga siis ju kinnitub reegel, et Semana Santa ajal ilm...kehvavoitu:-) See aasta siis 24.03-31.03. Aga nagu mainivad TV1 (Hispaania AK) ilmamehed-naised, kes on oma ala profid, mitte lihtsalt kenad tibid, et ule 3 paeva suht mottetu ennustada.

Sama siin Sloveenias TV nädalaülevaated tehakse 2 korda ringi, ilm muutub väga kiiresti ja ootamatult mõlemis suunas ja seda kuni meie jaanipäevani. Pärast seda on 15.- 20 . septembrini rahu majas ja päike taevas. Päikest kõigile otsijatele.

Ei noh eestlased mererahvas, sõitke Nõmmelt korraks välja :P. Rusikareegel ju et kevadel külma mere ääres on kauem jahe ja sügisel samas kohas kauem soe - merel on oma mõju ilmale. Ei ole iial nii külmetanud kui ükskord hooaja esimese reisiga mai algul Lõuna-Itaalias. Oleneb muidugi ilmast, aga selles asi ongi, et nii vara kevadel ta ikka kõigub veel korralikult. Ning linnas võib ju jalutada ja kevadpäikesest rõõmu tunda, aga randa???

Maroko, Egiptus, Kanaarid... hmmm sellist raha, mida praegu küsitakse, sinna enam ei viiks :P aga noh jah kah :). Maroko ka jah paraku selle külma Vahemere ääres, jääbki ikka ainult Egiptus ja Punane Meri. :P Puhtam ja ilusam ka ja.. (siis: meri). :D Vahemeri on ikka meeletult räpane ju tegelikult, vähemalt võrdlevalt.

Marks66 - küsimus sinule..

Jõuame seltskonnaga 19 aprill Malagasse. Nädalavahetusel oleme linnas ja hiljem kindel plaan väike laevatrip võtta ranniku ääres. Leidsin Benalmadenast Fuengirola suunal mingid variandid, kuid kas Malagast otse tehakse midagi taolist? Netist ilmselt kõike ei leia. Tänud ette ära!