Aprillis Koh Changi

Plaanis minna (ema ja tütar) aprilli teisel poolel Koh Changi saarele. Kes käinud aprillis ja maikuul, kuidas ilmad selajal seal saarel. Või on mõtekas ikkagi märtsi teisel poolel minna?

Kas on keegi veel minemas selajal Koh Changi saarele (aprillikuus)?

Plaan ka ära käia Koh Kuti ja Koh Maki saarel ja kummagis võib-olla 2 ööd olla, et sooviks nende 2 väikesaare hottelide soovitusi, mis asuvad lumivalge liivarannal

Ette tänades

Kas ikka on lumivalged rannad seal Koh Makil?

0
0

Koh Kutil on...

0
0

Sellepärst küsingi, et Koh Changil on, et äkki ka keegi on käinud Koh Makil ja Koh Kutil ja on nõus infot jagama.

0
0

Poegkaru, kas oskate öelda, et millised hotellid on valgeliiva rannal ;) Tänud

0
0

Koh Makil, Koh Mak Resort. Sellise tripi kohta on siin tripis palju kirjutatud. Loe rahulikult eelnevad kommid läbi ja saad valgustatud. Olen isegi vähe pikemalt kirjutanud. Ilusat reisi

2
0

Koh Makil oli valgem liiv kui Changil. Esimene Tai reis oli mul just Changile ja Makile. 4x nüüd Tais käinuna ütlen, et on palju ilusama ranna ja veega kohtasid Tais. Chang jääb edetabelis mul ikka sinna viimaste hulka, küll enne Phuketit ja Samuid.

1
0

Merelaine, Läänerannikul mitmeid. Sõidsime rolluga ülevalt alla, ennem kui valisime. Aga all pool need suht inimtühjad olid. Seepärast valisime Peter Pan Resort. Koh Changil meeldis väga hotel KC GRANDE. Asukoht melu alguses, aga väga vaikne (peamajas, mitte uues!)

0
0

KC Grande on tore hotell jah.. ainuke miinus on hotelli hind :) Maksin pool access toa eest 140eu öö..  ja basseini vesi oli jääkülm.. katusel infinity bassein oli samas täitsa ok.  Hinna/kvaliteedi suhte poolest seda hotelli ei soovita..  , kuid asukoht ja hommikusöök olid väga head.

0
0

Soovitan Koh Makil väikest hotelli By The Sea. Avatud 2019 detsembris, stiilne ja mugav, ilusa basseinialaga.

0
0

Kavi, maksin ise 93-95 . Basseinivesi probleeme ei valmistanud. Ju siis oli ok.

0
0

Kas mais ilm seal liiga vesine ja kuum ei ole? Omal plaan minna märtsis-aprillis ja ka samad huvid ;) lumivalged liivarannad ja puhas vesi ning head hotellid ;) seega - Jälgin teemat ;)

0
0

Sõltub aastast, aga 2019 näiteks vihma ei tulnudki

https://www.holiday-weather.com/ko_chang/may/2019/#calendar

Ma selle lumivalgusega nüüd nii väga ei kibeleks. Koh Chang on stabiilselt keskmine (või veidi üle keskmise) Tai elamus, aga kindlasti mitte nüüd vaatamisväärsuste-randade-hotellide-liiva/mere puhtuse TOP 10-s. Samas kõik vajalik on olemas ja kindlasti soovitan külastada.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased