Atlanta lennujaam ja ümberistumine

Kas Mehhikost tulles jõuab Atlantas Euroopa lennule ümber istuda ajaga 1:48? Lennufirma mõlemal juhul Delta Airlines.

0
0

Jah. Kui lennuk peaks hilinema, siis ootab väljuv lennuk su ära või paigutatakse sind teise lennu peale.

0
0

Jah, aga USA-sse sisenedes peab ju pagasi välja võtma läbi tegema riiki sisenemise ja siis pagasi uuesti ära andma, kas pole? Kas selle kõige läbitegemine ajaga 1:48 on reaalne?

0
0

Natuke riskantne see ajavahemik muidugi on, kuid kõik oleneb juhusest. Ma näiteks planeerisin paari kuu eest JFKs 1+ tunnist ajakulu piirist üle saamise ja kohvrite kätte saamise peale, kuid tegelikult olid mul kotid käes juba 20 minutiga. See oli ka rekord, tavaliselt on ikka hulka rohkem aega läinud. Ma ise USAs rahvusvaheliste lendude puhul alla 3 tunni ei jäta. Lihtsalt enda närvide säästmiseks. Nii et minuarust sinu ajavahe on natuke väike küll (eriti kui sisselend hilineb), kuid kui kõik läheb hästi peaks välja mängima.

0
0

Lisan veel seda, et kuna mõlemad lennud Deltaga, siis tõenäoliselt sa EI pea kotte Atlantas välja võtma. See eeldaks USAsse sisse minemist ja seega ka viisa olemasolu.

0
0
  1. USA viisat on sealt transiidina läbi lennates igal juhul tarvis. (isegi siis on viisat vaja kui lennuk teeb USA-s ainult tehnilise vahemaandumise ja reisijaid maale ei lastagi)

  2. Tollikontrolli Atlantas läbida ei ole vaja, eeldusel et ümberistumine toimub rahvusvaheliselt lennult rahvusvahelisele. Kohvrite väljavõtmine ja tollikontrolli läbimine on teemaks siis kui toimub ümberistumine rahvusvaheliselt lennult siselennule. (passikontrollist tuleb siiski läbi käia - mõned ajavad passi- ja tollikontrolli segamini)

3)Kui lennud on samal piletil vastutab lennufirma võimalike hilinemiste puhul reisija toimetamise eest kuni lõppsihtkohani. 1h48min peaks normaalolukorras olema piisav. Eraldi piletitega vastutab iga lennufirma ainult ühe pileti piires ja siis tasuks vahetuseks jätta pikem aeg.

0
0

Analoogne küsimus Atlanta lennujaama kohta.

Saabun Euroopast ja ümberistumisaeg siselennule 2 tundi, lennufirma reisi läbivalt on sama (KLM Royal Airlines). Kuidas viimased kogemused on, kas läheb liiga rabistamiseks? Tänud.

0
0

Võib minna nii ja naa, rabelemiseks läheb siis kui samal ajal saabub korraga mitu lendu, siis on passikontrolli sabad väga pikad. Meil läks midagi üle tunni kokku. Oleneb mis lennufirmaga edasi lendad, Deltal on oma terminal, mille vahel sõidab metroo. Mina igatahes ei panustaks 100% sellele, 2 tundi on liiga riskantne.

0
0

Meil ilmselt vedas. Kuigi lennuk hilines ja meil jäi 45 minutit kogu kadalipu läbimiseks, mis sisaldas ka pagasi väljavõtmist ja äraandmist, jõudsime napilt peale. Tõsi küll seljad saime jooksmisega päris märjaks. Palju aitas see, et Finnair-i stjuardess lubas meid enne maandumist lennuki uksele lähemale, kuna business class-s olid vabad kohad.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased