Autojuht/autorent Gruusias

Kas soovitate vaatamisväärustega tutvumiseks võtta autojuht või rentida auto? Kui suur on hinnaerinevus? Plaan minna kahekesi Kutaisisse, Batumisse, Tblisisse ja külastada erinevaid vaatamisväärsusi.

Kui mõistlik on võtta autojuht, siis kuidas valida - millised on normaalsed hinnad ja kust leida?
Näiteks Kutaisi ümbruses tahaks külastada:
Chiatura
Gelati monastery
Tskaltubo
Martvili


Ette tänades.

Tere.Panin siia üles Gennadi.Väga tore inimene,Organiseerib reise.Olen pannud siia üles ka tema tel.ja emaili info@days in georgia.

Tere, tulin just Kutaisist. Kasutasin neid ja jäin rahule: https://zzcarent.com/

Tere, Tbilisi piirkonnas väga hea autojuhiga autorent, kontakt: Kaxa: +995593606677, Kakharukhadze@gmail.com. Ta võib organiseerida nii majutust kui ka lennujama transfeeri, vajadusel ka Kutaisi lennujaamast. Räägib nii inglise kui ka vene keeles. Meie jäime küll väga rahule.

Olen praegu Batumi piirkonnas. 

Soovitan taksojuhti REZO +995 593 42 42 58
viib mägedesse ja koskede juurde. Kui vaja ka
kohalike õhtusöögile. Ta ei ole just spetsialiseerunud ekskursioonidele
aga praeguseks on jätnud väga ausa mulje. Hind ja aeg on alati 
sama mis kokku lepitud. Räägib vene keelt , englisht eriti ei tonka

Mõned taksohinnad ka kui huvitavad

Batumi - Kutaisi 100 GEL
Batumi - Khobuleti 30 GEL
Ma ei tea kas need on normaalsed hinnad aga odavamalt ma eriti ei leidnud

Võid võtta ühendust Gelaga, tema korraldab reise Tbilisist ja Telavist. Minul endal väga head mälestused ja lubas sel sügisel 7.oktoobril öösel lennujaama vastu tulla ning taas meile ekskursioone korraldada. 
Mobiil +995 599 353 383 
FB
https://www.facebook.com/search/top/?q=gela%20giorgevichi

Palun öelge mis hind tuleb päevas näiteks ? See oleneb väga palju teenustest, mida soovite saada. Kui soovite tema autoga reisi teha, kuhu mahub kuus reisijat, siis tuleb tükk maad odavam, kui on vaja kasutada suuremat sõidukit, siis on loomulikult kallim. Kõige õigem on otse FB kaudu temalt küsida. Ta vastab meelsasti kõigile teie küsimustele. Meil oli viimati aprillis suurem grupp ja kõik väitsid, et teenindus oli viis plus. Sügisel on taas meid suurem grupp minemas ja ikka sama reisikorraldajaga. Gela otsis meile majutused, õhtused restoranid elava musikaga ja parimad toidud tellis tema ette, bussi reisiks koos bussijuhiga, kõik degusteerimised, tema poolt giiditeenus jne. Ehk nagu ta ütles, et meil jääb üle ainult suveniirid kaasa osta. Tegelikult nii oligi. Bussijuhile ja Gelale tuli meil ka maksta ööbimine kinni, olime ju mitmes eri paigas, näiteks Kazbekis ööd. Me jäime tema poolt soovitud hinnaga rahule. Kuus aastat tagasi käisin ühe Eesti reisikorraldajaga ja too hind oli jupp maad kallim, peale selle tuli siis enamus õhtuid ise söögikoht leida ja selle eest eraldi maksta.