Soovitage autojuhti Balil?!

Tere,
Kas keegi oskab soovitada autojuhti Balil ja jagaks tema kontakte?
Huvitatud oleksime kohalike elu-oluga tutvumisest ja väiksest shopingust.
Asume hetkel Jimbarani kandis Balil, hiljem lähme edasi Sanuri.

Tänud juba ette!

Tere,
Kirjuta või helista Made Dodile www.madedodi.com

Temale juba kirjutasin, vastust veel pole, aga tänud :)

Soovitan ka Putu Sumardita, Facebook: Putu Sumarditha (me suhtlesime temaga FB kaudu). e-mail: putu.sumardita@yahoo.com.

Minule vastas Made Dodi küll kiiresti.
Pakkus ka omapoolsed variandid välja. Lõpuks jäi nii, et kuna Ubudisse tahame kindlasti minna, siis esimese päeva tuur on Ubud Kintamani ja kohapeal lepime kokku mida me teisel päeval näha tahame või mitu päeva ringi sõita tahame. Maksmine tuuri lõpus, ei mingit ettemaksu. Kas kellelgi on pakkuda välja mõningaid huvitavaid kohti?
Majutuse otsustasime valida Sanuri.

Kui kasutad WhatsAppi, kirjuta Nillale +6285738320137. Suutis väga väikese etteteatamisega kõike organiseerida ning annab suurepärast nõu, kus käia.
Võite lisada, et Mr Chicken soovitas

Ees märtsis reis Balile. Kuna peatumisi 4 erinevas kohas, siis oleks mõte selline, et liikudes kohapealt tellitud autojuhiga hotellist A hotelli B, teha selline päevane ring, mis kataks ära ka nende punktide vahele/ümbrusesse jäävad vaatamisväärsused. Sellise tellimusega ei tohiks vast probleeme tulla? Kas keegi oskab kommenteerida, kas need sõiduajad, mida näitab Google Maps, võiksid tegelikkusele ka vastata?

Ise sai reisi jooksul kasutatud leobalidriver`it. Hinnad mõistlikud ja inimesena noorhärra väga vahva. Üks lühike videokokkuvõte näiteks ühest koos viibitud päevast:

Meid sõidutas ka leobalidriver. Jäime väga rahule.

Kas keegi on kasutanud ka Made Dodi? ww.madedodi.com

Mina olen kasutanud. Kaks päeva, 14 inimest, kaks minivani. Soovitan.

Aitähh! Meie läheme märtsis ja kuuekesi. Vaatasin just tema leheküljelt Ubud Kintamani tuuri. Kas te broneerisite varem ära? Kuidas on TIPiga?

Kindlasti broneerige varem ära. Asuge kohe kirjavahetusse. Koostab erinevad marsruudid ja pakub neid välja. Ettemaksu ei võta. Tipp on vastavalt teenindusele.

Soovitan veel korra neid, jäin teenusega väga rahule
facebook.com/goadventurebali/

päike12: Kirjavahetust olen pidanud, aga otsuseid ei ole veel teinud. Väga raske on valikuid teha. Ubud, Kintamani on kindel, aga teiseks päevaks või ka kolmandaks...???? Tundub päris huvitav olevat ka Green Tour koos Tanah Lot templi ja päikeseloojanguga. Äkki on mingeid häid soovitusi.

Valikud tuleb ikka ise teha . Madet soovitan.

Kas kellelgi on Made Dodiga kokkuleppeline tuur tehtud?
Ise valisin tema tuuridest välja kohad, mida tahan külastada( mitte terve pakett) ja palusin kokku panna mulle marsuut ja tasu. Vastuseks sai et soovitab esimeseks päevaks ikkagi ühte tuuri mis tal valikus, kusjuures hinna ütles 100000 rohkem kui kodulehel ja et teise päeva lepime kokku kohapeal vist.
Ei tea kas tuleb ikka vastu, et teha Mulle sobiv tuur? Tahaks ikka enne marsuute teada, mitte kohapeal kokku panna, et saaksin sihtkohti uurida paremini.

Tagasi just reisilt Balile. Autojuhte, kellega tuure on võimalik teha on vägagi palju. Ei leppinud eelnevalt meilitsi kellegagi mingeid tuure ega hindu kokku. Kohapeal hea rahulik vaadata, mõelda ise kuhu minna, mida vaadata. Ja kõik toimis kenasti.

Kiku 90, millal te lähete? Meie läheme märtsis. Me plaanisime 2- 3 päeva kasutada Made Dodi teenuseid. Meil jäi ka kokkulepe, et esimesel päeval teeme Ubudi tuuri ja siis lepime kokku järgmised tuurid. Hinnaks pakkus sama, hinna, mis kodulehel. Seda nüüd karta vaja ei ole, et ta ei tule. Maksmine on ju tuuri lõpus. Hinna suhtes tasub küsida, millest on 100000 vahe.. Olen üksjagu Aasias reisinud ja kasutanud tuurideks autot koos autojuhiga. Ei ole kordagi autojuhid tulemata jätnud.. See on ju nende teenistus.

Saime vist suht kokkuleppele.
Hinnavahe tuli sellest et peatume Sanuris, veebihinnad kõigile piirkondadele ei kehti.
Lisanduvad muidugi ka iga huvikoha sissepääsu tasud, mis Ubudi tuuril nt olid 30000-100000, mind veidi üllatas, et nt riisiterrassi, vulkaani vaatamise eest tuleb maksta...
Aga no ji seal iga loodusilu maksab.

Lähme muidu kahe nädala pärast.