Bali saar

Plaan järgmise aasta märtsis Balile minna, nüüd aga olen kuulnud et seal on suitsetamisega väga kehv lugu. Kes on hiljuti käinud ja teavad kuidas seal asi toimib, palun andke mulle teada. Ja seda ka et kas nädal aega on seal paras olla?

1
2

Mis mõttes suitsetamisega väga kehv lugu, kas sa täpsustada ei saaks, mida sa täpselt kuulsid. Vähemalt eelmisel aastal võis küll igal pool vabalt suitsetada ja suitsud olid ülejäänud maailmaga võrreldes suht normaalse hinnaga, ehk pakk alla 1 eurot. Väga meeldisid kohalikud Kretek sigaretid, ehk nelgisuitsud. Neid mujal maailmas eriti ei müüda ja näiteks USA-s lausa keelatud. Et kas nädal aega paras olla? Oleneb, mida sa seal teha tahad, ise olime ka vaid nädala, kuid vaid seetõttu, et meil oli planeeritud pikem, kolme nädalane reis, mille ülejäänud aja olime Malaisias ja Tais (sh. Kuala Lumpur, Bangkok, Phuket). Oleks vaid Baliga piirdunud, siis oleks seal kindlasti rohkem olnud, nüüd siis vaid 2 ööd Kutas, 1 Ubudis, 2 Gili Trawagan ja 2 Sanuris.

0
0

Jah,eelmise aasta dets.polnud küll suitsetamisega mingit probleemi,äkki ajad Singapuriga segi? Aga ka Sing.on kohad kus saab suitsu teha. Balil võiks ikka 2nädalat olla kui vähegi saab

0
0

Lugesin seda kuskilt foorumist et hotelli broneerimisel peab jälgima värve (punane tähendab mittesuidsetajate hotell, kollane ,on suitsetajate alaga ja roheline suitsetajatele).Kehtima oli see hakanud eelmise aasta novembris kuskil ja trahv pidi mega suur olema ,ka tänaval ja avalikes kohtades ei tohtivat teha. Meil on abikaasaga ka tegelikult kuuajane reis, oleme veel Malaisias,Bruneis,Singapuris,Filipiinidel ja Balile mõtlesime pühendada nädala, sest teistes kohtades oleme ka varem käinud, kuid ega näha on sealkandis küll ja veel lõpmatuseni.

0
0

Meie nüüd see nàdalavahetus Balile minemas, et kui tagasi jõuame siis ma võin muljetada kuidas seal suitsetamisega lood on, kas mul mees saab trahvi või mitte :) Muljetan siis peale reisi nov keskel, oleme Balil 17 päeva ja Singapuris 2 päeva.

0
0

Suur tänu, tahaks teada küll. Meil on vastupidi mees ei suitseta, mina aga küll. Selle aasta alguses käisin Singapuris, seal sai ikka hakkama, oleks Balis kas või sedamoodigi.

0
0

Võin rahumeeli õelda et suitsetada võib igal pool, kohalikud teevad seda isei oma poodides, küll aga arvan et hotellides eraldi kohad kus võib teha. Nii et Maian võid rahulikult hingata :)

0
0

Suur tänu merle180, nüüd tulem kohe parem uni.

0
0

Suitsetamisega siin tõesti mingit probleemi pole. Hotellides saab suitsetada ilma piiraguteta, kui just mittesuitsetajate toast rääkida. Restoranides, jm söögikohtades pannakse esimese asjana tuhatoos lauale.

0
0

Pole mõtet suitsetamise pärast muretseda. Tahan soovitada head giidi, kes pole kallis ja võib abistada kohtade valikul, tuleb autoga lennujaama vastu jne. Ühendust temaga saab [email protected] Räägib inglise keelt

0
0

Suitsu void kull imeda palju hing ihkab ja seal kus tahad. Sees vàljas poes klubis restrains bussis taksos rannas. Pole elus nãinud kohta/riiki kus teed suitsu kus tahad. Malboro Light maksab 14500RP.

0
0

Ohh, ma nii igatsen Kretek sigarette. Istud pimedas rannas ja tõmbad meeldivat aroomi kopsudesse, samas nad pragisevad ja pilluvad sädemeid. Kas tõesti Eestis kusagil neid ei müüda? Tean ise, et loll küsimus..

0
0

Kas keegi on ka jaanuari teisel poolel on Baliil olnud. Ka õesti nii lootusetu olukord on, et ajnult kallab, või on väike lootus mõni päev päikest näha??? Ise oleme Baliil 19-30 jaanuar 2014. Kas on keegi veel Eestist seal samal ajal???

0
0

Meie käisime eelmisel aastal veebr algus kuni lõpp. Selle kuu jooksul sadas, sadas palju, kuid 95% sellest öösel. Igal juhul tasub minna. Paaril päeval kuus sadas ka päeval.

0
0

Võimalik, et oleme ka see(2014) aasta seal. Hetkel on olemas piletid Singapuri, kuid edasi kuskile pileteid ostetud pole, valime Bali ja Filipiinide vahel.

0
0

rahunege, olin ise paar aastat tagasi paanikas, kui reis oli plaanitud jaanuari lõppu. Ilm oli super kuigi ilmaportaalid näitasid pidevat äikest ja vihma. Sadas küll aga öösiti. Sadu oli selline, et mõtlesime, et kui hotell veel hommikul omal kohal on, siis on hästi. Päikest oli ja isegi liiga palju. Käisin ringi ainult kübaraga ja ohkisin, et kuidas nad küll suve üle elavad, kui on kõrghooaeg. Pruuniks sain nii, et peal oli pidevalt kreem 30 kaitsegfaktoriga.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased