Balil Sanuris hotellid

Tere!Oskab keegi oma kogemusest soovitada head majutust Balil, Sanuri piirkonnas, rannale läedal? Otsin ööbimist KUNI 50 eur öö. Bookingus paar kohta silma jäänud, kuid loodan siit saada mõnda isiklikku head kogemust.

Meile meeldis Artotel Sanur. Jääb ka enamvähem hinnapiiri, aga sõltub kuupäevadest.

Samuti soovitaks Artoteli- hea katusebassein, merele ligidal, ca 3 minutit kõndida. Hommikusöök ka suure valikuga,  Samuti soovitan ka Akana Boutique hotelli. Ei ole nii lähedal merele, aga on lamamistooli ala rannas, see oli suur pluss. Meie arust läbi Agoda valides olid hinnad soodsamad kui bookingus, on iseenesest bookingu tütarfirma. 

Me olime sellises http://www.baligazebo.com Asukoht suht keskel, normaalne bassein(esimene on liiga soe) ja otse rannas. Minu arust rand kõigeparem pole aga eks maitse asi. Mõlemal pool rannas söögikad. Üle tee normaalne pesula. Hommikusöögi fänn ei ole, nii et väga kommenteerida ei oska aga naine sai söönuks küll. Rannas istuvad autojuhid, nii et saad sealt endale autojuhi ka alati. Mopeedi saab parkida nn hotelli parklasse. Üldiselt saab ka jalgrattaga seal ringi liikuda aga eks see oleneb mugavusastmest. Vasakule üle tee on mingi söögikas(ei ole odav) aga sain parima pork-belly, mida eales saanud olen. 

Inna Grand Bali Beach HotelOdav ja rannas promenaadi ääres. Paremale jäävad uhkemad hotellid koos söögikohtadega, vasakule kohalikud söögikohad koos reisibüroode ja paadisadamatega, kust väljuvad laevukesed saartele.Hotell ise natuke väsinud, nagu nõukaaegne, aga see ei seganud.

Meie olime Tamukami hotellis. Mõnus väike hotell väga hea köögiga. Hotell asub umbes 5 min kaugusel rannast. Aias on bassein. Superior toad on odavamad. Meie valisime bungalo swiidi. See oli natuke üle 50.