Bangkok-Pattaya

Kas keegi teab selle vahemaa läbimisel tee -ja liiklus olusid. Või mõnd hää nõu anda kust ja kuidas läbida. Algus Bangkoki lennujaamast.

Bussiga bussiterminalist (Transport centre), ~106 THB, sõit kestab ~1,5 tundi (The Transport Ltd. 6.30, 9.00, 13.00, 17.00, 20.30 või Pattaya Bus 8.00, 11.00, 15.00, 19.00) Taksoga 1200–1400 THB Limusiiniga 2400–2600 THB

http://www.pattaya4leisure.com/

Viimati oli hüüdjaid küllaga Pattayale 800 bahti. See oli küll oktoober ja mitte päris tipphooaeg, aga arvan et praegu kui kurdavad turistide vähesuse üle, vöib ka selle hinnaga saada ja mitmekesi see päris soodne.

Suur tänu infi eest. Päikest Teile:)

Meil võttis see sõit aega pigem kolme tunni ligi, mitte 1,5, nagu välja kuulutatud. Kusjuures me isegi ei olnud üheski liiklusummikus kordagi.

Üldse tundus selline hilinemine sealmail üsna tavaline olevat. Arvestasime juba lõpuks ise alati 1,5 kordse ajaga, võrreldes sellega, mis meile öeldi.

Kui 3h, siis sattusite ilmselt nö maaliinide bussi peale. Kui ei ole ekspress buss, siis sõidab tõesti u 3h ja loksub mööda kõrvalteid Pattaya poole.

Hmm, endale tundus küll, et kogu tee läks mööda kiirteid... Ei oska selgitada seda asja.

Kui palju maksab taksoga sõit bangokist pattayale

Sain enda majutaja käest sellise info, kas saab ka sellise hinnaga, hetkel veel ei oska öelda, kuna trip toimub jaanuaris.

For Taxi we use PT Taxi-1000 Baht Total..They are actually based in Pattaya. p.t.taxi@hotmail.com -send them your flight info, how many people,times and they will answer you within 48 hours. Meet you on arrivals level with the driver and a sign with your name on it. www.pttaxiservice.com

Täiesti olevad otse bussid.Linna sisse minekut pole mööda kiirteed otse pattaya poole: http://www.bangkokairportonline.com/node/56 http://www.thaizer.com/arrival/how-to-get-from-bangkok-airport-to-pattaya/ Kui ennem käinud pole siis võta siit: http://www.belltravelservice.com/pages/PageAboutSharedTransfer.aspx#RouteSVBPTY Viivad otse hotelli ukseni

Kas keegi oskab soovitada Pattayas head taksojuhi numbrit? Lähen sõpradega 25.12 sinna ja sooviks Bangkok-i lennujaama järgi tellida. Samas kui normaalne taksojuht, siis kasutaks teda kogu reisi vältel. Kui kellelgi kogemusi mõnega siis võiks numbrit jagada. Oleks hea, kui me oleme joogised ja taksojuht pidevalt ei üritaks tõmmata või kahtlastesse kohtadesse viia :)

Ei näe erilist mõtet taksot 150 km kauguselt vastu tellida. Bangkoki lennujaamas taksosid küllalt, taks kuskil 1000-1200 ja bussipilet lennujaamast Pattayasse on 120-200 bahti.

Point selles, et tahaks mingit normaalset taksojuhti, keda saaks kogu reisi ajal kasutada. Ma ei kujuta ettegi ka selline asi Tais võimalik on :D

Kui sa plaanid jääda pattayale, pole sul minu arust vaja mingit taksot ega juhti siin. Või sa kavatsed kogu taimaa läbi kärutada? Aga soojad riided ööseks kaasa. Terv.

Plaanin ainult Pattayas olla, kuid sama OK taksojuht oleks ok. Kui külm öösel on siis praegu?

Pattaya sees sa ju ei vaja reeglina taksot, piisab motika taksodest. Öösel siin 20 ringis sooja...aga vahest tuul. Ma ise külmavares ja kasutan pikka dressi.

Hei, palun soovitusi Bangkokist (Don Muang lennujaam) Pattayasse jõudmiseks. Teisest lennujaamast antakse omajagu infot aga Don Muangist jään edasise logistika plaanimisega hätta.

Ega paremat varianti pole kui ennast suvarnabhumi orgunnida. Takso äkki mingi 500thb. Aga kindlasti on regulaarne ühistrasport kahe lennujaama vahel olemas. Kui sa just öösel don muangi ei jõua pole vaja muretseda. Usun, et leiad kerge vaevaga ühistraspordi teise lennujaama. Ja juba suvarnabhumis olles väljub odav pattaya buss iga täistund. Olen suht veendunud,et sul sujub asi libedalt.

No miks peab läbi Suvarnabhumi sõitma? Pattaya bussid väljuvad ka Mo Chit 2 bussijaamast, mis ei ole Don Muangist kaugel.

http://www.pattayabus.com/en/routes-schedules/bangkok-to-pattaya/

Don Muangist Mo Chiti saab kas taksoga või bussiga nr. 510, mis väljub iga 30 minuti tagant lennujaama eest. Samuti käib sinna samast A1 buss, mis maksab 30 bahti.

http://www.transitbangkok.com/lines/bangkok-bus-line/A1

Taksot on mõtet võtta samuti lennujaama eest tänavalt või Departures korruselt. Nii ei pea Arrivalsis pikas sabas seisma ega maksma lennujaama taxi-feed. Takso Mo-Chiti oli tänavalt võttes umbes 100 bahti.

Takso saab koige kiiremini kui ronid jalakaiate sillale mis laheb ule kiirtee lennujaama vastas olevasse rongijaama. Sillal olles ennem kiirtee uletamist laheb paremat katt vaike mahakaik (kitsas trepp). Kohe trepi alumises otsas peatuvad taksod.