Bangkoki lennujaamad

Ostsin pileti Phuket-Tallinn, vahemaandumine Bangkokis. Piletiinfos ei näita lennujaamasid, kas see on ikka kindel et sama lennujaam? Bangkokis ainult 2h aega. Et kindlasti ei peaks hakkama lennujaama vahetama?Samuti soovisin osta osale seltskonnast piletid samale lennule Phuket-Bangkok (osad jäävad Bangkoki veel, osad lähevad ära Eestisse), kuid tundub et ainult siselennud lähevad Don Muengi lennujaama. 

1
2

Kust ja kuidas õnnestus niimoodi piletid osta üldse, et e-piletil ei näita, kumma lennujaamaga tegemist? Kindel, et seal pole isegi lühendeid BKK või DMK? Siselennud ei lähe ainult Don Muengi.

2
0

Äkki on piletil midagi lennufirma kohta? Kui Phuketist Bangkokki teenindab Bangkok Airways või Thai Smile, on BKK, odavlennufirmad on DMK, aga nendega jätkulende vaevalt on. Muidu huvi pärast, kust sa tead, et pilet on just Phuket-Bangkok, mitte näiteks Phuket-Kuala Lumpur või Phuket-Kuressaare?

3
0

Oleks ikka täpsemat infot vaja.Kõige lihtsam oleks teada päev ja kellaaeg.Või siis  - kus on vahemaandumine Bangkoki ja Tallinna vahel või kas on sealt otselend?Variante on palju ju.Broneeringus peaks ju kõik näha olema. Miks sealt ei vaata?P.S Ainult kahetunnine vahe lendude vahel erinevates Bangkoki lennujaamades ilmselt jätaks su Tallinna poole minevalt lennult maha.HKT-DMK lend võib veidi hilineda. Ning arvestada tuleb ka terminalist takso saamise võimaliku järjekorraga (mida küll ilmtingimata seal olema ei pea sellel hetkel).DMK-BKK taksoga võtab umbes 40 minutit (aga võib ka kauem).BKK lennujaamas on kindlasti pagasi äraandmise järjekord (tihti kuni 30 minutit või ka rohkem) ning passikontrolli järjekord (tavaliselt 30 minutit ja rohkem).Passikontrollist lennu väravani võib BKK's olla väga pikk maa minna.Ning lennu värav suletakse reeglina 30 minutit enne väljalendu.Arvuta siis ise.

0
0

Vot see on tase, 12 punkti, või ütleks Ansipi kombel : tule taevas appi

1
0

Lend on Phuket-Bangkok-Moskva-TallinnBroneeringus on olemas lennufirma Aeroflot kõigil lendudel, Moskva kohta isegi terminal kuid Tai kohta ainult Phuket ja Bangkok, lennujaama nimesid mitte.  Kuna ostsin pileti emale, siis hakkasin muretsema, ega Bangkokis pole vaja lennujaama vahetada 

0
0

Ilmselt on tegemist Bangkok Airways lennuga, mis maandub BKK's. Sel juhul on 2 tundi okei.Kuigi ma ei saa aru, miks oli vaja osta kallim pilet kahe vahemaandumisega kui oleks saanud ka odavama pileti ühe vahemaandumisega ainult Moskvas.Rääkimata sellest, et see üheotsapilet maksab ilmselt sama palju kui edasi-tagasi pilet Tallinnast.Kui tahad täpselt teada saada, siis võid kirjutada mulle privasse, lisades kuupäeva ja lennu aja.

0
0

Võib ka vaadata Google Flightis, sisestades marsruudiks HKT-TLL ning sama väljalennupäeva. Nt 21.09 HKT-TLL otsing annab sellise lennu üle Bangkoki ja Moskva: https://flights.app.goo.gl/n5K5A. Kuna lend samal piletil ja lennujaam BKK, siis peaks olema tavaline ümberistumine ning pagas minema otse Tallinnasse

0
0

Tule taevas appi, 40,5 tundi 500 eest ..........................

1
1

Buldooza võttis juhusliku kuupäeva ja seal on ümberistumisajad pikad. Otsingud näitavad igasuguseid variante, ka 2000-3000 eurot sama otsa eest ja pikkade ümberistumistega. Ei maksa kohe südarit saada selle peale.

1
0

@Aivar67. Vaid 12,35 eur ühe tunni eest, hirmus odav ju :D 

1
0

Võtke nüüd vähe tuure maha. Kõik ei reisi 5 korda aastas Taimaale ladyboy-si külastama.

0
6

@ mees80Ja kuidas sinu kommentaar haakub käesoleva teemaga?Minu jaoks arusaamatu.

0
0

@E.T.ta tõi ju lihtsalt enda külastatavuse arvu ja eesmärgi lihtsalt välja...no hard feelings :)

4
0

Ühtib kriitikaga piletimaksumuse ja reisipikkuse osas. Näed probleemi, siis aita.

0
0

paistab et mees80 on palju ostnud lennupileteid, kui oled,  kas oled kohanud portaali kust saad pileti osta nii et ei näita lennujaamu? ja kui oled piletid kättesaanud , ikke pole lennujaama peal

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased