Barcelona novembris Ryanairiga

Soov novembris Barcelonasse saada. Ryan lendab nii Tallinnast kui Riiast, nii Barcelonasse kui Gironasse, aga kõik graafikujärgsed lennud lõpevad oktoobriga ära. Kas see on hooajaline liin või on oodata mingil hetkel uut infot sügis-talvise graafiku kohta? Lufthansa alternatiiv on ajamahukas ja kulukas.

Arvan ja väga loodan, et graafiku uuendamise küsimus. Seni on Barcelona olnud aastaringne liin, mida olen korduvalt kasutanud.

1
0

Girona on hooajaline 100%

Aga mis puudutab Riiga ja Tallinn on väga huvitav tõesti .

Teiste linnade graafikud ilusti olemas

https://www.ryanair.com/ee/en/cheap-flights/?from=BCN&out-from-date=2023-12-01&out-to-date=2023-12-30&budget=150

Riga ja Tallinn kõik graafikud on kuni 1 november siis on tühjus .

Riga - London ainukesena jäi silma kellel oli graafik

0
0

Ikka graafiku uuendamise küsimus :) Ootame pisut veel!

1
0

Tavaliselt on ikka Märtsi lõpuks lennufirmade talvine graafik olemas.

0
0

Mulle tundub,et Ryanair lõpetab novembrist lennud Tallinna lennujaamast. Novembri ja edasi graafikud on Ryanairil olemas nii Riiast kui Vilniusest ja mujalt lähilinnadest, mida otsisin. Tallinn on ainuke ,mille lennugraafik on teada vaid oktoobri lõpuni ja edasi enam mitte. 3 päeva tagasi tuli uudis ,et Konkurentsiamet jättis Ryanairi kaebuse rahuldamata. Nii et ei tea kuidas see uudis Ryanairi mõjutab.

Väga kurb kui Ryanair tõesti Tallinna maha jätab.

0
0

Minu teada tuleb talveperiood Ryanairil Tallinnast müüki tavaliselt juuni kuus? Või ma mäletan valesti...

0
0

ElleT, kust näeb Ryanari Riia graafikut oktoobrist edasi? Mina näen Ryanairi kodulehel aasta lõpu ja järgmise aasta alguse graafikut ainult Riiast Londonisse.

0
0

Kaldun ka arvama, et Ryanair lõpetab oktoobri lõpuga lennud. Tavaliselt on praegusel ajal graafik alati väljas vähemalt aasta lõpuni, eriti veel TLL-STN ja TLL-BGY (need pole hooajalised liinid ka) liinil.

Võib-olla saadakse selleks ajaks mingi kokkuleppe lennujaamaga ja lennud siiski jätkuvad, aga ma millegipärast väga ei taha seda uskuda.

0
0

Kristiolen, mul oligi sihikul Ryanari Londoni reisid eri kohtadest. :)

0
0

Mina ei usu, et Ryanair Tallinnast täielikult lõpetab. Ehk ikka lähiajal aasta lõpu graafikud ka avaldatakse nii Tallinna kui Riia kohta. Nt 2021.a avaldati ka talvehooaja graafik aprilli lõpus: https://reisijuht.delfi.ee/artikkel/93277179/ryanair-kuulutas-valja-16-uut-lennuliini-algusega-riiast-tulevaks-talvehooajaks-sooduspiletid-on-viimaseid-paevi-muugis.

Eelmisel aastal avaldati Tallinna graafik juuni alguses: https://reisijuht.delfi.ee/artikkel/120018318/ryanair-kuulutas-valja-uue-talvehooaja-lennugraafiku-eestist-lisandub-ponev-uus-liin

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased