Barcelona übruses kauni rannaga linnakesi kus lastega puhata?

Plaanis augusti teisel poolel lennukiga Barcelonas maanduda :) Kuna reisiseltskonnas on palju lapsi alates vanusest 3a, siis kardan, et Barcelonas saab nendega raske olema. Ei viitsi neid mööda rahvast täis tänavaid taga ajada. Palun soovitage Barcelona lähistel ilusat-toredat linnakest kus oleks lastesõbralik rand ( mitte suurte lainetaga ja sygavat ). Vb oskab keegi kohe ka majakest soovitada, kus 8 liikmeline seltskod nädala elada võiks. Ilusat suve

Maakonnakeskus Tarragona, vast Pärnu suurune linn. U 100 km Barcast, rongijaam kesklinnas. Kesklinnas ka ilus laia liivaribaga rand, kus ruumi küllaga, nn rannaturiste nagu polnudki näha.

Tarragona on jah väha kena kohake.

Lloret de Mar, 80 km Barcelonast. Tegelikult on terve rannikuäär armsaid vikeseid linnakesi täis, kus puhata. Eelmisel aastal puhkasin seal septembri lõpus, apartment 10 päevaks maksis 110 EUR, randa ca 15 km:)

Lloret de Mar ja "armas väike linnake" on skaala suht eri otstes.

Kui rongiga liigute ja lapsed kaasas, siis näiteks Salou/Cambrils on võrratu koht (googeldage). Valge liivaga rannad kilomeetrite pikkuses, super ilus promenaad jalutamiseks, suur vee ja lõbustuspark, kardirada, kolmapäeviti turg, kust saab nii endale kui lastele selga jalga, samuti puuvilju jne. Tegevust peaks jaguma, kui natukene eeltööd teha. Lloret de Mar ei ole jah siis väga hea võrdluseks...

Soovitaks ka Tarragonast rongiga edasi sõita. Cambrils on väga armas vana linn. Õigupoolest pole suurt vahet, milline paik Costa Dauradal valida. Samas, aug lõpul on seal kindlasti ka rahvarohke, Tarragona rand on ehk rahulikum. Rongisõit rannal on ka vahva, võib päevakseseks kusagile kaugemale vahelduseks minna.

Ma pole küll kõiki randu seal kandis külastanud aga võin öelda, et Barcelonast lõunasse on liivarannad, põhjapoole pigem sellised kruusarannad ehk jämedama liivateraga rannad.