Bergamo lennujaam öösel

Kas lennujaama transiitalal on võimalik hommikust lendu oodata?

Kui jah, kas on kus külitada?

Kui- Ei, siis mis nõu annate, peale hotelli soovituse.

Ma just ükspäev uurisin, plaaniga 1.5päevane linnapuhkus teha tänu RyanAiri odavatele piletitele.

Lennujaamas on selline asi nagu ZZZleepandGo.

Võid bookingust uurida. Põhimõtteliselt magamiskapslid. Väike vangikongi sarnane ruum, kus on plate ilma tekita :) 

Ühe öö hind on naeruväärne - kuskil 50 euri kanti jäi...

Endal see tripiplaan seekord selle taha jäi. Suht ebamugav saabumise aeg.

0
0

https://www.sleepinginairports.net/guides/bergamo-airport-guide.htm

Need arvustused on üldiselt realistlikud ja abistavad olnud.

0
0

Bergamo lennujaam rohkem odavlennufirmde jaoks ja mugavust seal suurt kuskil pikutamiseks pole. Eelmine aasta nägime, et kõik kunagised nö külitamisalad olid ka ära piiratud sest koroonanõuete täitmiseks teostati öösel mingit desokaga pritsimist. Kapslid vbla on variant veel kui need toimivad aga hind pmt ju sama mis hotellis.

0
0

Bergamos pole isegi pistikuid, kus saaks telefoni laadida. Ainult laadimispunktid, kus 30 minti oli 4€ vist, kui õigesti mäletan

0
0

Kasutan sama teemat.

Tenerifelt tulles maandumine kell 24 ja kojulend kell 6 hommikul, millised kogemused, kas tasub ikka leida mõni lähedalasuv hostel, kus saaks korraks pea padjale panna. Aga siis jalgsikäigu kaugusel.

0
0

Bergamos saab airbnb kaudu hosteli taolise asjanduse...15 euri ,pluss 5 eur veel ja tuleb lennujaama vastu , asus kuskil 10 min.autosoidu kaugusel lennujaamast . See asi oli 3 aastat tagasi.

0
0

Kui maandumine on peale südaööd ja uus lend juba kell 6, siis ma ei näe mõtet hostelisse vms minna. Saabuvate reiside alal saab öösel olla. Istumiskohta võib olla ainult raske leida

2
1

Mina olen mitmetes lennujaamades öö veetnud ja Bergamo on olnud nendest kõige hullem. Ülerahvastatud, pistikuid polnud ja pikali visata ei saanud, sest siis tulid turvamehed ja hakkasid räuskama. Kuna öö oli nii väljakannatamatu, siis lõpuks murdusin ja kasutasingi eelmainitud ZZZleepandGo magamiskapslit, mis oli päris mõnus ja sain vähekenegi magada, kuid pâris kalli raha eest. Seega minu kogemuse kohaselt ei ole Bergamo just parim koht, kus öö veeta, aga kui magada pole vaja, siis saab ilmselt paremini hakkama :)

5
0

Olen Bergamos 3-4 a tagasi sama moodi olnud. Kell 24 sinna jõudnud ja hommikul edasi lennanud. Üsna hull oli, Istuda ruumi polnud ja magasime põrandal seina ääres. Keegi otseselt ära ei ajanud, aga hommikul tuli koristaja oma puhastustraktoriga ja ajas püsti. Probleemiks oli see et vaikset kohta ei ole, meil oli mingi mustade pereema koos 10 lapsega kes terve öö karjusid ja ringi jooksid. Seega magada ei õnnestunud.

3
1

Kord proovisime, oli päris õudne, st magada oli täiesti võimatu; teisel korral jalutasime öösel 1-2 km kaugusel asuvasse hotelli ja veetsime järgmise päeva kaunis Bergamo linnakeses (kuna polnud seda siis veel näinud), siis lendasime edasi. Reisil olles eelistan võimalikult hästi välja puhata.

4
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased