Delhi lennujaam

Kas keegi teab öelda Delhi Lennujaama kohta midagi. Helsingst lennuk maandub 2 termnaali ja edasi on mul vaja lennata 1 terminalist. kas need terminalid on lähestikku?

1
2

International ja 1-D on teineteisest üsna kaugel, autoga peaks olema 10km ringis. Kõige parem oleks kasutada bussi, mis terminalide vahel sõidab. IMHO lennujaama vahetuseks (oma lennuki istmelt 1-D turvakontrollini) võiks arvestada vähemalt 3 tundi. NB! 1-D hoonesse sisenemisel nõutakse trükitud e-piletit! Samuti pead jälgima, et kõik käsipagasisse kuuluv (a la arvuti kott ning ranits) saaksid turvaja poolt tembeldatud lipiku.

Rohkem infot: http://www.newdelhiairport.in/to-from-airport.aspx

0
0

Tänud!

0
0

Delhi lennujaam.

Tere, kas keegi on kasutanud Delhi lennujaamas pakihoiu teenust? Kas seal on üldse midagi sellist? Kui kaua võib võtta aega kottide kättesaamine?

Probleem selles, et hotell (16km lennujaamast) tuleb loovutada päeval kell 12.oo. Väljalend Tallinna suunas kell 01:10.

Kas tundub mõistlik viia kotid lennujaama ja siis päev linnas veeta? Või on mõistlik maksta hotellis ühe päeva eest juurde ning startida kell 22:00 lennujaama?

Tänud.

0
0

Lennujaam (eriti rahvusvaheline terminal) asub kesklinnast ikka päris kaugel, mina küll seda aega edasi-tagasi sõidu peale ei kulutaks. Miks Sa ei küsi hotellist, kas seal on samuti olemas pakihoiuteenus - kas siis tasuline või tasuta? Ise olen alati ja igas maailmanurgas saanud oma kotte jätta hotelli - selleks pole kunagi pidanud eraldi toa võtma. Mõnes hotellis on eraldi kotihoiuruumid, mõnes võetakse asjad nt check-in laua alla jms. Pole seni kunagi ühtegi probleemi olnud.

0
0

Olin ise samas olukorras, uurisin hotellis võimalusi ning jätsin kotid Main Bazaaril pakihoidu. Hotellist juhatati kohale, põhimõtteliselt mingi poe tagaruum. Selliseid peaks seal palju olema. Hind mõistlik ning probleeme ei tekkinud.

0
0

Meie reis algas ja lõppes Delhis. Jätsime hotelli pakihoidu oma talveriided kolmeks nädalaks väikse tasu eest. Reisil olles sai pakihoidu kasutatud pea igas hotellis ja mingit probleemi asjade kättesaamisega polnud. Väljaregamine on igas hotellis erinevatel aegadel ja tavaliselt jääb ärasõiduni ikka päris mitu tundi kuni pool päeva ja suht mõttetu on kotte kaasas tarida. Oleneb sellest, kus te Delhis peatute, aga on olemas selline asi nagu metroo, see on väga kiire ja odav viis jõuda lennujaama. Näiteks Main Bazaarilt lennujaama sõidab metroo 20 minutit ja pilet on 80 ruupiat nägu.

0
0

Hotell Chanchal Continental Hotel New Delhi metroo ja raudtee jaama vahetus läheduses. Metrooga lennujaama! Kas taksoga pole mitte kindlam! Delhis esimest korda.

0
0

To Kriss 92! Vaatasin kaardilt, et Sinu hotell pole Main Bazaarist, seega ka New Delhi raudteejaamast, seega ka metroojaamast kaugel. See, millega lennujaama tahad sõita, on maitseasi. Lisaks see, kaua Sa lennujaama sõidad taksoga ja palju maksad. Helsingist Delhisse saabudes küsisime lennujaamast teed metrooni ja see on tõesti kohe sealsamas. Tuleb leida 4. värav, ostad sinise žetooni 80 ruupia eest, kotid valgustatakse muidugi läbi ja kombatakse riideid ka terrorismi ohu tõttu. Metroo on iseenesest väga moderne, puhas ja kuna kohalikele kallis, siis ka praktiliselt tühi( räägin märtsikuu andmetega). Äraeksimist pole karta, sest metroo sõidabki ainult edasi-tagasi kindlat marsruutipidi( New Delhi- Dwarka 21. sector), pead ainult vaatama, et õige suuna rongi peale lähed. Kusjuures New Delhi peatus ongi üks lõpppeatus ja lennujaama peatus on 1 peatus enne Dwarka21 lõpppeatust. Rongis sees on tabloo, kus elektrooniliselt näitab, kus parasjagu oled, vahepeatusi oli vist 3. Kusjuures, kui väga raskeid kotte pole ja otsustate metroo kasuks, mitte taksot ega tuk-tukki kasutada vaid jalgi minna. Asi selles, et tee on lihtsamast lihtsam ja pole kaugel ka, alati saate ju ilma kottideta enne selle maa läbi jalutada ja endale selgeks teha. Pole üldse kindel, kas juht teab ikka asukohta, või tiirutab hea õnne peale. Kui tahad veel infi või fotosid, siis anna teada! Kusjuures- meie olime kaks vanakest 43 ja 48, nooremad on ju palju tublimad!

0
0

To: tsoi. Tänud. Nii põhjaliku seletuse peale tasub kindlasti proovimist juba asja enda pärast!

0
0

Kes teab...kas see terminalide vaheline buss sõidab ka öösiti?

0
0

Delhi lennujaama metrooliin töötab ca kl 6.00 - 22.00. Nii et paljude Euroopast tulevate või Euroopasse minevate lendude reisijatele ei ole sellest kasu, kuna lennud tulevad just varahommikul. New Delhi metroopeatus on Pahar Ganjist vaadates teiselpool raudteejaama ja rööpaid. Tubli 15 min kõndida kottidega. Nii et kui öösel jõuda Delhisse ja veel esimest korda elus, siis kindlasti soovitaks leida hotelli, mis pakub airport pick up teenust. Pahar Ganjis sureb öösel elu välja ja seal pimedas kottidega hotelli otsida ei ole eriti mõistlik.

0
0

Tänan Arvo,

päris esimest korda pole :) Kahe lennu vahe on 5 pool tundi, niiet India tempo juures ei jõuaks veel hotelli ennast sissegi bookida. Eks siis mõistlik ilmselt ikkagi taksii võtta. Päris õues muidugi ei tahaks ka redutada, sest Jaanuaris ei ole seal just kõige soojem.

0
0

Johanna, Sa jõuad Delhisse, siis on 5 h vahet ja siis pead siselennule ümber istuma? Kui nii, siis linna ei ole vahepeal kindlasti mõtet sõita. International terminalist domestic terminali saamine võtab juba ca 30-45 min aega. Ja terminalide vaheline buss sõidab tõepoolest ka öösiti.

0
0

Just nii, 4- paiku öösel peaks lennuk Delhi jõudma ja edasi läheb 9,30. Selle aja vahel peaks siis ennast toimetama Domesticusse, ja nagu Sa ütlesid, et buss käib ka öösiti...siis on lihtsalt super :)

Tänan!

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased