Dubai - mõned küsimused

Tere!

Oktoobri keskel läheme esimest korda Dubaisse ja oleks targematele mõned küsimused.

1. Kas tasuks Burj Khalifa piletid Eestist valmis osta või on seda väga ok teha kohapeal?

2. Tahaks minna kõrbesse düüne vaatama, aga dune bashingut ei taha üldse (meil ka beebi seltskonnas). Kas kuidagi muudmoodi ka kõrbesse saab? :)

3. Mida veel soovitate teha - meil nimekirjas Burj Khalifa, Dubai mall ja purskkaevu show, Deira piirkond, aquapark, Atlantise veepark, miracle garden (kui on avatud), green planet. Kas midagi toredat loomadega seoses on veel?

Tänud!

Dubai frame-i võiks minna. Burj Khalifa piletid ikka ette - pole (pileti)sabas seismist.

Tegelikult hoppon-hoppoff buss pole ka üldse paha mõte, näeb palju asju + transport kohe olemas.

Jne.

1
0

Burj Khalifa piletid tasub ikka ette osta, sageli on populaarsemad ajad isegi välja müüdud. Kui loomad huvitavad, siis soovitan osta Burj Khalifa ja akvaariumi kombopileti. Peale seda Dubai Mallis ringi vaadata, mõnes purskkaevuvaatega restoranis õhtust süüa ja ongi üks päev läinud :)

Privaat safarituuride korraldajad peaksid küll tegema reisi, nii nagu teile sobib. Isiklikult ei ole kasutanud, aga olen kuulnud häid kommentaare Instas kasutajanime Eageltours all tegutsevalt reisikorraldajalt. Küsige temalt. Endal on hea kogemust Destination Insight nimelise korraldajaga, ka neilt võite küsida. Kõrbesse soovitaks minna pärastlõunal, et päikeseloojangut ka näeks ja mõni kaamel võiks ka teele jääda :)

Ma ei tea küll, mida mõtlete Deira piirkonna all, aga Al Seef ja Al Fahidi ajaloolised alad ning sealt abraga kullaturule sõita on kõigile elamuse pakkunud.

Hop on hop off buss ei ole ka halb mõte, saab linnast hoopis teistsuguse pildi.

Dubai Frame asemel soovitaksin mina Museum of the Future, aga ka sinna tuleb piletid varakult ette osta. See on kas lastele põnev, sõltub muidugi vanusest. Või vaateratas Ain Dubai, kui see selleks ajaks jälle avatakse.

Dubai Safaripark avatakse ka lähipäevil uuesti. Loomi on seal palju ja väga huvitav ka, asub veidi linnast eemal ja nauditavus sõltub suuresti ka temperatuurist. Green Planet on hea mõte.

Sõltuvalt laste vanusest võite kaaluda ka muud veeparki, kuna Atlantis on väga suur ja minu hinnangul pigem täiskasvanutele suunatud- väikeste lastega ei ole seda raha väärt. Aga plussiks on muidugi see, et saab ka rannas olla. Atlantises on ka akvaarium, mõnedele meeldib rohkemgi kui Dubai Malli oma. Wild Wadi või Legolandi veepargid on väiksemad, aga väga mõnusad.

Võite proovida kontakteeruda kaamlifarmiga https://thecamelfarm.ae/en/ nad ehk oktoobris avavad juba. Loomadega seoses ei tule hetkel rohkem midagi pähe.

Oktoober võib ikkagi veel suhteliselt palav olla, seega raske öelda, kui palju ringi jalutada kannatab, aga lastele on mitmeid teemaparke (Legoland, Motion Gate, IMG world), Cirque Soleil sarnane La Perle teater jms.

1
0

Global village on ka täitsa ok koht. Kui te veel peale 25.10 seal olete

1
0

Aura Skypool (maailma kõrgeim bassein) tasub kindlasti ette osta, kui on huvi. Meil jäi käimata, kuna õigel ajal ei ostnud ja siis kõik välja müüdud. https://auraskypool.com/

2
0

Meie käisime jaanuari lõpus/veebruari alguses ja siis me päevaseks ajaks (kell 14.30) ostsime Burj Khalifa piletid ette eelmisel päeval netist. Samas ei olnud kassades ka väga pikka järjekorda. Ilmselt see "golden hour" on välja müüdud, aga muudel aegadel leiab pileteid, kui ei taha kindla kellaajaga ennast siduda.

Eelnimetatud Aura Sky Pooli julgen soovitada, broneerisime 3,5 nädalat ette, valisime hommikuse aja ja city view. Basseinis saab ujuda 360 kraadi ehk kogu vaate saad kätte, lihtalt sinu lamamistool asub kindlas kohas. Seal peab jälgima päikesekaarti, sest veebruari alguses, kui mõnele küljele päikest ei paistnud (nt Burj al Arabi küljele ei paista üldse vist päikest), siis inimesed istusid seal lamamistoolides kampsunites ja jopedes ja oli tuuline seal kõrgel. Meil aga vedas, saime päikselise lamamistooli city view suunas (tasub valida 1.rida igal juhul!) ja meil oli soe. Väga äge koht, jätsime selle oma viimaseks reisipäevaks maiuspalaks.

1
0

At The Top - Burj Khalifa ostsime getyourguide.com -st ette ära,

saime kell 6.30 ehk siis üles pimedas ja alla kui päike juba paistis, enam vist ei ole sellist aega.

Aga parim on näha nii valges kui pimedas, kui saab minna üles enne päikse loojangut.

1
0

Tere, nädala pärast sõit Dubaise nädalaks ja nüüd plahvatas, kas viisapeab ka olema?? Kus täita?Tänud ette

0
0
1
0

Kas PitBullil on hotellid broneeritud, tasutud ?

Kui ei, siis võib julgelt minu poole sõnumites pöörduda, 5 tärnised vautšerid ootavad uut omanikku.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased