Dubaist üheks päevaks Dohasse

Tere!
Tean, et kindlasti kõik teemad läbi lugeda, siis leian vastuse aga....siiski.
Oleme Dubais ja kõik nähtud, päikest ei taha ja tuli mõte päevane reis teha lennukiga Dohasse. On see võimalik.... Plaan on osta edasi-tagasi pilet ja ära käia ühe päevaga.

Ma usun, et see on kenasti teostatav. Sõltuvalt lennuaegadest jääb teil Dohaga tutvumiseks umbes 12 tundi, selle ajaga jõuab päris palju ringi vaadata. Doha lennujaam ei asu linnast kaugel ja taksoga võtab sõit aega paarkümmend minutit. Doha ja Dubai vahel on 1h ajavahe.

Ikka õnnestub nii, Dubai ja Doha vahet käib liiklus iga ca poole tunni tagant, aga küsimus kui kaua teemaalgataja juba Dubais on olnud, et kõik nähtud? Pisut uskumatu...

Tänud vastamaks. Pilet homseks olemas :) Oleme Dubais viiendat korda.. see hea vahepeatuseks Aasia reisidele. Sel aastal sai lihtsalt liiga pikk peatus siia võetud.

Tere taas!
Juhtus nii, et ikkagi on vaja Qatari külastamiseks viisat. Seega saadeti meid lontis kõrvadega Dubai lennujaamast tagasi :(

Qatari viisa saab hetkel ainult siis, kui lendad Qatar Airwaysiga ja sul on Dohas vahemaandumine. Viisat saab nii ette tehes kui Doha lennujaamas kohapeal. Trip.ee sellekohaline uudis.

Tripikad räägivad
Eesti suurim reisifoorum. Küsi siin oma küsimus või jaga häid soovitusi