e-viisaga india Goa

Kas e viisaga läheb lennujaamas rohkem aega kui tava viisaga?


Sõltub, palju lennukeid sinu lennuga samaaegselt maandub. 

Olulist vahet ei ole. Minu mälu järgi tuli seal vist esimesel korral sõrmejälgi anda, aga see võib ka passi kleebitud viisaga nüüd vabalt olla. Kui pole plaanis sisse-välja korduvalt reisida, siis on e-viisa oluliselt mugavam lahendus võrreldes saatkonnast taotlemisega. E-viisaga saab korra väljas käia. Mugav neile, kel plaanis näiteks Sri Lankal või Nepalis käia. Bangladesh ka muidugi käeulatuses ;)

Sõrmejäljed tuleb anda jah. Delhis tundus e-viisa sabas väga pikk järjekord olevat, aga see liikus kiiresti, ca 20 min läks. Goa lennujaam on väike ning rahvusvahelisi lende saabub sinna vähe.  

Mina sain samas Delhis e-viisaga kohe leti äärde. Kõrval oli veel 2 letti tühjad, saabusin 5.30 lennukiga.

Kas paketireisijatesse suhtutakse Goa lennujaamas kuidagi leebemalt-kiiremalt? 

Hakkan just India e-viisat taotlema järgmisel nädalal. Kaua e-viisa saamine võtab ja kas on nii, et see tuleb paberile trükkida ja passi vahel kaasa võtta ise?

Indias tekitab Eesti pass teatavatel põhjustel alati täiendavat huvi. On vähe riike, millega Indial nii halvad suhted on.

  Kui kõik on korras, siis võtab e-viisa saamine aega vähem kui 24 h. Viisa tuleb jah väljatrükkida, muidu ei lasta lennulegi. Protseduurid e-viisaga saabumisel on kõigile samad, templi saad passi peale elavas järjekorras seismist. Kuna narkot sealt ei veeta, siis Eesti passi piiril teistmoodi keegi ei vaata.

Ma tuginen siiski algallikatele, taustakontroll on põhjalikum, eriti kui omad relvaluba. Probleem sai alguse laevakaitsjatest või pigem -ründajatest ja pole sugugi unustatud.

Kuskohast nemad peaksid teadma, et viisataotlejal relvaluba on? Aga relvaga jah pole soovitatav sinna minna.

sigala, miks sa jälle reostad? See info on idiootne. Tee oma nalju kusagil mujal või ole valmis, et su kõnetraat varsti katkeb. 

sigala.

Mina oman relvaluba ja ka relva. Euroopa riikides on olnud relv, vahest kaasas. Selleks on omad protseduurid. Aasias läheks tsiviilil, relva omamine keeruliseks.
Eelkõige käin puhkamas.
Relvaluba omavat inimest näeb iga riik ja pädev asutus.

veigo: Ärge võtke sigala taolisi maha" see annab elule vurtsi"

Hilja. Mind aeti juba vardasse.