Easyjet

Tere, mul on plaanis sõita Alicantesse Tallinn-London, London-Alicante suunal. Easyjeti kodulehel on väljumine Tln-London kell 11:55 ja kohal on 12:50 ning Londonist Alicantesse väljub lennuk 13:15.
Ma ei saa aru, mis kellaaegadel need ajad seal on, kas on mingi ajavahe ka? Ma ju ei jõuaks sellele 13:15 väljuvale lennule.
Suured tänud vastajatele:)

Need on ikka kohalikud kellaajad vastavalt paigale. Ei jöua väga jah.

..sõida Londonist teise lennufirmaga Alicantesse.

Plaan on ilus, aga ei klapi mitte kuidagi need ajad. Kui lennuk väljub Londonist 13.15, siis on check-in kinni juba 12.35. Nii et isegi teoreetiliselt on lennukile jõudmine välistatud.

Võib-olla on parem Lufthansaga TALLINN-MADRIID 3333 krooni, sealt edasi kohaliku lennu või rongiga.

Ryanairiga Riga-Bremen-Alicante ajad klapivad päris kenasti.
Ryaniga võib muidugi üle mõne teise lennujaama kah lennata, neid on päris mitu, mis sobiks.

Ma vaatasin Ryanair-Bremen-Alicante reisiaegu, aga kahjuks mitte ükski ei klappinud:( ma ei tea, kas ma ei oska vaadata, või milles asi:D

Kasuta http://www.skyscanner.net/, see klapitab sulle ise marsruudid kokku ja ütleb hinda.

See Lufthansa pakkumine on ju idekas - Madridist läheb igasugu imeasju Alicantesse - see vahemaa pole üle mõistuse suur.

Kas Easyjetil on ka mingi graafik mille alusel ta hindasid tõstab? Ma tahan lennata 19. märts Londonisse ja 28. märts tagasi ja praegu on üks hind, kas võib juhtuda, et ta tõstab veel nädalavahetusel hindasid? Et kui enne esmaspäeva ei saa piletit osta siis on juba kallim? Kuidas nad tõstavad, kas korra nädalas, harvem-sagedasemalt või lihtsalt suvaliselt?

Enne, kui lendama kavatsed hakata, tee omale selgeks üks põhiasi - kas tegemist on seotud lendudega või mitte.

Kui on seotud lend, saad lähtekohas pagasi ära anda ja sihtkohas vastu võtta. Tuled vahejaamas lennukilt maha, oled soovi korral kogu kahe lennu vahelise aja transiiditsoonis, ja nii mõnigi firma annab sulle juba lähtejaamas ülejäänud lendude pardakaardid. Ning kui peaks toimuma mingi hilinemine, pannakse sind teisele lennule ja vajadusel söödetakse-magatatakse. Enamik korralikke firmasid pakuvad omavahel koopereerudes selliseid lende.

Easyjeti lennud, vähemalt TLL-STD ja STD-ALC, ei ole seotud. Mis tähendab seda, et Stanstedis pead võtma pagasi välja, minema passikontrollist läbi, ennast uuele lennule registreerima ja pagasi ära andma, tegema uue passi- ja turvakontrolli. Ja kui maha jääd - oma mure, osta järgmisele lennule uus pilet.

Nii et - odavlennufirmade puhul jäta kahe lennu vahele vähemalt kaks tundi.

Nii, esimest korda kavas lennata EasyJetiga. Kuidas peaks arvestama aja, kui lennuk Dubrovnikust maandub STD-s kl 13.45 ja Tallinna lend läheb kl 16.00. Kaks tundi kenasti vahel - kas sellest piisab, et kõiksugused toimingud ära teha, kui a) pagasit pole või b)on reg. pagas?

Tänud!

Mõlemal juhul peaksid rahulikult jõudma, eeldusel et lennukid püsivad graafikus.

Aga soovitan siiski mõelda reisitõrkekindlustuse soetamisele. Kuna vahe kahe lennu vahel isegi üle kahe tunni, ei tohiks ühelgi kindlustusfirmal olla kobisemist, et miks teed nii sinisilmseid reisiplaane. Odavlennufirmad teevad mõnikord ise selliseid trikke, et muudavad viimasel hetkel lennuaegu, ja mõnikord kotitakse neid ka suurtes lennujaamades südamest. Selles mõttes, et kui mingil põhjusel on ummik tekkinud, lastakse kõigepealt "soliidsete" firmade sõiduriistad lendu.

Tänud info eest!
Ilmselt soetan siis piletid ja reisitõrkekindlustus on niikuinii "must".

Kas ma saan õieti aru et tuled Deniasse elama ja tööle? Mina olen siin Denias vahelduva eduga elanud juba pool aastat? Tore kui mõni eestlane siiakanti kah satuks:P

4 ja pool aastat olen siin elanud:)

Kas keegi oskaks olda, et kui registreerisin oma passi andmed lennuks Inglismaale eelmise kuu lopus siis kas pean need uuesti registreerima tagasi lennul Eestisse.(piletid ostetud koos)
Hetkel kui sisenen nende lehele , et registreerida oma reisi dokumendi andmed, annab hoopis mulle teate, et
Disrupted booking

One or more flights on this booking has been disrupted, entitling you to a free transfer to another flight, or a full refund of the cost of your flight and any directly related unflown sector within the same booking (if applicable).

If you intend to only change your flights, please choose ‘Amend booking’.

NB If your flight has to be cancelled, we will tell you about this separately with an email to your registered email address detailing the actual flights affected and your options. From 48 hours before your scheduled departure, please keep checking the status of your flight via the Latest Travel Information button on the easyJet.com homepage.
Emailile ei ole saabunud mingit lennu tyhistamist teadet, mis peaks siis toimuma sellel pyhapaeval.
Nyyd ei teagi mida teha kas oodata pyhapaevani, et kas siis tyhistatakse lend millest mind siis ka teavitatakse voi peaks proovima tosta lend edasi jargmisele voimalikule saadaval olevale paevale.

Mul on kõigepealt küsimus, et kui Easyjeti broneerimisvalikus pakutakse ka Visa deebetkaarti, aga pangas öeldakse et sellega ikkagi maksta ei saa, siis miks see valikus on? Ja kui ikkagi on võimalik maksta, siis kus deebetkaardil on nõutav turvakood?
Olen aru saanud, et EJ käsipagasisse on lubatud vaid üks kott, aga kas kaamera võib eraldi kaelas rippuda nt(keskm suurus, ei anna kuhugi vahele toppida nt kotis)?keegi kes kogemust omab??
Ja kui valida broneeringuks ühe suuna lend, siis pakutakse ka kindlustust, aga edasi-tagasi reisi puhul mitte, ja ma ei leia kohta kus selle kindlustuse lisada saaks(ei ole enam lisavariantides). Abi?
Tänan!

  • Maksta saab deebetkaardiga, millel on CCV kood.
    Näiteks pakub sellist deebetkaarti SEB, nn. pildikaart.
  • Ei oska kommenteerida. Nt. Ryanair lubab ühte kotti (ühikut)
    ja kontrollib seda. Sõltub töötajast.
  • Kindlustuse võid osta täiesti eraldi mõnest reisibüroost.