Eesti-Leedu-Poola-Austria-Horvaatia autoga

Tere

Plaanis minna perega autotripile, igale riigile võtame 2-3 päeva kuniks lõpuks Horvaatia jõuame.
Kaasas 3last 2-9, ning kuna esimene ots on Leedus ilmselt Klaipeda/Palanga/Nida siis kas keegi on autoga läbinud sarnast teekonda ja tahaks mõnda lõbustusparki, metsarada, veekeskust või muid kogemusi jagada.

Tänud

Tunnustan teid planeerimisel.

Olles ise viimased kümmekond aastat autoreise balkanimaadesse teinud, viskan õhku ühe mõtte - lõunapool on ägedam ja kardetavasti võib teil tekkida Horvaatias mõte, et eelnevad mõnepäevased peatused teel oleks võinud lühemad olla.

8
0

Tänud rogks, nüüd kaalume varianti, et suund Est- Poola ja stardime õhtul, et võimalikult palju sõita saaks ning lapsed autos magada.

Mis kohad on Poolas/kesk-lõuna sellised mida võiks külastada, või kus seal asub mõni seikluspark kus aega veeta. :)

0
0

Julgeks pakkuda Klaipeda Palanga vahel üht lõbustusparki Radailai Dino Park, seal on ka hotell, kus soovi korral ööbida, leidub ka päris hea restoran, aga lastega pered veetsid selles pargis pikki päevi. Me ise 2 vanemat inimest käisime pargist läbi mõne tunni jagu, kuna ööbisime samas, igav ei hakanud meilgi. Ongi selline kogu pere asi.

Eks neid dinoparke on juba Lätis, Leedus, Poolas pea igas külas, aga see tundus kõigist seninähtutest üks uhkemaid, kuigi sauruste atraktsioonid ise näikse kõik ühest vabrikust pärit olema. Huvitav, et Eesti sellest "dinokarussellist" eemale on jäänud:)

Horvaatias aga pakuks Zaton Holiday Resort, kus meie viibisime nädala ja oleks võinud kauemgi olla. Kah lastega peredele super paik, basseinid, lastediskod, rand, atraktsioonid, mida kõike seal polnud.

Võib vaid karta, et praegu enam sellesse suvesse kumbagi ööbimiskohta ei pruugi saada, neid broneeritakse vähemalt poole aasta jagu ette, aga päevapiletiga ühekordne külastamine ikka võimalik.

2
0

Lõuna Poolas on suur lõbustuspark Energylandia! Sinna soovitaks terveks päevaks minna. Meie läksime kui avati ja tulime kui sulgema hakati :) See on vee-ja lõbustuspark kaks ühes! Samuti meeldis Krakowi lähedal Wiecelika soolakaevandus.

1
0

Energylandiat meenutavad lapsed siiani ja iga kell läheks uuesti. Õhtul parkisime ära ja hommikul oli start. Kulus terve päev ja nüüd oleks seal kaks päeva. Tunnike enne sulgemist jäi rahvast vähemaks ja järjekorrad kadusid. Selle viimase tunniga sai tehtud rohkemgi kui terve päevaga.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased