Eesti reisifirmadega Sitsiiliasse

millised Eesti reisifirmad vahendavad reisi Sitsiiliasse? Et kelle kodulehtedel peaks silma peal hoidma, hetkel paljudel reisifirmadel selle hooaja kohta veel info puudub. Mineku aeg oleks kuskil juuli 2008.

Tänud.

Marhabaga käisin mina 2 a tagasi

Kliktop Orion reisid Top Tours

Ise lähen sõpradega omal käel Sitsiiliat avastama mai keskel. Lennupiletid ja üürivillagi juba olemas:)

Häbi mulle, aga kui saladus pole kas lendad mais Londoni kaudu või leidsid mingi veel odavama variandi?

Tallinn-Milano (Finnair) Milano-Catania (Easy Jet) Catania-Milano (Easy Jet) Milano-Tallinn (Estonian Air)

Muidu oleks läinud terve tee Easy Jetiga, aga kuna on vaja maanuda just Catanias, siis sobis selline variant kõige paremini. Kokku läks 4700 krooni.

Otsisin muidu veel igasugu imevariante, aga meie puhul sai määravaks asjaolu, et kaasas on lapsed, keda ei taha eriti solgutada ja lennujaamades magama sundida:)

Normaalne trajektoor ju,ei hakanud uurima kas Milanos lennuvälju ka pead vahetama. Hetkel Londonist Palermo supersoodus, aga nõuab ööbimist , mis Stansteadi raamatupoode nuhkides polegi kõige hullem. Ja Sitsiilias busside - rongidega normaalne liigelda, muulasi seal ju eriti pole.

Septembris 2006.a. käisin samuti omal käel Sitsiilias, lennumarsruut Tallinn-London ja London-Palermo (Ryanair) ja samamoodi tagasi. Lisandus jah mõlemal korral ööbimine Londonis, millest 1 korra ööbisin lennujaamas, kuna check-in Palermo lennule algas kuskil 4-5 paiku öösel. Tagasitulles oligi plaanis pikemalt Londonis peatuda, seega lisaööbimised mind ei muserdanud. Pileti hind edasi-tagasi alagets Tallinnast maksid ühe inimese kohta 3000.- krooni. Odav küll, ent kui lendama lähevad mugavad inimesed, siis lenujaamas ööbimist ei soovita ja siis lisandub Londonis veedetud öö hind. Ise minnes meeldis jälle see, et sain lennata otse Palermosse (Eesti reisifirmad ju viivad eestlased Cataniasse). Palermost sai rongidega kõikjale vägagi lihtsalt. Bussiliiklus Palermost väljapoole oli aga minu meelest halvasti korraldatud, üldse ei saanud aru, kust bussid väljuvad, mis kell ja kust pileteid osta. See oli segane osa.

Mõlemal suunal jääb Milanos aint 5h päeval lendude vahele. Seega naised poodlema ja mehed...kuhuiganes:D:D:D

Reis Sitsiiliasse selle aasta sügisel

Tere,

Palun andke nõu, millise reisifirmaga oleks kõige mõistlikum ja turvalisem sõita puhkama Sitsiiliasse?? Olen ise suhteliselt algaja reisija ja seetõttu ei soovi minna üksi seljakott seljas seiklema :) Olen küsinud mõned pakkumised Up Travelist ning Germalo reisidest, on need üldse usaldusväärsed reisikorraldajad?!

Aitäh igasuguse informatiivse info eest,

K

Germalo peaks küll usaldusväärne olema. Minul on nendega küll ainult 1 kogemus ja seegi aastast 2006, aga see oli hea kogemus. Siit foorumistki leiad nende kohta lugemist, et siis ise otsustada.

Üks asi on seljakott seljas, aga teine asi on omal käel reisi organiseerimine.

Mis sind Sitsiilias eelkõige huvitab - kas võimalikult palju vaatamisväärsusi või pigem ühes kohas puhkamine, ranna looduse vms-ga? Esimesel juhul tasub vaadata kohalikke Sitsiilia giide (seal on päris mitu eestlast), teisel juhul võid endale ju lihtsalt korteri üürida (neid puhkusekortereid/villasid pakuvad päris paljud saidid) ja seal rahus olla. Seesugused üürileandjad tihti ka abistavad kohapeal hakkamasaamisega.

Mis firma lennukiga sinna saab odavalt? Ei leia...

Mina ostsin endale Ryanairiga piletid septembriks, kokku läks nii 125 euri inimene. Ööbimise vaatan http://www.homelidays.co.uk/ lehelt.

Minu plaan oleks selline, et läheks lihtsalt kuhugi ilusasse kohta seal - võtaks kaasa head raamatud, naudiks ilma ja päikest ja head veini. suuremat sorti rändamise plaani ei ole. seetõttu mõtlesingi, et panustaks see kord mõne usaldusväärse reisikorraldus firma peale :), ja ma usun, et mõne vaatamisväärsuse külastamiseks seal koha pealt saab ka vastavat teenust osta, see ei peagi olema reis, kus iga päeva vaatad bussis v autos vasakule paremale :)

See kant on selline, et igal pool on vaadata ehk, et jääd paljust ilma kui oled ühe koha peal. Aga saad sama palju samas, sest neid kohti kus olla ja nautida Sicily flowd on palju ja juba lihtsalt olemine on seal nauding. Ise lennupiletite ostmine on muidugi tänapäeval ülilihtne, nagu ka ööbimise broneerimine ja ka transfeer ööbimiskohta pole kaelamurdev tegevus. Ehk - lihtne. Ja kui arvestada, et suureks reisimiseks ei lähe, siis kui midagi võtta Trapani või Catania kanti (põhilennujaamad), siis Trapanis oleks ma Erices või San Vito lo Capos ja no Catania puhuks on terve rannik Cataniast Taorminani täis kenasi kohti. Kevadel sai lennata Tallinast-Bergamosse Ryanairiga ja Bergamost-Cataniasse itaalia oma lennufirmaga suht soodsalt ja mis kõige olulisem - lennud toimusid samadel päevadel.

Kui sa tahad ilusas rannas olla, siis mina soovitaksin ka San Vito Lo Capo - Itaalia ilusaim rand. Kui sa ütlesid "rand, head raamatud ja vein", siis mul kohe kerkis see silme ette. Samas, sinna saamiseks soovitan kindlasti auto üürida. Vaatamisväärsustest jääb ta tegelikult tsipa kaugele, aga samas päevaga on võimalik arvatavasti isegi Selinuntes ära käia, Ericest rääkimata.

Veel üks mainimata võimalus on Cefalù, ilus, ehkki absoluutselt turistilik koht (ja sellevõrra palju pakkumisi elamisvõimaluseks). Aga ma saan aru, et see väga ei häiri, kuna eesmärk ei ole niivõrd Sitsiiliaga tutvuda vaid rannamõnusid nautida.

Kui üldse autot ei taha üürida, siis võib ka hoopis Mondello peale mõelda, kui piisavalt randa korter üürida ja kindlasti rannas endale vähemalt päev ette kohad broneerida. Palermo on ise ka avastamistväärt linn.

Ma ise olin Scopellos juulikuus ja jäin ka väga rahule, kindlasti soovitan. Samas, rannad on seal pigem kivikestest või kividest ja mitte nii kaunid kui siin muud soovitused. Samas meri on imeline, inimesed viisakad, toit odav ja ühendused head.

Kõigi sihtkohtade puhul soovitan lihtsalt guugeldada "apartments [koha nimi]" ja küll sa leiad.

Storyxile: Kui on kindel plaan kasutada reisifirmat, siis pakuksin puhkusereisi Germaloga Sitsiiliasse Taormina rannikule. Vaatasin nende leheküljelt sellist hotelli- Hotell Jonic Mazzarò. Nende kodulehel www.hoteljonic.com on ka virtuaalne tuur. Hotell ise asub Taormina Mares ja sealt on võimalik sõita köisraudteega üles Taorminasse, mis on minu meelest üks väga kena koht. Seal on ka väga palju armsaid baare ja kohvikuid. Omapead avastamiseks üksjagu. Vaatasin just, et 06.oktoobriks on saadaval veel 10 kohta.

to:Minuke

Otse reisi Tallinnast ei lähe...millises linnas on ümberistumine? Ja milline lennujaam on sihtkohaks? Kas homelidays-i kaudu on soodsam peatumisohta vaadata kui booking.com-ist? Endal plaan minna septembris kuskile Vahemere äärde.

Homelidays on korterite rent, booking.comis hotellid ja apartmenthotellid. Minu viimane kogemus on Nizza ja seal oli korteri rent küll tunduvalt odavam kui apartment hotell.