Eesti turismistatistika

Just lugesin, et Kreekasse, Türgisse ja Hispaaniasse reise müüva firma esindaja andmetel on selle suve kõige popimad sihtkohad eestlaste seas Kreeka, Türgi ja Hispaania. Väärt info.

Lausa põlen uudishimust ja teabenäljast, et mis juhtub järgmisel aastal ja ka ülejärgmisel:)

Küll on hea, et Trip.ee on turismistatistika mõttes täielik null. Loodetavasti õnnestub nii ka jätkata, Lugupeetud statistikud, Trip.ee viidete kaudu ei osta lennupileteid mitte keegi. Kordan: mitte keegi, mitte ühtegi piletit, mitte kuhugi. Me lihtsalt niisama postitame neid sooduspakkumisi vahelduseks, et ruumi kuidagi täita.

Õnneks tehakse iga aasta mõnes uudistesaates uus lõik sellest väärtinfost ja mõni meie kohalik reise müüv firma esindaja räägib meile, et see aasta on eestlaste populaarsemad reisisihtkohad Kreeka, Türgi, Hispaania. Võiks ju raha kokku hoida ja aastaid tagasi tehtud lõiku korrata iga hooaeg.

Veigo viimasest postitusest jääb mulje, et nagu Trip. ee oleks üks suurimaid keskkondi, mille vahendusel eestlased lennupileteid soetavad, ning selle keskkonna andmete statistikasse mitte kaasamisega tehti lausa eepiliste mõõtmetega viga.

Kui näed viga, siis võiks selle ju ära parandada...

Ehk valgustaksite siis, mitu lennupiletit keskmiselt ühes kuusTrip.ee viidete kaudu ostetakse?
Ehk olete kursis ka sellega, mitu piletit kuus (sh. tsarterlennud) eestimaalased kokku ostavad?
Millised on siis "päriselt" selle suve eestlaste popimad reisisihtkohad?

Cragum, võib-olla Soome, Rootsi, Venemaa?

Läti!! Päriselt ikka Läti :)

@cragum Täiesti arusaamatu küsimus. Sai ju otse välja öeldud, et Trip.ee vihjete peale ostetakse keskmiselt null piletit kuus. Mis statistikat sulle veel pakkuda tuleks? Miks sa ise Tripis käid?
Trip.ee müügistatistika ei jõua ei praegu ega ka tulevikus mitte kuhugi. Aga proovi veidi jälgida, mis sihtpunktide juures inimesed sõna võtavad ja mõelda, kas Trip.ee-l on selles mingi panus või ei.

Tänan vastuse eest. Ma ise päris ümmargust nulli ei oleks pakkunud, pigem arvasin, et kõigist eestimaalaste ostetud lennupiletitest on Trip.ee viidete protsent o, midagi.
Miks keegi mingeid foorumeid külastab, on konksuga küsimus - üks asi on see mida inimene ise arvab (ja see on suht väärtusetu), teine see, mida arvab psühhiaater. Mul oli viimati selle ala esindajaga kokkupuude 4a tagasi kui ühte vajalikku tervisetõendit uuendasin, siis ei taibanud küsida. Samas teatud otstarbega tervisetõendile peab mainitud tervishoiutöötaja iga 5a tagant oma dobroo andma, nii et nüüd järgmine aasta küsin talt kindlasti, et miks siin foorumis käin ja annan siis teada.

Oleks selliseid ( nagu kaks eelmist) postitusi ainult rohkem

"üks asi on see mida inimene ise arvab (ja see on suht väärtusetu), teine see, mida arvab psühhiaater. "

Ehk tasuks siis hoiduda postitustest, mille kohta ka ise annad hinnangu "väärtusetu" ja lasta kõneleda oma psühhiaatril? Ausalt, ei saa sinu jauramise motivatsioonist aru- kolm nimetatud sihtpunkti ei ole kindlasti esimesed eestlaste eelistatuimat sihtmaad ning turismifirmade pakutavate sihtriikide suunatud upitamine stiilis: meie soodaefekti ja kashmiirilisandiga pesupulber on tuntuim legendaarne pulber, on üldteada.

Kogu austuse juures Veigo suhtes jäi mullegi tema jätkupostituste mõte arusaamatuks. Ei tabanud irooniat. Cragumi küsimused ja tähelepanekud olid selles valguses asjakohased.

Cracum: Tõenäoliselt on tegu relvaloa pikendamisega. Loodan siiralt, et see psühhiaater kelle juurde Sa satud teeb oma tööd täie tõsidusega. Anna kindlasti teada, kuidas läks. Lisa ka psühhiaatri nimi.