Eestist Hispaaniasse (Malagasse)

Tere!

Plaan on vahemikus 13-20 jaanuar 2014 sõita Eestist Malagasse. Pole kunagi sellist reisi iseseisvalt organiseerinud, seega palun Teie abi.

Äkki oskab keegi öelda, kuidas oleks kõige odavam (tahaks öelda ka, et kõige parem, aga ma ei tea kas "odav" ja "kõige parem" käivad kokku.. :D) variant siit Malagasse sõita? Mis lennufirma, kust riigist jms. Sooviks piletid lähipäevadel ära osta.

Aitäh kõigile abistajatele juba ette!

Päikest põue! :)

Kiire otsing näitas, et Brussels Airlinesiga saab u 300 euro eest. Arvestades seda, et lennuni on veidi rohkem kui kuu, on see päris soodne pakkumine. Lennugraafik on ka täiesti normaalne.

Väga hea hind. Kuid uuri, kas 1h ümberistumiseks selles lennujaamas on piisav.

Kui saada kuidagi Stock Skavska lennujaama, siis sealt Ryanair 219 SEK, mitte EUR 14 ja 18 kuupäevadel.

Ryanair, 15.01.2014, Tallinn-Oslo 23.99 €, Oslo-Malaga ~23.99 €

Tallinna lend jõuab 10:10, Malaga oma väljub 11:25.

13.01.2014 on samas klassis hinnad, kuid ümberistumiseks pool tundi vähem aega.

Hakka või ise Malagasse lendama :)

Kõige pealt - ma olen nii tänulik, et Te kõik nii kiirelt ja lahkelt vastate, aitäh!

See Rootsi variant tuleks vist kõige odavam, mul on selline tunne. Minu leiu hind kahvatub selle kõrval. :D Peaks uurima kus see Stockholm Skavska täpsemalt asub.

Talvel Eestist Skavstasse saamise aeg ja kulu ei tasu ära. Ärge nähke sellega vaeva. Minukese poolt viidatud variant üle Oslo on oluliselt soodsam ja mugavam.

Ma hetkeks mõtlesin, et kuna mul on see Rootsi kruiisi kupong, et siis tuleb nii äkki odavam. Aga jah, ma ei tea täpselt seda, et kuidas sadamas lennujaama saada jms.

Ehk tõesti pigem siis see Oslo variant. Ei ole ka kallis.

Leidsin infot: online pilet Stockholmist Skavskasse - 139 SEK, täishind - 159 SEK http://flygbussarna.se/en/skavsta

Skvasta-Malaga lennu ajad on vist liiga varajased (12:00), et laevalt bussiga õigeks ajaks lennujaama jõuda. Laev jõuab kell 10:00, kui mu mälu mind ei peta, buss sõidab tund vähemalt jne

Vist laupäeval (ei ole 13.01.14)väljub Skavskast Malagasse 13.40. London Stansted - Malaga (Ryanair)on ka hea hinnaga. Buss sõidab Stockholmist Skavskasse 80 min. Ärge unustage, et pakutud http://www.sky24.ee/…spaania/form… on ühe otsa pilet.

Veebruariks sain kõige odavama hinna Easyjetilt. Londoni kaudu. Aga selle variandi kasutamisel peab kuupäevade suhtes paindlik olema, sest samaks päevaks mõlemat lendu klapitada oli suhteliselt tülikas.

Ostsin piletid ära Ryanairilt läbi Oslo. Aitäh kõigile! :)