Ekskursioonid Goas

Kas keegi jagaks oma kogemusi Goas pakutavatele ekskursioonidele, mida tasub võtta mida mitte

saabusime äsja.Oleneb mida tahad rohkem kas vaatamisväärsusi või põnevust.Kindlasti tasuks ära teha kahepäevane dzunglituur.Esimesel päeval käid pähklitsehhis,kohalikul turul puuvilju ostmas,puutumatute külas hiljem saabud dzunglisse,kus ootab sind kohtumine elevandiga(tore protseduur-algul tema peseb sind,siis sina teda,siis annad talle süüa.)Siis on söök ja riietumine kohalikku riietusse.Hiljem ekskursioon templi juurde,kohvijoomine kohalikus külas,siis sõit elevandiga,õhtusöök ja kohalikud tantsud ja lõke.Hommiku sõit kosejuurde ja vürtsifarm.Veel tasuks kindlasti käia Goa templites.Anjuna turu ekskursioon on ka tore-sõidetakse kohale paadiga ümber neeme,nägime delfiine ja võrratut loodust,siis turukülastus,hiljem maitsev lõunasöök ja pukus Anjuna rannal.Kahjuks ei jõudnud krokodille vaatama,mis oli ka päris vahva olnud.Lõuna-Goa külastus reis erilist muljet ei jätnud kuna jooksime läbi palju kohti hanekarjas ja kõoige kuumemal ajal.Kui midagi huvitab võta ühendust.Ise läheme 24.veebruaril tagasi kuna kahenädalaga,mis seal olime kõike lihtsalt ei jõudnud.

Kas keegi oskab soovitada kust selliseid ekskursioone osta? Uurida kohalikest reisibüroodest või hotellidest? Kas tänaval pakkujaid ka on ja kas neid tasub usaldada? Mis selliste 1-2 päevaste ekskursioonide hinnatase on? Igasugune info on teretulnud :)

Eesti keelseid ekskursioone saab osta TavelIn-i käest.Dzunglituur oli tõesti hea ,krokodillituur jõel väga eksootiline.Meie nägime vabas looduses 15 krokodilli,palju eksootilisi linde.Eluolu jõe kallastel oli ka huvitav jälgida.Krokodillituur on küll odav 500 kr ringis,dzunglituur meie rahas üle tuhande, aga näeb ikka väga palju.Soovitav on ka Ingo ööturu tuur.Päeval viiakse odavale kohalikule turule,hinnas lõuna ja õhtul Ingo ööturg.Minul jäi kripeldama,et ei jäänud pikemaks ööturu melu nautima.

Ingo ööturule on parem minna omal käel. Võtad takso 100 EEK ja oled turul. 3 tundi või kaua tahad ja takso oootab sind niikaua. Ka krokodilli retk on kohalike reisibüroode käest odavam, neid igal nurgal ja vürtsifarm ka.

tänud vastajatele! Mida veel huvitavat võiks Goas teha? Kas paragliding'ut ei proovinud keegi? Millised need hinnad seal kohalikes reisibüroodes olid?

Sõitke ca 1000 kr eest Delhisse ja olge seal paar päeva. Kulutage veel 700-800 ja lennake Varanasi. See raha, mis teilt kallite "eksootikaekskursioonide" eest võetakse, on mõttekam kulutada India siselennupiletitele ja tõelise India tundmaõppimiseks.

Goas ei ole tõesti essugi teha peale päikesevõtmise, ujumise, söömise ja joomise. Aga see polegi nii paha, arvestades meie kliimat nov-märts.

Kas kohapeal on ekskursioonid odavamad?

Goa kaunid kohad ja ekskursioonid.

Võtaksime ekskursioonid kohapealsetelt pakkujatelt. Kes käinud ja oskavad soovitada, mida valida kindlasti ja mis polnud ehk suurem asi või kuhu saaks lihtsalt omal käel minna ja meeldivalt aega veeta. Või mõni kultuuriliselt tähtis ja ilus koht, kuhu võiks ehk ka ise minna. Kindlasti mitte liiga kauge- mõtetu ajaraiskamine. Oleme ilmselt Põhja-Goas ja millist randa seal soovitate?

Käisin aasta algul Goas, kahjuks ei olnud küll väga meeldiv reis, kuna nagu siin ka eelnevalt on mainitud, siis jagunevad inimesed kaheks..need, kes seda kohta julamdavad ja need, kes pole pehmelt öeldes nii vaimustuses. Aga kohapealsete pakkujate kohta ei oska midagi öelda, vist käisime nn reisibüroos ka Calangutes, aga sealt midagi väga soodsat ei tulnud. Me võtsime mõned ekskursioonid TralevIn`ilt, mille kvaliteedi kohta kahjuks kiidusõnu väga pole. Et siis nn džungli reis, ööturg ja kose külastus..vb oli veel midagi..kõigis kohtades võis käia, aga ei midagi erilist. Siis teine ja küllaltki odav variant on sõita ringi taksodega, neid leidub igal pool ja väga väga palju..taksojuhid küllaltki pealetükkivad ka, aga märksõnaks oleks siis tingi kõvasti. Taksoga käisime kaheks päevaks Lõuna-Goas..peatusime Palolemi rannas bangolotes, siis taksoga võib minna ööturule, Panjimi (palju firmapoode a la Levis, Pepe Jeans, Benetton, Nike, Adidas, jnejne - hinnad samad, mis meil, aga kursi vahe oli vist 4x ehk 2000ruupiat=500kr) seal käisime tihti ka söömas, veidi korralikumad restoranid kui randades ning nende ümbrustes. Siis taksoga käisime veel kirikuid ja templeid vaatamas ka...üldiselt need taksojuhid ise pakuvad ise välja kohti kuhu minna. Hindadest nii palju, et tingides saime Panjimi 250ruupiat (edasi-tagasi + taksojuht ootas paar tundi kohapeal) Palolem 2 päeva (edasi-tagasi + takso ootab kohapeal) 2000 ruupiat, bangolo 500-1000 ruupiat..vb saab odavamalt ka, aga kui tahad olla otse mereääres ja enam-vähem normaalses majakeses...taksoga tegime nii, et odavamalt saaks, et rääkisime meie hotellist 6 eestlast veel kaasa...seega läskime 2 taksoga ja seltsis segasem. Põhja-Goa kohta nii palju, et suht kole koht ja väga tüütu..vb ma ise liiga pirtsakas, aga mul oli seal väga raske olla + sain ülitugeva toidumürgituse ka,mis muutis eriti ettevaatlikuks (Kui peaks tekkima vähimgi kahtlus, et tervis korrast ära, soovitan kohe kohaliku arsti kutsuda, Eestist kaasa veetud rohud ei aita üldse, pigem kaotad aina rohkem vedelikku ja asi võib pahasti lõppeda). Olime Bagas, aga sealt Calangute jalutada mingi 5-10 minutit, üldiselt ei saanud aru, kus nende nn kuurortite piir jooksis...üks ja sama põhimõtteliselt. Ega Põhja-Goas (ega ka Lõunas) midagi teha pole, tüüpiline päev oligi selline, et hommikul randa ja õhtu poole tagasi ja siis sööma. Kõik muidugi üliodav va siis nn importtooted Bacardi Breezer, spagettid, jnejne. Kohalik rumm väga hea + rannas saab harrastada mingil määral nn veesporti...banaanisõit, siis lennata mingi jubinaga jnejne... kui veel küsimusi võin vastata..praegu tuli kõik väga läbisegi

Delfiinid?

Häid pühi!

Nüüd küsimus- kas Goas on võimalik teha midagi delfiinidega? On seal näiteks delfinaarium või saab delfiinidega ujuma minna või midagi muud taolist? Olen kuulnud, et ka merikilpkonnadega tehakse ujumisi?

India, Goa

Kas keegi oskab öelda, et kas Goas on delfinaarium kus saab ka koos Delfiinidega ujuda ? Milliseid džunglimatkasid seal korraldatakse ja palju need maksavad? Kas keegi on käinud ka paadimatkal ehk siis krokodille vaatamas ?

Delfinaariumist pole midagi kuulnud, aga džunglimatka ja krokodillituuri oleme läbi teinud, lisaks palju muud. Asutame end peagi Indiasse juba 5. korda. Viimased ekskursioonid kõik oleme võtnud väikesest agentuurist Sunnyholidays ja kasutame ka nende külalistemaja. Lisan kontakti: www.sunnyholidaysgoa.com. Sealt leiate kõik vajaliku. Agentuuri kontor asub Calangutis Baga tee ääres, üsna suure ranna lähedal (Lemon Hotelli kõrval).Omanikud Sunil Coelho ja Suman MAcwan on võrratult toredad. Saate parima teeninduse parima hinnaga, lisaks eriti postiivne suhtumine eesimaalastesse. Tervitage Mai-Liisi ja Tõnu poolt.

Liisu, Calinguti me ilmselt siiski ei satu :( Oleme rohkem Lõuna Goas. Ise reisin Indiasse kolmandat korda, Goasse teist korda. Kas saaks ehk sinu meiliaadressi ? Kirjutaks sinna natukene pikemalt ja uuriks täpsemat informatsiooni sinu käest. Oleks suur huvi teada saada, et kuidas näeb välja see krokodillituur ja ka džunglimatk. Hetkel meil veel plaanid lahtised ja igasugune info on vägagi teretulnud.

Liisu17, see on üldine leht, kus täpsemalt asub nende külalistemaja, mis nime kannab ja kui palju maksab hooajal (mitte jõulud-uus aasta) öö kahele?