Estonian Air alustab märtsist jälle Londoni lende

Rõhuga sõnal "jälle"

Estonian Air hakkab märtsist lendama Tallinna ja London City vahel:

http://majandus.delfi.ee/news/uudised/estonian-air-hakkab-martsist-lendama-tallinna-ja-london-city-vahel.d?id=64981010

Päris huvitav lennujaama valik. City´st just palju jätkulende ei lähe. Kas Estonian Air loodab liini täita peamiseks lendavate ärimeestega?

Igatahes on ühendus Londoniga väga nukker. Mul oli vaja veebruaris saada Heathrowsse ja kokkuvõttes osutus kõige mõistlikumaks lahenduseks lennata otse Heathrow´sse läbi Stockholmi. Ehk siis tagasi aegades, kui Londonisse lennati ümberistumisega:( Siis lendas EA veel Gatwicki, aga mitte iga päev.

0
0

Londonisse sõitjaile on see päris mugav, aga kui palju moodustavad reisijatest Londoni-huvilised ja palju need, kes kasutavad Londoni lennujaamu jätkulendude jaoks? City maksud pole ka just kõige väiksemad, küllap see kajastub piletihinnas. Tundub, et see otsus lahterdab lendajaid veelgi: asjapulgad EAga Citysse, seljakotlased ja edasilendajad EasyJeti ja Ryanairiga Stanstedi ja Lutonisse. Ja Heathrow'sse ikkagi ei saa.

0
0

"Ühe suuna hind London City lennujaama on alates 79.90 eurost, ostes pileti Estonian Airi kodulehelt. Hind sisaldab kõiki makse, kohtade arv on piiratud."

0
0

Kaldun arvama, et Heathrow on nii umbes, et sinna meid lihtsalt ei lasta.

0
0

London City lennujaama puudus: edasilendamiseks peab lennujaama vahetama:

http://www.e24.ee/976298/london-city-lennujaama-puudus-edasilendamiseks-peab-lennujaama-vahetama/

0
0

Easyjet hakkab ju sügisest Gatwicki lendama.

0
0

Lihtsalt küsimus, et kuhu te Heathrowst edasi lendaksite siis? KLM, Lufthansa lendab ju Amsterdami ja Frankfurti, kust saab samahästi kõikjale edasi.

0
0

Hinnatundlikule reisijale annaksid rohkem otseühendusi erinevatesse sõlmlennujaamadesse suurema valikuvõimaluse kaugsihtkohtade lennukampaaniate osas.

0
0

Mina isiklikult olen Heathrowst lendanud näiteks Malaysian Airlines´iga ja American´iga. Muidugi saab ka mujalt, aga alati ei saa alati päris sama hea hinnaga, sama mugavate aegadega jne.

Täiesti nõus Naabrimehega. arvestades, et hind võib sõltuvalt kompaniist ja lähtelennujaamast varieeruda vabalt pea 2 korda ühe pileti kohta, mis kauglendude puhul on päris märkimisväärsed summad:)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased