Estraveli sünnipäevapakkumine: kuni 5 USA idaosa linna 3999 krooni (Stockholmist)!
1
...
1819
20

Käisin jaanuaris samade odavete piletitega ja ei olnud mingeid probleeme. Ega piletipeal ei ole kuskil kirjas, et see pilet maksis allapoole igasugust mõisuts. Väikeselt nurgas E (economy) nagu enamus reisijatel ja kogu lugu.

Tõenäoliselt jäi su sõber siiski chekinni hiljaks või siis oleks pidanud pöörduma targemate teenindajate poole (äärmisel juhul ka tähtsamate nindae poole). Võis ka väike keelebarjäär olla, ei saanud täpselt aru mida tast tahti (ma pidin päris tihti üleküsima enne kui sain aru mida mult küsiti).

Mul Miamis ei tahtnud checkin aparaat väljastada piletit ja meesoost teenindaja, kes minu juurte tuli väitis, et mind ei olnudki sellel reisil sellepärast ta ei väljastagi mulle piletit. Selle juttu peale ütlesin ma talle, loll jutt suhu tagasi ja läksin cheking järjekorda kus noor neiu seletas mulla kuna mul ühenduslend international lennule siis aparaat ei osanud kõiki pileteid ja koti kleepse mulle väljastada.

Ka Miami poole lennates ümberiistumisel USA lennujaamas öeldi mulle, et äraantavas pagasis ei tohi olla vedelike üle 100g :D. Sellepeale võtsin ma välja 1l viina, mis ma just eelneval lennul olin ostnud, ja ütlesin talle ehk aitad ära juua. Teine tädi astus ligi ja ütles, et võib küll olla. Panin tagasi kotti pudeli ning andsin kotti ära.

Enne lendu peaks ikka uurima oma õiguseid ja kohustusi.

0
0

ok, tänud. Ma loodan, et estravel siiski tahab vastata mu küsimusel.

0
0

Mulle Kaleva travelist väideti, et tagasi peab pilet olema 30.06.

http://www.kalevatravel.ee/99433

siin kirjas "Maksimaalselt võib sihtkohas viibida 1 aasta."

???

0
0

Jah, pagasiga käis kõik lihtsalt - igal pool võimalik kaks suuremat asja pagasisse lükata ja midagi ka lennukisse kaasata..

0
0

Tänud eelmise põhjaliku postituse eest. Tänaseks olete ilmselt rõõmsalt tagasi. Kui satud Trip`i ning veidigi viitsimist on, ehk kirjutaksid millised olid Teie reisi eredaimad pärlid ja kuhu kindlasti soovitaksid minna.

Eriti huvitaks New Orleans ja selle ümbrus. Kuna Miamis aega napib teeksime tripi sohu NO-s. On ehk kellelgi kogemus sellest piirkonnast?

Kuidas olid lood turvalisusega? Erilist julgust ei sisenda ka LP-st leitud link NO Prantsuse kvartali krimimapile, kuigi oleme 6-kesi. http://cno-gisweb02.cityofno.com/crimemaps/nopd.aspx?focusArea=6&addressId=6912&x=3681217&y=530712

0
0
1
...
1819
20
Lennupakkumised
Reisikaaslased