Filipiinid 2013

Kas keegi Järsku tahab 22-23 jaanuaril 2013 liituda meie 4 kärsalise seltskonnaga privaatpaadiga Sabangist El Nidosse? Tegemist oleks 2 päevalise ja 1 öölise kruiisiga, kus sees on ööbimine ja söögid ja kalapüük ka. Igatahes, kui on soovijaid, siis palun kirjutage [email protected]!

Vist oleme juba läind selleks ajaks sealt

11 jaanuaril jõuame Palawanile . Esimene ööbimine olemas kas ülejäänu ööbimise leiab kohapealt lihtsalt? Oleme vaid kahekesi ja kuskil ca 10 päeva. Sealt võib olla paadiga Coronile edasi või eks näis mis saab ilmset lõuna poole saartele.KÜSIMUS Egas ometi tagasilennu piletit Palawanilt Manilasse ei pea sularahas ostma ja kas ikka saab ka kohapealt lennujaamast piletit.Palju neid Peso sid sel juhul vaja läheks ca 10 ks päevaks ,et mitte eriti koonerdada.

1
0

To ludovic: jõuame (kahekesi) El Nidosse 31 jaanuar ja meil oli just plaan sõita 6 veebruar El Nidost laevaga Port Bartoni. Palju teil selline paadisõit ka maksma läheb?

0
0

Miks Sa ei bronni ära pileteid (minumeelest kõige odavam) sellisest lennufirmast?

http://www.flyzest.com/

0
0

Ei ole veel otsustanud kaua olla Palawanil ,et äralendu bronnida, samas vaja ka sõita El Nidost Coron le mis sõltub ilmast. Muidugi olid piletid kui vaatasin 3 korda kalllimad kui osta vaid paar päeva ette. ja saadavus ka nigel

0
0

http://royjen12.blogspot.com/ sealt saad kogu info võimalike marsruutide ja hindade kohta kuna tegu ameeriklasega siis inglisekeelne suhtlus toimib kenasti

0
0

Palawanilt El Nidost Coroni või vastupidises suunas soovitaks soojalt võimalusel paadireisi vt. http://www.taophilippines.com/ Suhteliselt aktiivselt bookitakse, aga see on seda väärt. LP ka soovitab. Üks reisikaaslane tegi paadireisilt novembris väga ülevaatliku videoklipi http://www.youtube.com/watch?v=n43V9Dquh4s

0
0

Lahe! Meie sõitsime kunagi El Nidost Busuangale kohaliku laevaga, mis väljus korra nädalas. Alumisel korrusel veised ja sead, ülemisel kohalik rahvas ja siis kaks valget (meie siis). See oli kah lahe. Ainult need vakstust voodinarid olid minusuguse pika inimese jaoks ikka jube lühikesed aga elamus missugune.

0
0

Endal plaanis minna samuti veebruari alguses Coronile ja sealt edasi liikuda El Nidosse ning taophilippinesi paadireisi tundub päris kihvt variant olevat. Küsimus MjaM-ile, et kas ise tegid eelbroneeringu? Kas hinnad, mis kodulehel välja toodud on fikseeritud või oli seal ka kauplemisruumi?

0
0

Bronnisime ka natuke aega tagasi tripi El Nidost Coronile Taoga. Eelbroneering on nende puhul vajalik, kauplemisruumi ei ole, hind inimese kohta 21000 peesot, või siis kusagil 390 euro kandis. Poole summast maksad ette ära, peale summa laekumist kirjutatakse sulle ja confirmitakse booking. Ülejäänud summa võid maksta ülekandega (siis tõestuseks kaasa võtta maksekinnitus - neil endal pole internetti seal alati) või maksad kohapeal sulas.

Lisaks nendega suhtlemine võtab aeeeeeeeeeeeeeeeeeeega - kirjadele ootasin vastust ikka hea mitu päeva.

0
0

Meie kasutasime Coronilt El Nidosse saamiseks sellise firma teenusest http://www.facebook.com/CheaptravelCoron. Päris ekstreemine elamus oli.

0
0

Aga kas keegi on sõitnud El Nidost paadi-laevaga Port Bartoni või Sabangi? Oskab keegi selle otsa kohta midagi soovitada?

0
0

Lugesin, et Puerto Princesast El Nidosse saab ka RoRo bussiga. Kumb variant on mugavam või kiirem - RoRo võ MiniVan?

0
0

Küsisin El Nido majutusest nimega Stunnung Vistas sama küsimust transpordi kohta PP-st El Nidosse ja vastus oli selline: Depending on the kind of van regular fare is P700. and P800. for deluxe per person.The regular van seats 12-14 people and the very little leg room. The deluxe van seats only 10 people and very luxurious in terms of leg room. Van travel time is 4,5 to 5 hours and you will be picked up at the airport or your hotel. There is 1 or 2 short stops for the van to gas up and restroom break. Rorobus is P497. per person. Rorobus travel time is 6-8 hours because it picks up passengers along the way and it has 2 stops for 30 min. each stop. You will have to go to the terminal and pay a tricycle for P200.-P250. from the airport or your hotel. Rorobus is comfortable in terms of leg room and space. BE CAREFUL WITH YOUR LUGGAGE.

0
0

Enda kogemuse põhjal 2012 dets. soovitaks RoRo bussi. Võtsime ise ka alguses kiiruse ja mugavuse soovidega väikebussi (nn MiniVan) ja juhtus see, et buss sõitis u. 2 tundi mööda Porto Princesat ringi ja korjas inimesi ning kaupu peale. Väikebusss topiti inimesi tuugalt täis ja väga ebamugav oli seal olla, sest jalad surid suht ruttu ära ja lõppeks ei jõudnud me märkimisväärselt kiiremi El Nidosse. Tagasi sõitsime juba RoRo bussiga. RoRo-s on lahedamad istmevahed ja asi liigub ikka suht graafikus. Ja on ka odavam.

Selline oli enda kogemus. Võib loomulikult ka juhtuda vastupidiselt.

Head reisi!

0
0

Rain218. Kandsin pool rahast üle nende kontole (u.1,5 kuud enne reisi) ja teise poole maksin kohale minnes. Natuke kahtlen kauplemisruumis, nad on suhteliselt täis broneeritud, kui kodukalt vaatad. Samas võin öelda, et hinna ja kvaliteedi suhe on väga paigas :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased